antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

12 lis 2008, 20:28

Motylku z tego co wiem to nie potrzebujesz skierowania i nic sie za ktg nie płaci. Wiec spokojnie...

Blumek - wiem ze to nie jest proste :-D :-D :-D To trzeba wycwiczyc hihihihih. Jak bedziesz konsekwentna, to malutka szybko sie nauczy ze wieczorkiem nie ma brykania, ale troszke to potrwa.

Betka - męzus na pewno zdązy wrocic w razie czego, wiec sie nie denerwuj tym jego wyjazdem.

Spadam kąpac po kolei albo na raz, wszystko jedno hihihih. Dwoch na raz do wanny, a małą do wanienki - chyba oszaleje :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Moj szanowny slubny jeszcze daleko od domku wiec musze sama zawalczyc

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

12 lis 2008, 20:34

Motylek22, ja miałam robione ktg w szpitalu bez płacenia bo to jest w szpitalu tak jak za porod w szpitalu sie nie placi takze kochanie normalnie cie przypna i zbadają nie martw sie...ale najlepiej zaytac połozna ktora ci bedzie przyczepiac guziczki do brzuszka...ona wie najlepiej ja ja pytałam tez akurat ..

ANIU PIOTRZE JASIU GRATULACJE :ico_prezent: poccoyo, ja z tym ruchem kochanie to zależy np dzis rano wstałam posprzatałam ruszam sie jak postrzelona zrobiłam kopytka z serem takauczte miałam i smietanką pozniej zrobiłam kapusniak na jutro pozmywałam posprzatałam i wszystko a np wczoraj nic lezałam cały dzien nałózku nic mi sie nie chciało i powiem wam ze dzis jakos wiecej skurczy i jakos tak wiecejk sie rusza dzidzio ..moze to przez ten ruch moze jeszcze jakies bara bara bo to tez dobre na porod jakos niemoge sie skupic przy tym powiem wam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: boje sie ze zrobie krzywde dzidzi i spita jestm przez ostatnie tygodnie strasznie ...aaaaaa takaaaaaa prawddddda ze pod wpływem orgazmu wydziela sie oksytocyna ta sama co powoduje skurcze ogladałam niedawno program na ten temat i jest to hormon milosci.......wiedziałuyscie szok ja
nieeee :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-11-12, 19:36 ]
dzis wam duzo napisze bo tyle wrazen moja najlepsza kolezanka z pracy jest w 5 tygodniu ciazy tylko mi powiedziała z pracy nawet szefowa nie wie przyjdzie do mnie w piatek o ile sie nie rozpakuje do pitku to bedzie u mnie...... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: musimy koniecznie pogadac mam umowe na czs nieokresony i zobaczymy jak sie firma zachowa ale mysle ze bedzie dobrze....

[ Dodano: 2008-11-12, 19:38 ]
no i jescze jedna wiadomosc jutro ide na ktg o ile bedzie wszystko dobrze to mnie nie zostawia wole w domu siedziec niz zeby mi wywoływywali bo to jest horsze własnie ta kolezanka mi to powiedziała ze bardziej boli niz masz naturalnie do 10 dni moge przenosić... wiec zobaczymy jakbym jutro wogule nic nie napisał aa do wieczora i przez noc to mnie zostawili pewnie ....

[ Dodano: 2008-11-12, 19:39 ]
ale jestem nakrecona dzis przez ta wiadomosc o tej mojej koleznce najlepszej co w ciazy jest ciesze sie bardzo niewiem czy wam wszystko odpisałam i przepraszam za literowki czyli błedy moje...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lis 2008, 20:51

GRATULACJE DLA ANI :ico_prezent:
Motylek22 ja nic w szpitalu nie płaciłąm jest to badanie bezpłatne. Zreszta teraz jest tak ze jak przychodzi do szpitala kobieta ciezarna to nawet jak jest nie ubezpieczona i wogole to szpital musi jej udzielic pomocy, chodzi głownie o porod.domidj, ja pamietam jak przed Wszystkimi Swietymi sprzatałąm jak głupia myłąm okna i takie tam, zeby cos mnie ruszyło :-) no i sexik oczywiscie tez wchodził w gre :-D ale niestety malutki uparciuch nie chciał wyjsc. Mam nadzieje ze tobie cos pomoze i juz niedługo urodzisz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lis 2008, 20:51

Asia - mi lekarz napisal w karcie ciazy - 17.11 - godz.8.00 izba przyjec. To prze to ulozenie Juniora. Mysle e nie beda wywolywac. Jak sie nie przekreci to chyba ustalone bedzie cc i juz. Takze ja poniezialek ide poprostu do lekarza. Zrobia badania tak mysle, ale zostane juz do porodu. Chociaz kto wie?? Moze zorbia usg i karza czekac do objawow?? nie wiem. Choc moj lekarz prowadzacy jest zastepca ordynatora wiec chyba mnie nie wypusci do domu. Ale pojecia nie mam jak to bedzie :ico_olaboga:

Motylku - ja nie mialam jeszcez ktg i pierwsze slysze ze trzeba placic za to. Myzle ze w szpitalu napewno sie nie placi!!! choc roznie to w szpitalach bywa. A poza tym w jednych wojewodztwach jest tak ze trezba za cos placic a w innych nie ma w ogole takiej uslugi (bo pacjentka chce), albo sie nie placi poprostu.

antynorma pisze:Spadam kąpac po kolei albo na raz, wszystko jedno hihihih. Dwoch na raz do wanny, a małą do wanienki - chyba oszaleje
tez bym chaiala miec trojke... :ico_brawa_01: ale kurcze naprawde mozna sie pogubic :ico_szoking: zajec duzo wiecej, obowiazkow ale i radosc potrojona!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-12, 19:53 ]
wiola85, a Filipek juz tydzien ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

12 lis 2008, 21:01

Oto Jaś:

Obrazek

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 lis 2008, 21:15

Joanna24 dziękujemy za wklejenie zdjęcia na forum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też je dostałam sms-em :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jaś jest cudny :ico_szoking: Taki ma śliczny noseczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ania mi napisała że miała cc bo Jaś się zaklinował w kanale rodnym, miała rozwarcie ale nie mogła urodzić. Oby szybciutko doszła do siebie :ico_sorki: Najważniejsze że cała trójeczka już jest razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano,: 2008-11-12, 20:17 ]
antynorma, domidj, Wiola dziękuje za info o KTG :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lis 2008, 21:43

Joanna24, ale sliczny!!! a nosek jaki fajniutki!!! :ico_brawa_01: te noski noworodkow sa niesamowicie piekniuchne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

12 lis 2008, 22:04

jestem już po wizycie i na szczęście zostajemy w domku!!! :-D Dzisiaj ciśnienie miałam 130/80 więc całkiem całkiem, szyjka się skróciła do 1 cm ale jeszcze zamknięta, rozwarcia wcale więc nadal czekamy. W sobotę albo w poniedziałek mam się zgłosić na KTG, a jak nie urodze to w środe już do szpitala. Ale się cieszę że w domku jestem :-D :-D :-D
Wyjdzie na to że ja na szarym końcu urodze, a miałam być zaraz po Blumku :ico_oczko:

asiula pytałaś o moje ciśnienie - ostatnio mam tak 120/80 więc dobre i dlatego w domku jesteśmy, ale jak mi skakało to miałam 140/100 a nawet 160/110, ginka mi mówiła że to górne jest mniej groźne, ale dolne powinno być poniżej 90. Lepiej dmuchać na zimne i troszkę pocierpieć w szpitalu niż miałoby się coś stać.

Kurcze już 9ta zmykam się umyć i spać.
Spokojnej nocy!!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lis 2008, 22:20

Anetka29, nom juz po 21... A jutro juz bedzie 3 dni :ico_brawa_01: ach ciekawe kiedy ta twoja malutka przedtsawi sie swoim rodzicom no i nam pozniej :-)

Ja tez ide spac - cos mi sie chce, choc spalam do 9.30. widac 12 godzin na nogach to dla nas wystarczajaco :ico_haha_01:

A motylku co z tym "wirusem" twoim?? musisz robic jeszcze badania na niego przed porodem czy nie??

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

12 lis 2008, 22:44

Joanna24, jasiunio duzy chłop piekniutki gratulacje..........

[ Dodano: 2008-11-12, 21:49 ]
ide lulac
:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość