Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 lis 2008, 22:07

ehh ja doszlam do wniosku ze pokarmu moze brakowac wieczorem raz ze przez prolaktyne obnizona wieczorami - a dwa ze ostatnio nie chce mi sie jesc i malo pije

A czytajac o tych waszych problemacj skornych dzis aaz lzy mialam w oczach jak zobaczylam u niej nie dosc ze szyjke obsypana to jeszcze policzek :/ mam nadzieje ze to chwilowe ale bede obserwowac :/

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 lis 2008, 07:48

witam z samego ranka! synek juz nakarmiony,właśnie usnął! a ja juz sie ni ekłade,znaczy jak narazie,bo córcie musze do szkoly szykować,a jak sie poloże to znów zasne i potem bede ganiać ją po domu żeby zdążyć! :-) mój synuś tak ślicznie przesypia noce! :ico_brawa_01: kurcze mam tylko problem z tą kupą,bo ciągle zielona! :ico_noniewiem: :ico_placzek: nie wiem co robić,nic takiego nie jadłam zeby mu zaszkodziło! :ico_noniewiem: pozdrawiam z samego rańca i życze miłego dzionka! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lis 2008, 10:22

Agusia moze zadzwon do lekarza z ta kupka jak to kolejny dzien jest :ico_noniewiem:
yoanna musisz wiecej pic :ico_sorki: na :ico_sorki: s :ico_sorki: rio to duzo daje widze po s :ico_sorki: obie zaraz wiecej pokarmu :ico_sorki:
dziewczyny buzia Igusi juz wyglada prawie normalnie :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_sorki: tak sie ciesze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lis 2008, 10:40

witam sie rano u mnie noc szkoda gadac pobudka co dwie godziny cycek kupa steki jeki :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
tylko problem z tą kupą,bo ciągle zielona! nie wiem co robić,nic takiego nie jadłam zeby mu zaszkodziło!

u mnie tez tak bylo ale odstawilam mleko krowie i kupka jest ok. moze wyklucz to mleko na kilka dni i zobacz jak bedzie lub tak jak Marta mowi idz do lekarza jesli za kazdym razem jest zielona :ico_noniewiem:
dziewczyny buzia Igusi juz wyglada prawie normalnie tak sie ciesze
no to rewelacje mam nadzieje ze nic juz jej nie wyjdzie i bedzie zdrowiutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 lis 2008, 12:23

mnie tez tak bylo ale odstawilam mleko krowie i kupka jest ok
tak chyba zrobie,bo dzis piątek to do lekarza dopiero w poniedziałek,jak na dzisiaj to narazie jeszcze nie robił,zobaczymy,mam nadzieje ze juz bedzie dobrze,a tak sobie pomyslałam ze to sie zaczęło jak zaczęlam mu podawać wit.D czy to możliwe ze od tej witaminy? :ico_noniewiem: szczerze to nie wiem,ale tak coś mi sie zdaje! no ale zobaczymy

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 lis 2008, 12:48

Zielone kupki sa wtdy kiedy dziecko nalyka sie powietrza podczas jedzenia czy picia,lub podczas placzu.Wtedy tez wystepuja kolki bo w zoladku zgdomadzilo sie polkniete powietrze.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 lis 2008, 13:12

Sarenka madrze :D bo w sumie kupka podczas utleniania zmienia barwe na zielona :) wiec by sie zgadzalo :)

a ja wlasnie zrobilam kompot jablkowy i pije :D
A poza tym uwielbiam swoje piersi podczas karmienia :D sa idealne!! Takie jedrne i duze :P gorzej, bo normalnie mialam male piersi, wiec pewnie jak skoncze karmic to obwisna do pasa :/ pfiu

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 lis 2008, 14:12

Zielone kupki sa wtdy kiedy dziecko nalyka sie powietrza podczas jedzenia czy picia,lub
jeśli by tak było to chyba dobrze znaczy lepiej niż miałoby mu zaszkodzić jakieś moje jedzenie! kolek nie ma bo by płakał a nie płacze w ogóle ,troche sie uspokoiłam no i jak narazie kupki nie ma,bo tak była w każdej pieluszce no i pupcie miał taką czerwoną a juz jest ok,smarowałam sudicremem-jest dobry-polecam!
bo normalnie mialam male piersi
to tak jak ja,no ale teraz to są piękne :ico_brawa_01: i mam nadzieje że takie zostaną :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lis 2008, 14:39

gorzej, bo normalnie mialam male piersi, wiec pewnie jak skoncze karmic to obwisna do pasa pfiu
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja mam duze zawsze byly wiec teraz to jak silikony wygladaja :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 lis 2008, 14:41

Agusia--nie martw sie zielonymi kupkami.TAk jak wyzej napisalam.Chyba ze zauwazylabys w nich sluz,krew albo utrzymywaly by sie caly czas to wtedy nalezy zaczerpnac rady lekarza.
PRzykolkach nie kazde dziecko placze.Moj Eyrk to tylko kweka, czasem pomarudzi jak ma kolki i tez nie placze,a efektem sa wlasnie zielone kupki.TYlko ze u nas sa one rzadkoscia.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość