antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

13 lis 2008, 09:53

Betka kochana, jak chcesz miec trojke to nic trudnego :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Odczekaj troche po pierwszym i do roboty hihihiihi
Chociaz rzeczywiscie nie ma w co rąk włozyc to i frajda jest duza. Rozrabiają jak to dzieciaczki, ale chłopcy juz coraz więksi i mądrzejsi - mozna z nimi juz negocjowac. A malutka jest przesłodka i spokojna bardzo, az czasami sie zastanawiam (głupia) czy wszystko z nią ok. Chłopcy od małego byli wymagający i absorbujący, ciągle cos było: a to kolki, a to niechęc do zasypiania, a to nuda, ktora ich ogarniała od noworodka i trzeba było zabawiac...... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

No ale moze w koncu zasłuzyłam na spokojne malenstwo......

Jas jest super chłopak!!

Betka-na pewno wszystko bedzie dobrze, mimo złego ułożenia dzidzi. Na pewno chcą cie miec pod koniec pod kontrolą, ale to dobrze...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 lis 2008, 10:03

Witajcie kochane moje :-D

Betka tak jak mówiłyście dostanę w szpitalu antybiotyk i Filipek jak się tylko urodzi, a w ciąży się tego nie leczy. Dlatego w szpitalu wymagają zrobienia posiewu aby wiedzieć czy podać antybiotyk czy nie.

Anetko świetnie że w domku jeszcze posiedzisz, jednak nie ma to jak w domu :-D No i może obejdzie się bez wywoływania i do środy urodzisz sama :-)

Ja wstaje w nocy coraz częściej i niestety wstaje jakaś połamana :ico_oczko: ale od wczoraj mam fazę na układanie wszystkiego dla Filipka i nie tylko. Wczoraj umyłam lodówkę i poukładałam w szafkach a dziś chcę dokończyć i poukładam do końca ciuszki Filipka. Posegregowałam sobie też teczkę do szpitala z wynikami badań i dokumentami. Chcę już być w pełnej gotowości :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

13 lis 2008, 10:58

Witajcie:)
Anetka dzięki za info w sprawie ciśnienia...
Mnie cos dzis kłuje tak jakby macica...Na dzis mówiłam wszystkim ze urodze. Bardzo lubie 13-stego, a tu nic na to nie wskazuje:)hihi. Natura wie co ma robic, my sobie tylko mozemy gdybac:)
Ja tez porządkuje juz ostatnie rzeczy. Byłam dzis oddac mocz i krew, aby miec aktualne wyniki do szpitala. Ja niestety nie mam laptopiku, wiec w szpitalu nie bede sie miała jak z wami kontaktowac:(Mam nadzieje, ze potrzymaja mnie kilka dni i jak nic nie bedzie wskazywało na poród to ze mnie jeszcze wypuszczą..nie chce tam byc az do 26 listopada...
Pozdrawiam wszystkie Mamuski';)

[ Dodano: 2008-11-13, 10:59 ]
Dziś 13-sty a mnie zostało 13 dni do terminu:)Fajna byłaby datka:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 lis 2008, 11:05

asiula_o faktycznie fajna datka ale jak sama pisałaś nie mamy na to wpływu. Gdybym ja miała wpływ na to kiedy urodzę to chciałabym w przyszłym tygodniu. Bo jutro też idę na krew i mocz, wyniki będą pewnie w sobotę i od poniedziałku mogę rodzić :-) Albo najlepiej we wtorek bo w poniedziałek jeszcze muszę podsteplować książeczkę ubezpieczeniową :ico_haha_01: Ale to tylko takie marzenia, Filipek i tak sam zdecyduje kiedy będzie gotowy nas poznać :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 lis 2008, 11:17

Motylek22 pisze:Posegregowałam sobie też teczkę do szpitala z wynikami badań i dokumentami.
to co ty kochana bierzezsz z tych dokumentow?? wszystko?? :ico_szoking: U nas trezba wziac:
1. grupa krwi z pieczatka
2. WR
3.HBS
4. karta ciazy
5. legitymacja ubezpieczeniowa
6. inne badania ktore na cos wskazuja (np. wada wzroku taka ze nie mozna urodzic naturalnie, jakies bakterie ktore sie pokazaly albo jakies inne)
7. czasem chca aktualne badania krwi i moczu - ale moga je tez zrobic w szpitalu. A czasem poporstu nie zdazymy zorbic tych badan(wczesniejszy porod), albo zrobimy za wczesnie (porod 10 dni po terminie).

Nam polozna powiedziala ze nikt nie oglada wszystkich wynikow krwi, a mamy sie tylko stresuja szukajac w teczkach odpowiedniego wyniku. Poza tym to co jest najwazniejsze mamy napisane w kartach ciazy - i wydaje mi sie ze to jest badzo wazny dokument.

[ Dodano: 2008-11-13, 10:18 ]
Ciekawe jak Jas z Ania... :ico_brawa_01:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

13 lis 2008, 11:34

JA własnie wrociłam ze szpitala i mam rozwarcie na 1.5 cm jak mnie zbadała to mowiła ze sa plamienia krwia takze moze sie juz zaniedługo rozpadne hhahahahah :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wracaja c zgubilismy kołpaka odleiciał nam mąz sie zmartwił kazałam mu wrocic moze gdzies lezy na poboczu bo mamy niedaleko...do szpitala a tak to trzeba kupaowac nowe :-/ :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 lis 2008, 12:06

a nasze autko u lekarza jest od wczoraj :ico_sorki: i katastrofa... trezba szykowac ze 2000 :ico_szoking: ach te drogi polskie :ico_sorki: Powinnismy miec raz w roku od panstwa mechanika gratis jesli chodzi o zawieszenia :ico_olaboga: A jeszcze w tym miesiacu OC i AC trezba bylo zaplacic. I Oliwierek na swiat zawita... :ico_olaboga: Tzn :ico_olaboga: ile pieniedzy bo akurat ze synek na swiat przyjdzie to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

13 lis 2008, 12:38

betka pisze: Powinnismy miec raz w roku od panstwa mechanika gratis jesli chodzi o zawieszenia
jestem za :ico_brawa_01: my w lato wydaliśmy ok 2000 na samochód i dzisiaj znowu mąż pojechał zobaczyć co się dzieje bo mówiże coś stuka i to chyba amortyzatory

Ja do szpitala też nie biore szczególnych badań tylko grupe krwi, ostatni wypis ze szpitala, legitymacja ubezpieczeniowa i karta ciąży, nic więcej mi nie kazano.

domidj, no to czekamy czekamy :-D

ide jakąś :ico_kawa: wypić

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

13 lis 2008, 13:07

ciekawe czy sie rozpakuje na 1.5 cm rozwarcie dobrze by bylo jak by tak było wiecej poszło by jak po maśle ...
DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI OD JAKIEGO MOMENTU JAK JEST ROZWARCIE POWINNO SIE BRAC ZNIECZULENIE ZEBY ZADZIAŁAŁO W ODPOWIEDNIM MOMENCIE....????????

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 lis 2008, 13:28

domidj pisze:DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI OD JAKIEGO MOMENTU JAK JEST ROZWARCIE POWINNO SIE BRAC ZNIECZULENIE ZEBY ZADZIAŁAŁO W ODPOWIEDNIM MOMENCIE....????????
nie mam pojecia

A rozwarcie na 1,5cm tzn ze na niecaly palec (biorac pod uwage fakt ze 1 palec to 2 cm) Tylko dziwne to ze kazdy lekarz ma inne palce i to rozwarcie mierzone jest tak mniej wiecej... Podobno jak luzno palec lekarz "wlozy" tzn ze 2cm, jak 2 palce to 4cm itd... Choc nie slyszalam zeby lekarz "wkladal" 5 palcow i stwierdzal rozwarcie na 10cm :-) to jest raczej takie umowne. Kazda z nas ma rozwarcie chyba na 1cm - to tak jakby slomke "wsadzic" bez problemow. Ale to prosto opisalam :-) ale chyba wiecie o co chodzi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość