aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 lis 2008, 19:33

frydza,boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Byłyśmy na spacerku,kupiłam skrzydełek(jutro wieczorem będę smażyć),śledzi i trochę słodkości na jutro.Co prawda jedziemy do babci M ale z pustymi rękoma nie pojadę przecież,nie? :ico_oczko: więc ciasteczka wezmę :ico_haha_01:
Zaraz kąpanie tylko odpocznę bo sprzątałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2008, 08:52

dziendoberek

T dzis ma wolne a do mamy pojechal aby remont jej robic :ico_zly: :ico_zly: wkurzylam sie...
czyli kolejny dzien sami musimy byc z Oskim...
do tebgo pogoda beznadziejna :ico_noniewiem: ..mam nadzieje ze sie rozpogodzi..

Bozenko, bede mocno trzymala kciuki aby wszystko poszlo dobrze..nie martw sie qaz tak skarbie,moze uda sie usunac tego guzka i podleczyc lub calkowiecie wyleczyc te schorzenie...

Aniulek milego wyjazdu :-D

Frydzia super ze przyjazd rodzinki wypadl milusio,to pewnie tez przez to ze ty taka optymistka i wesola kobitka :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 lis 2008, 10:10

Dzień dobry
kobietki moje kochane co ja bym bez Was zrobiła, dziękuję za te ciepłe slowa. Dobrze na pewno będzie tylko ja potrzebuję czasu aby oswoić się z tą myślą o chorobie. Wszystko będzie pod kontrolą więc jakby coś się działo to reakcja będzie szybka.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 lis 2008, 22:34

Witam :-D my caly dom poza domem bylo fajowo :-D :-D Wiki zachwycona krowkami i kotka wytulila :ico_oczko:
Wrocilismy do domku i kapiel,niunia bez pampersa biegala chwilke,poszlam po ciuszki do jej po0koiki i wracam a tu kupa na ziemi :ico_szoking: :ico_szoking: niezly czad,Wiki stoi zadowolona i mowi fuuuuuu!!

[ Dodano: 2008-11-12, 13:48 ]
PUSTKI WRACACCCCC STAWIAM :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

WKLEJE PARE FOTEK

ECHHHHH moze otworze i wyjde na balkon
Obrazek


YHMMMMMMM
Obrazek


W SKLEPIKU NA ZAKUPKACH
Obrazek


Obrazek


Obrazek


I NOWA FURA
Obrazek


TYLEM TEZ JEŻDZE
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 lis 2008, 16:00

Dzien dobry Pania :)
witam Piekne Panie ja bardzo :ico_sorki: juz ale nie mam czasu teraz byly cztery dni to my wsyztskich odwiedzilismy awet w domu nie spalismy troche mamy juz urwanie z ta budowa bo juz okna trzeba ogladac juz cos tam innego a to nie podobalo mi sie wejscie do pokoju i to kazalam wyburzyc tzn przesunac o dwie cegly dalej itd mowie wam zawrot glowy ale caly czas mysle o Was i zastanawiam sie zawsze co by tu zrobic zeby do Was napisac ale z braku czasu nie moge
u mnie postaremu, i wlasnie ostatnio sie wscieklam bo nie mialam czasu nawet na fryzjera zostawilam mezusia ze spiacym maciem i pojechalam do fryzia trzepnelam se jeden kolor mam brazowy jak swoj orginalny i teraz bede robic jeden kolor :) moze z czasem cos zmienie pewno ale narazie mam tak jak zrobie fotke to Wam wkleje :)
nie mam czasu Was czytac pisac ahhhhhh budowa budowa
lece ogarnac chalupe wlasnie se umylam glowke i lece robic obiadek bo dzis znajome przyjezdzaja do mnie troche pogadam :)
buziaki dla Was wsyztskich

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 lis 2008, 22:25

witam
Frydza świetna ta Twoja Wikusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas nic ciekawego
w końcu dzis umówiłam sie na wizytę do gina,ide w poniedziałek na 17
chcialam jutro ale tylko 13.15 była wolna a mi nie pasuje
kurcze całe podbrzusze mnie boli od rana,cos jest nie tak chyba,do tego dziwne upławy :ico_noniewiem: dawno nic mi sie nie działo,ale przynajmniej w końcu pójde bo muszę a tak dalej bym zwlekała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 lis 2008, 16:05

ale pogodo,szaro,buro i ponuro
i pada do tego :(

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

13 lis 2008, 16:57

Napisałam wcześniej posta i wysłałam a patrzę że nie ma :ico_noniewiem:

Byłyśmy na spacerze,Gabi pobiegała na placu zabaw-pojechałyśmy autobusem na taki gdzie jeszcze nie była-miała frajdę.
Kupiłam jej butki ortopedyczne do biegania po domu.Nareszcie trafiłam na coś ładnego i w sensownej cenie-przywieżli je dopiero 2 dni temu do sklepu więc nie było problemu że rozmiaru brak :ico_sorki: Gabi już w nich biega ale i płacz już był bo mówi że jej gorąco i chce zdjąć :ico_placzek: Niewychowawczo ją postraszyłam że pochowam wszystkie płyty dvd i nie będzie nic oglądać :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Póki co działa ale mam kaca moralnego że ją tak pod włos biorę.Tłumaczę sobie że to dla jej dobra :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lis 2008, 18:29

ja tylko sie witam
dziendoberek
jakos tak weny zbyt wieliej ostatnio nie mam do pisania bo i wciaz czyms innym musze sie zajmowac..
w tym roku pilna ze mnie studentka a ze na uczleni zawrot glowy to coz :ico_noniewiem:
ale jestem z wami cialem i duchem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lis 2008, 20:29

DZIEKUJEMY ZA KAPLEMENCIKI :-D :-D


kasiekk, dobrze ze idzeisz do gin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja zwlekalam i co ,mialam torbiela tabletki bole itd :ico_olaboga: i teraz w ciagu 2 tygodni bylam 3 razy u gin masakra!!


aniulek, no pewnie ze to dla jej dobra,zrozumie to z czasem i bedzie ok zobaczysz,nie martw sie kochana!!


Natashka, studenko nasza ucz sie ucz :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość