Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 lis 2008, 18:33

wiolapokarm masz tylko nie taki nawal juz bo organizm zaczyna kumac ile ma produkowac :ico_sorki: mnie do teraz czasem w nocy mleko zaleje :ico_noniewiem:
zreszta ja np.nie moge odciagnoc a jak mala przystawie to leci bo cycki mi na nia ragyja i produkuja :-)
u nas dolinka Iga dostala na pryszcze masc z antybiotykiem i jeszcze jedn inna :ico_noniewiem: dzis rano uszka miala chropowate cale suchutkie takie :ico_placzek: narazie nie mowila ze to azs powiedziala ze moze bakterie jakies :ico_noniewiem:
miszkamoglabys mi podac namiary na tego polskiego dermatologa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

12 lis 2008, 18:57

To ona -pediatra ze specjalizacja leczenia alergii!http://polskaprzychodnia.co.uk/lekarz.php?id=2 .Martus Natalka tez miala suche uszka,a jak zacznie schodzic ,to cala byzia bedzie taka sucha.Za uszkami jakby strupek,taka zluszczona skorka.
jeszcze jedn inna
a jaka???

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 lis 2008, 20:43

mmarta81, miszka, bardzo wam wspolczuje tych problemow sama też sie trzese nad kada kropka u Kacpra, tyle teraz dzieci ma jakies alergie skórne :ico_olaboga: :ico_olaboga:
My bylismy u legarza maly warzy już 4,800kg i ma 57 cm.,czyli od urodzenia przyty juz 1,300kg i urosl 5 cm. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj mial podwyrzszona temperature 37,5 ale dzis rano 37 pytalm sie lekarki mowila ze to ok. bo czasem male dzieci tak maja bo ich termoregulacje nie jest jeszcze unormowana.
Dostalam tab. antykoncepcyjne Noriday, Miszka,a ty jakie masz bo u nas w Irlandi to dla kobiet karmiacych tylko takie sa,zreszta wiem ze mam je brac raz dziennie ale trzeba zaczac z okresem a ja przeciez nie mam :ico_noniewiem:
a i poprosilam o co na uspokojenie dla kacpra bo od 4 dni w dzien sie ciagle wydziera usypia na 15 minut i znow juz nie wiem co mam robic,jestem wykończona,wogle dziwie sie ze Piotr ma jeszcze na mnie ochote bo wygladam strasznie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 lis 2008, 20:44

A ja odzylam.TAk bardzo martwilam sie,ale dzis buzka ERyczka wyglada bardzo pieknie,ani jednego pryszczyka nie ma.JEstem wdzieczna lekarzom ze doprowadzili do tego stanu.JA stosuje tylko dwa razy dziennie krem na twarz i raz dziennie lotion na clae cialko i buziulka wyglada pieknie,a jeszcze w czwartek wygladala jak po rzezi.JAk porownam te zdjecia to az sie serce kraje,nawet nie chce na nie patrzec i przypominac sobie te niemile chwile.
Ale to nie jest AZS.Wczoraj bylismy na miesiecznej kontroli z Eryczkiem i powiedzila ze tylko dzieci po trzecim miesiacu zycia moga miec AZS,a takie nowordoki maja inna dolegliwosc i powiedzial nazwe,ale bij,zabij nie pamietam jak sie nazywa.Ale to jest cos w rodzaju AZS.Stwierdziol ze to moze z wiekiem calkiem zaniknac,albo przerodzi sie w atopowe zapalenie skory.JA mam cicha nadzieje ze zaniknie.
Lekarz mowil ze teraz najwazniejsze jest by karmic tylko i wylacznie piersia,to jest najcenniejszy pokarm dla Eryczka.A po wazeniu wyszlo ze ma juz 5100kg i 60cm dlugi,bioderka ksiazkowe.

zmykam bo nawoluje

[ Dodano: 2008-11-12, 19:58 ]
Jutro ide nak ontrole do gina.Musze popytac o metody antykoncepcji.Mysle o spirali ale sama nie wiem...hmm,po pierwszej ciazy bralam tabsy i bylam przy nich azdowolona,ale na dluzsza mete to nie wskazane

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lis 2008, 00:01

Dostalam tab. antykoncepcyjne Noriday, Miszka,a ty jakie masz bo u nas w Irlandi to dla kobiet karmiacych tylko takie sa,zreszta wiem ze mam je brac raz dziennie ale trzeba zaczac z okresem a ja przeciez nie mam
Jej,ja zapomnialam nazwy,ale na pewno byla inna,ale w kazdym kraju to sie po prostu inaczej nazywa :ico_noniewiem: Nie pamietam ,bo juz nie karmie wiec wrocilam do starych tabsow.Ale tamte tabletki gin kazal mi zaczac brac nie czekajac na okres,bo okresu w czasie karmienia mozna w ogole nie miec :ico_noniewiem: Mysle ,ze tez powinnas,bo sie mozesz nie doczekac :ico_noniewiem:
powiedzila ze tylko dzieci po trzecim miesiacu zycia moga miec AZS,a takie nowordoki maja inna dolegliwosc i powiedzial nazwe,ale bij,zabij nie pamietam jak sie nazywa.Ale to jest cos w rodzaju AZS.
A to ciekawa teoria,u nas na AZS mowia egzema,ale ciagle to jest AZS,najczesciej w postaci tzw.skazy bialkowej,a z tego sie wyrasta najczesciej ,no a jezeli nie wyrosnie to ma to juz na cale zycie sila rzeczy.Moja Natalia miala 6 tygodni jak w diagnozie w szpitalu wpisali jej:" Atopowe zapalenie skory-egzema-podejrzenie nietolerancji bialek mleka krowiego".Ale tak samo zalecane jest karmienie piersia,wiec jestes w o niebo lepszej sytuacji,bo ja juz jestem skazana na ciezsza walke z tym gownem ,przez to,ze nie mam pokarmu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 lis 2008, 05:36

A ja sobie nie spie maly od 21.20 spal do2.38 :ico_sorki: normalnie nie wiem chyba tak go wymeczyly te wrzaski ze zasnol na tak dlugo teraz znow spi ciekawe j :ico_noniewiem: ak dlugo,za to ja po ok.5 godzinach snu nie moge zasnac :ico_puknij: ,pierwszy raz odkad sie urodzil spalam tak dlugo :ico_sorki: :ico_sorki:
Jej,ja zapomnialam nazwy,ale na pewno byla inna,ale w kazdym kraju to sie po prostu inaczej nazywa Nie pamietam ,bo juz nie karmie wiec wrocilam do starych tabsow.Ale tamte tabletki gin kazal mi zaczac brac nie czekajac na okres,bo okresu w czasie karmienia mozna w ogole nie miec Mysle ,ze tez powinnas,bo sie mozesz nie doczekac
dzieki miszka rano zabieram sie za tablety mam nadzieje ze tycie czy cos mi po nich nie grozi,bo to by byla katastrofa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lis 2008, 10:10

dzieki miszka rano zabieram sie za tablety mam nadzieje ze tycie czy cos mi po nich nie grozi,bo to by byla katastrofa
Nie kochana,nie martw sie.Ja biore tabsy 13 lat z przerwami na ciaze :ico_noniewiem: Nie tyje i nie znam nikogo kto tyl po tabletkach,wiesz co,mysle,ze to jakis mit.Powinnas byc zadowolona,ja sobie innej metody nie wyobrazam,od zawsze na takiej antykoncepcji :ico_brawa_01: Tylko bardzo pilnuj pory brania,bo te jednofazowe dzialaja tylko 27 godzin :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 lis 2008, 10:52

Tylko bardzo pilnuj pory brania,bo te jednofazowe dzialaja tylko 27 godzin
zaraz sobie zrobie przypomnienie w telefonie bo moja skleroza nie zna granic :ico_olaboga: ide pod prysznic poki maly terrorysta spi :ico_haha_01:
miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 lis 2008, 11:03

Miszka mi przypisali ten antybiotyk w masci o nazwie BACTEROBAN a ta masc nawilzaja ca nazywa sie DiproBase
nie widze poprawy dzis ale dopiero od wczoraj popoludnia smaruje

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lis 2008, 12:47

Miszka mi przypisali ten antybiotyk w masci o nazwie BACTEROBAN a ta masc nawilzaja ca nazywa sie DiproBase
nie widze poprawy dzis ale dopiero od wczoraj popoludnia smaruje
Po Bacterobanie bedzie lepiej bo to antybiotyk,a Diprobase to emolient mozna smarowac do woli.Napisz mi Martunia czy bedziesz zadowolona z tego Diprobase bo ja na razie na Aqueos jade i jest niezle,ale moze ten Twoj lepszy bedzie :ico_noniewiem: Jak jej to zejdzie to radze Ci ja dalej tym Diprobasem smarowac conajmniej 2 razy dziennie,to ja nastepnym razem mniej wysypie.Ja zaleczylam Natalce pysia,miala juz sliczna rumiana buzke,a tu 2 dni temu obudzila sie z kaszka na czolku znowu :ico_olaboga: Ale i tak lepiej to juz wyglada niz ostatnim razem :ico_noniewiem: Okropna ta egzema :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość