Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 lis 2008, 11:47

Mazia - ja mam podwójny :-D jest długi i jak wychodzę z Bartkiem to bierzemy te dwa - kupiłam je, bo mieszczą mi się do samochodu, tamten do mojego nie :-/ a oprócz tego mam łączniki i mogę sama prowadzić obie :-D oj ktoś tu nie czytał jak pisałam o tym :-D :ico_nienie:

Asia - może i u mnie lepiej będzie ;-) tylko rok po roku bunty przechodzić... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2008, 12:06

No Marta ty masz przerąbane :ico_oczko: :-D

Wiki ma lepsze i gorsze dni, albo może powoli jej przechodzi, bo ten bunt to już od wakacji tak trwa, na pewno ma mniej napadów złości. Jak jest zła to najczęściej krzyczy "Asiu!!" Ze złości to i czerwona potrafi się zrobić, a mnie bardziej zbiera się na śmiech niż złosć gdy ona szaleje :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lis 2008, 12:11

Noooooo przepraszam wiem że coś o tym pisałaś ale jakos mi to umkneło :ico_wstydzioch: Ojjjj z tym buntem to chyba im tak szybko nie przejdzie, Moja Martyna to mam wrazenie że od początku się buntuje i to nadal trwa, jak była sama to jakoś to wszystko się znosiło gorzej jak teraz są we dwie. Moje dziewczyny to takie dwa pyskacze :ico_olaboga: Wiem wiem mają to pomnie, ja tez zawsze byłam pyskacz i do dzisiaj jestem. Z bratowa to już 2 tyg, się nieodzywam, ale to jej wina :ico_wstydzioch: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lis 2008, 14:23

hej :ico_oczko:

a mnie dziś wzięło na robienie sałatki jarzynowej.Wczoraj miałam fazę na pieczenie ciasta.

Maziu a może spójrz na te "marudy" Martynki z innej strony.Czy Tobie wszystko się podoba co ci kupują?napewno nie.I masz swoje ulubione ubrania prawda? :ico_oczko:

u nas bunt na porządku dziennym.Teraz przechodzimy etap terroryzmu i "daj mi to i nawet nie mów nie" :-D

wracam do kuchni

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lis 2008, 14:31

Anetko własnie oto tu chodzi że ona ma kupowane to co jej się podoba, jak kupowałam jej teraz kurtke to musiała być koniecznie różowa. I jest różowa taka jak chciała, buty to samo nie kupiłam takie jak mi się podobałay tylko takie jak jej i tak jest z wszystkim teraz. A ona wymysla co do skarpet. Ojjjj te kobity, strojnisie.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 lis 2008, 14:42

A robię zrazy z kluskami kładzionymi - tych drugich nigdy nie robiłam, ale z przepisów i opinii wyglądają na proste ;-) obaczymy...

Moje "bliźniaczki" śpią :-D miód dla uszu ta cisza...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lis 2008, 15:19

chwilo trwaj :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 lis 2008, 16:15

hellloooo

dzięki za fotki,wszystkkie trzy królewny(Niki,Różyczka i Lilcia )-cudne i jakie modnisie :ico_brawa_01:

Edulitko napisz jak się dziś czuje Niki,bo niepokojące jest to ,że wcale nie zaglądasz :ico_placzek: .Buziaczki dla Nikolci ,mam nadzieję,że jest już lepiej :ico_noniewiem:

co do zdjęć,to nie wiele ostatnio robiłam ,bo nam akumulatorki padają w aparacie i nie mam czasu kupić :ico_oczko: i zrobię jedno,dwa zdjęcia i trzeba je ładować.Jutro sie wybieramy na zakupy,to może kupimy :-D

Maritko a Ty się nie nudzisz jak Twoje "bliźniaczki" śpią :ico_oczko: ???

uciekam poczytać książkę,bo też mam wolne :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2008, 17:58

Fajnie macie że dzieci za dnia wam śpią, chociaż już przywykłam, że Wiki mam 12 godzin jednym ciągiem, nie jest tak źle, no chyba, że ma bad day :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 lis 2008, 20:20

Wiecie, kupił mój tatko wczoraj boomboxa dla Rózysi na urodzinki - i teraz siedzą SAME w pokoju dłużej niż do tej pory słuchają swoich przebojów, bawią się i tańczą (o ile można tak nazwać to ;-)

A na BN składamy się z dziadkami i kupujemy im kuchnię wypas :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość