Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 lis 2008, 12:15

Czesc dziewczyny!

Renia, ciacho wygladac smakowicie i pewnie jeszcze lepiej smakuje.... :-)

U nas nocka spokojna, mleczko o 4.00 potem do 6.30 spalismy jeszcze. Moje chlopaki na spacerku teraz a ja biore sie za obiadek i mam chwile luzu jutro niestety do pracy trzeba wraca, rozleniwil mnie ten dluugi weekend.

Justyna,... no wlasnie o tym samym pomyslalam kupujac te klocki...oj mialby cos "jesc".... i faktycznie sa bardzo kolorowe, mysle ze za jakis czas sie nimi pobawi... a tak poza tym to jego zadne bajki nie interesuja, tylko "Jaka to melodia" i reklamy.... :ico_noniewiem:

Klaudia, oby w koncu udalo Ci sie dostac do tego lekarza :ico_sorki:

Ja tez nie wierze w zadne przesady, ale chce zeby mial takie dluzsze wloski.... jakas fryzurka moze sie sama "stworzy" za jakis czas....

Milego dzionka!!
U nas pogoda znowu piekna i bardzo dobrze..... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 14:27

Widze ze dzisiaj wolne to i pustki na forum

moja rodzinka spi ja juz tez jestem po drzemce (teraz musze tak jak majka jedna drzemke w ciagu dnia zrobic) zaraz ide robic obiadek

Klaudia ty mialas mila niespodzianke na koncie a ja fakt ze dostalam kaske ale myslalam ze wiecej jej dostane

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lis 2008, 15:20

witam Amelka spi od 12 a Julka u kolezanki jak melcia wstanie to idziemy po nia

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lis 2008, 15:32

Klaudia jak powiedziałaś o tych rankach to coś mi przyszło na myśl-nie zmieniłaś ostatnio mydła, albo proszku, czy płynu? Ja kilka lat temu miałam taką stuację, że mi się ranki porobiły, poszłam do lekarza, a on powiedział, że to uczulenie-zgodziłam się z tym, bo akurat zaczęłam używać mydła dove... lekarz kazał mi używać mydła dla dzieci i od tego czasu króluje o nas w domu bambino-wiesz to delikatne miejsce bardzo czułe na chemię

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lis 2008, 17:24

hej dziewczynki

znowu na jakiś czas zniknęłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

poczytałam Was troszkę i widze ze spanie u naszych maluchów jest takie sobie. Moge dodac ze u nas tez nie jest ciekawie. Martynka często sie budzi i to tylko po to zeby dostac cyca. Zaczyna mnie to męczyc, po prostu sie nie wysypiam a ostatnio tez przez Patryka bo często biedaczek choruje a co za tym idzie Martynka od niego łapie i tez źle sypia.
Dzisiaj tez juz dostała kataru.

Iwona bardzo ładna fryzurka :ico_brawa_01:

Co do ścinania włoskow to ja na razie nie zamierzam bo wystarczy ze zrobie Martynce kitke i juz jej włosko nie włażą a musze czesac cały czas bo bez kitki wszystko włazi jej do oczu.

no i nie wiem co miałam jeszcze napisać. Za długa przerwa. Za dużo czytania.
karmicie jeszcze piersią??? jak długo zamierzacie???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lis 2008, 18:20

Magda! co u Was słychać? jak w pracy?? tyle czasu nie zaglądałaś :ico_olaboga:

my na cycu ciąglę, chciałam do 1.5 roku, ale teraz myślę o 2 latach... zobaczymy jak będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 19:28

Magda fajnie ze zajrzalas

super masz fotki w podpisie

dziekuje za mile slowka na temat fryzurki

my zaraz zobaczymy bajke i mysle ze majka pojdzie spac bo juz powoli mi sie kladzie wiec chyba jest juz zmeczona

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lis 2008, 19:38

Fintifluszka pisze:
Magda! co u Was słychać? jak w pracy?? tyle czasu nie zaglądałaś
troche mnie nie było, rzeczywicie :ico_olaboga: ale jakoś ciężko mi coś napisac ostatnio

u nas jakoś leci, W pracy w porządku. Nie narzekam tylko szkoda ze tak mało wolnego tym bardziej ze ostatnio dzieci chorują.
Patryś chodzi do przedszkola, coraz lepiej mu idzie. Teraz w listopadzie jest juz w miare dobrze bo 2 miesiące były takie sobie.
Teraz znowu ma przerwe :ico_olaboga:

Fintifluszka pisze:chciałam do 1.5 roku, ale teraz myślę o 2 latach
ja tyle nie dam rady tym bardziej ze ostatnio Patryk zrobił sie o to zazdrosny i nasladuje we wszystkim Martyne i jak ona ciągnie cyca to on chce też :ico_szoking: Dałam mu bo chciałam zobaczyc co zrobi a on... zaczął ciĄGNĄĆ :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-11-11, 18:40 ]
iwona83 pisze:super masz fotki w podpisie
dziękuje bardzo

iwona83 pisze: wiec chyba jest juz zmeczona
trzymam kciuki zeby była spokojna nocka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
_________________

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 lis 2008, 20:00

Witaj, Madzia :-) Miło, że znalazłaś dla nas chwilkę :-)
madziarka81 pisze:karmicie jeszcze piersią??? jak długo zamierzacie???

Zamierzałam karmić do roku, ale nie karmię od miesiąca, Ula sama zrezygnowała....
madziarka81 pisze:Patryś chodzi do przedszkola, coraz lepiej mu idzie. T

To super, że się rozkręcił
Ulek się właśnie kąpie z tatą... skończyli już, muszę lecieć ją przygotować do spanka.
Madzia zaglądaj częściej :-) Dużo zdrówka dla maluchów, Martynka prześlicznie wygląda, jak jej się pięknie włoski kręcą :-)
Uciekam na razie :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lis 2008, 20:08

Dzięki dziewczyny za tak miłe powitanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Aż mi wstyd ze nic nie pisze :ico_wstydzioch:

pinko pisze:Ula sama zrezygnowała
ale jak? nie chciała juz cyca i tak po prostu zapomniała o nim? A jak piersi to zniosły? Nie miałaś problemu???

pinko pisze:jak jej się pięknie włoski kręcą
dziękujemy, z tymi jej loczkami to jest problem, kręcą sie na wszystkie strony. Tylko kitka pomaga.

[ Dodano: 2008-11-11, 19:10 ]
ja to nie mogę napatrzeć sie na Uli włoski :ico_brawa_01:

Renia spóźnione życzenia urodzinowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość