Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 lis 2008, 20:22

Byłam w przychodni zarejestrować siebie i Norberta.. ale dzisiaj się tylko umówiłam na piątek wtedy nas zarejestrują. Jak to wizyta z lekarzem to zapytam się go o tą infekcję :-/

A co do Twojego podejrzenia Justyna to niestety chyba nie to bo od jakiegoś czasu używam tych samych płynów do prania i do kąpieli.

Cześć Magda.. miło, że o nas jeszcze pamiętasz :ico_oczko: Szkoda tylko, że nie masz czasu zaglądać. Widzę, że stan chorobowy nie tylko tu u dziewczyn, ale i u Ciebie. My daleko to nas nie dosięgają te choróbska... ale Wam jak najbardziej życzę zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :-) Zaglądaj częściej jak masz czas.

Norbi pół h temu obudził się z drzemki i bawi się teraz. Przed 19 pójdziemy kompu i jak będzie zmęczony to lulki.
Wy tak mówicie, że po 17 nie kładziecie już spać na drzemkę bo potem nie wiadomo do której będziecie się użerać.. a u nas choćby i obudził się po 18 to najpóźniej idzie spać koło 21

[ Dodano: 11 Listopad 2008, 19:27 ]
AAaaa.. Norbert stawia swoje pierwsze samodzielne kroki :-) Ostatnio stawiam go i wystawiam ręce kawałek od niego żeby podszedł i dzisiaj zrobił 2 kroczki, zatrzymał się i znów 2 kroczki.. po czym na kolanka hyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lis 2008, 20:30

Magda, Kuba mi opowiadał, że jak się urodził jego brat to też sobie podpijał mleko od mamy :ico_oczko: a był dużo starszy od Patryka... Jeśli nie robi histerii i nie próbuje zrobić Martynce krzywdy to może zezwolenie mu czasami na odrobinkę cyca sprawi, że będzie mniej zazdrosny i poczuje się "bliżej" mamusi? nie wiem z resztą, bo każdy na taką sprawę patrzy inaczej-dla niektórych to może być oburzające :ico_noniewiem:
a co do loczków to faktycznie urocze są :ico_haha_01:

Ja upiekłam ciasto czekoladowe, Gabriel przy mnie grzecznie zasnął po kapieli, wcześniej byliśmy u babci na obiedzie i trochę posiedzieliśmy tam sobie...

no Klaudia działaj z tym lekarzem

[ Dodano: 2008-11-11, 19:40 ]
AAaaa.. Norbert stawia swoje pierwsze samodzielne kroki :-) Ostatnio stawiam go i wystawiam ręce kawałek od niego żeby podszedł i dzisiaj zrobił 2 kroczki, zatrzymał się i znów 2 kroczki.. po czym na kolanka hyc
:ico_brawa_01: ale super!!! jakie to musi być wzruszające!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-11, 19:44 ]
Gabriel lubi turlac piłkę, a jak ktoś ją odbija to się babel zwija ze smiechu, tu bawi się z babcią Grażynką:
Obrazek
a tu patrzą przez okienko
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-11, 19:45 ]
na górnym zdjęciu to pokój sławka stąd pobazgrana ściana :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lis 2008, 20:54

Czesc u nas dzisiaj ok Amelka spala do 14;30 i potem byla grzeczna wiec przetrzymalam ja i teraz spi od 19;15 a my zajadamy pizze.Madziu super ze zagladlas,ja juz tez nie karmie bo Amelka nie chciala wszystko z powodu pracy i sztucznego dokarmiania.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 21:00

CleoShe pisze:Wy tak mówicie, że po 17 nie kładziecie już spać na drzemkę bo potem nie wiadomo do której będziecie się użerać.. a u nas choćby i obudził się po 18 to najpóźniej idzie spać koło 21


u nas by nie przeszlo majka w niedziele wstala o 16 to poszla spac po 23

teraz juz spi ale ja juz nie wiem jak ja usypiac podobno moj maz jak byl maly to w nocy wogole nie spal :ico_noniewiem:

CleoShe pisze:AAaaa.. Norbert stawia swoje pierwsze samodzielne kroki :-) Ostatnio stawiam go i wystawiam ręce kawałek od niego żeby podszedł i dzisiaj zrobił 2 kroczki, zatrzymał się i znów 2 kroczki.. po czym na kolanka hyc :ico_haha_01:


no to brawa dla Norberta

Fintifluszka pisze:Ja upiekłam ciasto czekoladowe, Gabriel przy mnie grzecznie zasnął po kapieli, wcześniej byliśmy u babci na obiedzie i trochę posiedzieliśmy tam sobie...


tez bym musiala cos upiec MAriola mi nawiozla proszku do pieczenia i lezy troche maz uzyl jak ciasto piekl a mi sie teraz nie chce znajde moze jakis dobry przepis w internecie i upieke na niedziele

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lis 2008, 22:16

byłam u Gabriel już na cycu. Magda Gabriel w nocy bardzo często chce cyca, czasami tylko po to, żeby się napić, więc nie jesteś sama :ico_oczko: ale niektóre maluszki cycusiowe tak podobno mają...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lis 2008, 22:50

U mnie juz wszyscy spi i ja sie wybieram maz chory i prawie caly dzien przespal.Jutro do pracy nie chce sie.Amelka jest jakas inna nie chce robic pa pa brawa ale za to jak jej pokaze buzia takie brr....to potrafi a pluje przy tym no i same glupoty pokazuje a nic dobrego jedyne to ze na flecie gra (gwizdze) no i wszedzie sie spina wstaje do brodzika wchodzi na lozko pietrowe spina sie przewrocila sie plakala i zachwile to samo.Do koguta jak ja posadze to wstaje ,wychodzi skacze w nim.Kiedys moglam ja hustac ale ostatnio to niebezpieczne bo ona kleka na huśtawce chce wychodzic wiec nie ryzykuje.Dobra nie przynudzam spadam spac pa

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lis 2008, 23:00

Fintifluszka pisze:byłam u Gabriel już na cycu.
czyzby skasowała sie część zdania??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

iwona83 pisze:CleoShe napisał/a:
AAaaa.. Norbert stawia swoje pierwsze samodzielne kroki Ostatnio stawiam go i wystawiam ręce kawałek od niego żeby podszedł i dzisiaj zrobił 2 kroczki, zatrzymał się i znów 2 kroczki.. po czym na kolanka hyc


no to brawa dla Norberta
przyłączam się i ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:Jeśli nie robi histerii i nie próbuje zrobić Martynce krzywdy to może zezwolenie mu czasami na odrobinkę cyca sprawi, że będzie mniej zazdrosny i poczuje się "bliżej" mamusi?
ja tak własnie myśle ale dziwnie mi jak Patryk ciągnie tego cyca :ico_olaboga: chyba wolę unikac takich sytuacji :ico_noniewiem:

Patryk ostatnio ze wszystkim chce byc samodzielny, było to fajne do czasu dopóki nie zaczął przesdzac. Bo on chce robić dosłownie wszystko sam i nie daje nawet sobie pokazac jak to zrobic, od razu wpada w złość. Zawsze pomaga mi przy myciu Martynki.
A dzisiaj ubzdurało mu sie ze sam ją wykapie. Chciał sam włożyc do wanienki ( prawie ją utopił :ico_oczko: ) ta zaczęła krzyczec w niebogłosy, chyba podświadomie czuła niebezpieczeństwo :ico_oczko: Nie dał mi w ogóle jej dotknąć a jak przyszło do wyjmowania to on tez SAM. Oczywiście nie pozwoliłam i była z tego powodu histeria. Potem oczywiście ubieranie Ja oszaleje z tą jego samodzielnością.

Dzisiaj chciał nawet sam zalewac kawe z czajnika I tez zrobił histerie bo mu nie pozwoliłam.

mariola, nie przejmuj się, kazde dziecko rozwija się inaczej. Amelka nie robi papa ale robi inne rzeczy. Nie masz sie czym przejmowac.

Ja tez uciekam juz spac. Jutro do pracy na popołudnie a rano do lekarza z Patrykiem wiec pewnie nie dam rady zajrzec. Chyba ze wieczorem. Nie piszcie za dużo bo nie doczytam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lis 2008, 23:00

Mariola teraz to już chyba same takie rewelacje nas czekają :ico_oczko:

Ja też idę spać... jeszcze dwie noce i w czwartek Kuba wraca :ico_sorki:

dobranoc

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lis 2008, 23:03

Fintifluszka pisze:byłam u Gabriel już na cycu.
czyzby skasowała sie część zdania??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

iwona83 pisze:CleoShe napisał/a:
AAaaa.. Norbert stawia swoje pierwsze samodzielne kroki Ostatnio stawiam go i wystawiam ręce kawałek od niego żeby podszedł i dzisiaj zrobił 2 kroczki, zatrzymał się i znów 2 kroczki.. po czym na kolanka hyc


no to brawa dla Norberta
przyłączam się i ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:Jeśli nie robi histerii i nie próbuje zrobić Martynce krzywdy to może zezwolenie mu czasami na odrobinkę cyca sprawi, że będzie mniej zazdrosny i poczuje się "bliżej" mamusi?
ja tak własnie myśle ale dziwnie mi jak Patryk ciągnie tego cyca :ico_olaboga: chyba wolę unikac takich sytuacji :ico_noniewiem:

Patryk ostatnio ze wszystkim chce byc samodzielny, było to fajne do czasu dopóki nie zaczął przesdzac. Bo on chce robić dosłownie wszystko sam i nie daje nawet sobie pokazac jak to zrobic, od razu wpada w złość. Zawsze pomaga mi przy myciu Martynki.
A dzisiaj ubzdurało mu sie ze sam ją wykapie. Chciał sam włożyc do wanienki ( prawie ją utopił :ico_oczko: ) ta zaczęła krzyczec w niebogłosy, chyba podświadomie czuła niebezpieczeństwo :ico_oczko: Nie dał mi w ogóle jej dotknąć a jak przyszło do wyjmowania to on tez SAM. Oczywiście nie pozwoliłam i była z tego powodu histeria. Potem oczywiście ubieranie Ja oszaleje z tą jego samodzielnością.

Dzisiaj chciał nawet sam zalewac kawe z czajnika I tez zrobił histerie bo mu nie pozwoliłam.

mariola, nie przejmuj się, kazde dziecko rozwija się inaczej. Amelka nie robi papa ale robi inne rzeczy. Nie masz sie czym przejmowac.

Ja tez uciekam juz spac. Jutro do pracy na popołudnie a rano do lekarza z Patrykiem wiec pewnie nie dam rady zajrzec. Chyba ze wieczorem. Nie piszcie za dużo bo nie doczytam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 23:08

wlasnie skonczylam jesc bule przy moim kochanym mezusiu nie idzie sie odchudzac przyniosl mi jeszcze cieple bulki i jak tu taka bulke nie zjesc jak ona sama wola "zjedz mnie"

dobra ja tez uciekam spac musze powiedziec ze jeszcze nie bylam u niuni wiec moze bedzie dzisiaj lepsza nocka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość