Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 lis 2008, 19:31

Wiesz co? Brak mi słów... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Czym ten Twój do cholery myśli???!!! Nie, jednak nie jestem za olaniem go, sorki, zmieniam zdanie! Zrób mu karczemną awanturę, bo to już ludzkie pojęcie przechodzi!!!Nie jesteś matką samotnie dziecko wychowującą, a to postać rzeczy zmienia!

[ Dodano: 2008-11-14, 18:41 ]
Wpadnę później, robaczki moje... Evik, wytrwałości!!! Kurna, ale mnie ten Twój zgrzał!!! :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

14 lis 2008, 20:16

Karola dzieki za stronke:)))

Evik-normalnie sama tez nie wiem co Ci powiedziec,albo go olej totalnie albo porozmawiaj z nim albo wyzwij go i to konkretnie,albo jak np jego matka ma jakis wplyw na niego to zadzwon do niej i nakabluj-no nie wiem bo nie mam pojecia jaki on jest i co na niego dziala.Moze pomysl co by go ruszylo...W kazdym razie trzymaj sie jakos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 lis 2008, 20:51

Ewunia- masz kurna ciężko z tym Twoim panem. Może skoro Twój płacz go nie rusza postaraj sięwytłumaczyć mu spokojnie że nie dajesz już rady: Tymek, wieczne pranie i prasowanie, urodzinki, do tego codzienne obowiązki i to wszystko z wilekim brzuchem. Faceci to dzieci więc może trzeba mu to uświadomić. Eh sama już nie wiem, bo generalnie w nonono z nim tylko Was w tym wszystkim szkoda. :ico_olaboga: Trzymaj się kobietko :ico_pocieszyciel:
Ania, Karola- no własnie wiem o tym że te rozwolnienia to oczyszczanie sie organizamu przed porodem, ale myślę że to jeszcze nie to. Na grypkę żołądkowa też nie wygląda, hmmm poczekamy zobaczymy- póki co bacznie się obserwuję i zobaczymy co z tego wyniknie.

[ Dodano: 2008-11-14, 19:59 ]
karola - No to się dziś kobieto nawkurzałaś niepotrzebnie - i tak to u nas jest- trzeba mieć końskie zdrowie na jakiekolwiek przypadłośći :ico_olaboga:
A co do mojego dzisiejszego samoppoczucia - tak jak mówisz- cięzko to się dopiero zacznie :ico_noniewiem:
A ja dziś znowu załatwiałam tysiące spraw. na obiad zrobiłam pierogi z kapustą i grzybami i z samymi grzybami - zapraszem serdecznie jak ktoś ma chęć
Poza tym kurna - wkurzam się na siebie bo kupiłam dziś dwie koszule, takie wiecie głęboko rozcinane, specjalnie do karmienia i co? I do domu jedną przywlokłam!!! Nie mam pojęcia gdzie tą drugą posiałam :ico_puknij: Cholera może zostawiłam na rynku? Nie wiem przelecę się jutro, spytam babki, jesli tam została i uczciwa będzie to odda. A jak nie to 19 zł poszło się rypać :ico_zly:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 lis 2008, 21:06

Evi coś się we mnie gotuję jak czytam o Twoim szanownym małżonku :ico_zly: Kurcze facet serca nie ma Ty ledwo człapiesz a on jeszcze do płaczu Cię doprowadza :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

14 lis 2008, 21:19

No kurcze z tymi facetami to tak jest :ico_zly:
Moj cos ostatnio spowazniał:)i jakos stara sie mnie denerwowac,ale czasami to walnełabym go w ta pusta makowke :ico_haha_01: .Niestety z nimi trzeba inaczej postepowac bo to tylko faceci....

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 lis 2008, 23:45

O mamo, a ja głupia uwaliłam się czas temu jakiś na łóżku z książką, trochę poczytałam, trochę pokimałam, a teraz gnaty mnie wszystkie bolą a tu noc niebawem i ułożyć się w jakiejś pozycji do snu trzeba będzie :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-11-14, 22:48 ]
Chyba wszystkie ostatnimi czasy jakieś zmęczone jesteśmy bo jakoś tak pusto tutaj wieczorami. Idę się "myjać"a potem pewnie znów do wyrka choć wyspana w sumie jestem :ico_noniewiem: A Wam dziewczynki życzę spokojnej nocki

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

14 lis 2008, 23:57

No wlasnie nikogo tu niema............
moja wredna zgaga juz przesadza-nie dosc ze w nocy nie moglam spac bo meczyla mnie cholernie i nic nie pomagalo,to dzis caly dzien tak samo a skonczylo mi sie renni a ten moj jest w pracy i wroci nad ranem wiec dopiero jutro mi kupi.
Ide tak jak Tosia kąpu i nyny....

Dobranoc wszystkim i spokojnej nocki:) :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

15 lis 2008, 00:01

Ewunia, bardzo mi przykro, że znowu cos nie gra z mężem. Sama wiem po sobie ile teraz potrzeba nam czułości, ciepła i zrozumienia. Nie wiem co Ci napisać, pocieszenia na nic się zdają. Trzymaj się dzielnie kochana, oby te niesnaski z mężem znikneły równie szybko i raz na zawsze jak ten świerzb :ico_pocieszyciel:
Karolinka, to u Ciebie dzisiaj ciasto babananowe napewno się uda :-D , wykochaj męża ile się da, naładuj baterie na maxa żebys nam znowu nie płakała, że Ci się seksowac chce :ico_oczko: :-D :ico_oczko:
Tosieńko, może gdzieś w sklepie po drodze zostawiłaś tą koszulkę????
Przypomniała mi się sytuacja, jak kiedyś mama kupiła sobie bluzkę, siostra niosła w reklamówce przez całe miasto i zostawiła w markecie przy kasie. Niestety, komus sie spodobała i już jej mama nie odzyskała. Zabawna sytuacja :ico_haha_01: :ico_haha_01:
I zjadłam tą lasagne, była ogrooooomna ledwo żem ją upchała w żołądku. Liczyłam jeszcze na pucharek lodów, ale poddałam się.
Miłej nocki! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 lis 2008, 01:13

No będę musiała polatać jutro choć obawiam sie finalu jak u Twojej mamy :ico_noniewiem: A co do takich sytuacji to nie pamiętam czy Wam pisałam ale pojechałam z siostrami po ich 18 na zakupy do Bydgoszczy. I nagle okazało się że jedna z nich nie ma swojej torebki, a w niej wiadomo były pieniążki i komórka. Nie chciała mi powiedzieć ile miała kasiory ale obawiałam sięże wszystko co dostała na urodziny. Można było zadzwonić na jej telefon ale nie wiedziałyśmy nawet w jakim sklepie mogła zostawić ta torebkę a wiadomo jak to w Galeriach- szukaj wiatru w polu po tych wszystkich sklepach, a to dodatkowo mogło tylko zwrócić czyjąś uwagę. W końcu znalazłyśmy ją leżącą w H&M-ie na stoliku koło bluzek kotre oglądałyśmy. Nic nie zgineło a Młoda miała w portfelu 1000zł. Poryczałam sie wtedy bo dopiero wówczas puściły mi nerwy, a jak sobie myślałam jakie mogła mieć wspomnienia z osiemnastkowych przentów które sama miała sobie kupic to mi normalnie było przykro na samą myśl.

[ Dodano: 2008-11-15, 07:16 ]
Melduję się od rańca i zapraszam na herbatkę, miętową na przykład a co tam. A naszej Ani zaserwujemy meliskę z pomarańczą, może być? :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-11-15, 07:18 ]
Osita, a Ty od dziś jesteś już "terminowa" prawda :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: No to i torcik na tę okazję- a co tam

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 lis 2008, 09:33

Evik ja cie doskonale rozumiem nam jest wyjatkowo ciężko a jak meżowie nie pomagaja to katastrofa ja też często popłakuję ale damy radę nie można sie poddawać a dla chłopa wymyśl karę ja dla swojego jestem nie mila dotego poudaje ze źle sie czuje i już lata kolo mnie :ico_haha_01:

lece kurze powycierać bo na zakupki trzeba jeszcze iść no a nie wszystko na raz co y się nie przemęczać
aaaa byłąm wczoraj u fryzjera
super sprawa siedziałąm tam 3 godziny (fryzjerka jest moja bratowa wiec było wiecej gadania niz robienia) odstresowałąm się a mój mąż chyba pierwszy raz sam sie zajął małym wykąpal go nakarmił super a do tego nowa fryzurka w końcu maleństwo jak mnei zobaczy to muszę mu się podobać no nie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość