MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 lis 2008, 20:22

monikab fr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale fajniutkie - no i wyszlo, że zaczynam 17 tydzień :) Ja dziś jestem w fatalnym nastroju - krzysiek mnie denerwuje, zachowuje się jakby nie rozumial, ze jestem w ciązy. Normalnie zla jestem od samego rana
tez mi sie tak wydaje, bo z tego co pisalas to odczuwasz juz silne ruchy malenstwa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

15 lis 2008, 07:01

Wstawac!!! Bo mi sie nudzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a tak serio mam chwilowa przerwe we snie ale juz sie klade :ico_oczko: do pozniej majoweczki :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lis 2008, 10:22

witam !!! ja niestety jeszcze przed sniadaniem :ico_zly: bo mezusiaowi sie nie chce wstac i isc po pieczywo......chyba mu zaraz wjade na ambicje ze fasolka jest głodna :ico_oczko:

od godziny słucham perfectu ......to ulubiony zespół WALDKA za dwa tygodnie mija 10 rocznica jego smierci........to był jedyny prawdziwy przyjaciel :ico_placzek: .........czasem bardzo mi go brakuje .....szkoda ze nie moze sie teraz ze mna cieszysc......nie wiem dlaczego to pisze...... :ico_wstydzioch: snił mi sie dzisiaj ......trzymał dziecko na rece .......mam nadzieje ze opiekuje sie moim pierwszym dzidziusiem.....
wczoraj pewna madra pani psycholog w telewizji powiedziała do małzenstwa które straciło fasolke ze nie wazne ile sie bedzie miało dzieci ale zawsze bedzie o jedno za mało......zblizałabym sie duzym krokiem do porodu.......dosłownie za kilka dni

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lis 2008, 08:58

cześć dziewczyny zoola widocznie na tamtym świecie jest mu lepiej. Tak widocznie musialo być :) - ja wczoraj czaly dzień się lenilam i nawet nie zajrzalam do Was. Bylam na zakupach i normalnie nie moge sie powstrzymać od kupowania :-D dla maluszka oczywiście - ja to ym mu już udekorowala pokoik bo 1 pietro mamy juz zrobione, ale nie bede sie zapedzac bo jeszcze sie urodzi córunia i co ja biedna zrobie :) ale mam już pomysl - maly będzie mial dość spory pokoik więc mogę sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa :)

[ Dodano: 2008-11-16, 08:08 ]
aaaa i mam do Was pytanie - od kilku dni martwi mnie jedna rzecz - odczówam lekkie pulsujące skurcze na szyjce macicy, wczoraj wieczorem bardzo się nasilily, boje sie co to jest. Czytalam , że jesli tak wcześnie występują skurcze to poszerza sie szyjka i konieczne jest zalożenie szwów, ale lekarz mnie badal i przeciez nie stwierdzil żebym miala tam coś nie tak (ale o tych skurczach zaponialam mu wspomnieć) poza tym boli mnie brzuszek "pod pępkiem" takie też pulsując uklucia mówilam ginowi, ale stwierdil, żebym wzięla no-spe a jak bedzie dalej boleć to skieruje mnie do szpitala. Bardzo mnie t martwi - czy któraś z Was też ma, bądz miala takie skurcze?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 lis 2008, 09:23

ejustysia, bole brzuszka w ciazy sa rzecza normalna- to macica sie poszerza i faktycznie no spa powinna pomoc(dziala rozkurczowo) ale z ta pulsujaca szyjka to radzilabym skonsultowac sie z lekarzem, chociazby telefonicznie... prawde powiedziawszy ja nigdy tak nie mialam ani w jednej, ani w drugiej ciazy :ico_noniewiem:
zapewne to nic groznego ale lepiej na zimne dmuchac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lis 2008, 10:35

dzisiaj witam w lepszym nastroju!!!!

ejustysia, popieram monike dla pewnosci ze to nic powaznego zadzwon do swojego gina......moj lekarz mi zawsze tłumaczy ze cokolwiek co
mie niepokoi zeby z nim konsultowac.... bedziesz napewno spokojniejsza ....a gdyby nie daj bóg co sie działo to udzieli ci rady co robic......wiec bierz za telefon i dzwon!!!!!

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

16 lis 2008, 21:38

czesc

Przepraszam ze nie czytam postow ale wpadlam tylko na chwilke.

ejustysiu ja tez mam takie skurcze macicy, jak przed bardzo bolesna miesiaczka i ciagnie az do krzyza. Moj lekarz powiedzial ze to normalne.

Nasza podroz dobiega konca- bylismy na wyspie Portofino, jest boska. Potem bylismy W Neapolu nie zrobil na mnie dobrego wrazenia, to stare miasto ktore tonie w smieciach i jest obskurne. Wenecja jest cudowna! Plac swietego Marka jest ogromny z masa golebi.
A jutro z rana z mezem jedziemy na 4 dni do Gdanska a potem do domu- jestem taka szczesliwa!
Nudnosci nadal sa, niestesty. No ale moze jeszcze pare dni i sie skoncza. Robilam sobie badanka krwi i nie sa dobre, mam silna anemie. Nic dziwnego, ja zyje tylko na coli, tostach, bananach i hot-dogah :ico_olaboga: Po innym jedzeniu zwracam, zwracam, zwracam.

milego wieczorku- juz nie moge sie doczekac jutra

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 lis 2008, 09:18

puk puk!!!!
dzisiaj fasolka przeskoczyła o okienko !!!!! oficjalnie zaczynam 4 miesiac !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mezulek jescze dzisiaj ma dzien urlopu ......własnie robi mi sniadanko...ejustysia, jak sie czujesz wszystko dobrze???
IVI90, podróz pewnie fantastyczna ......byłam we wenecji wiec wiem jak jest piekna!!! Jedz jeszcze to swego kochanego gdanska i wracaj do domku zeby naprawde zagbac o siebie!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

17 lis 2008, 09:57

IVI90, mnie mdlosci odpuscily rowno 13 tc ciazy wiec jeszcze chwile wytrzymaj!!! i dbaj o siebie

zoola27, gratuluje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lis 2008, 10:07

hej dziewczyny zoola dziękuję, że pytasz, czuje się znacznie lepiej. Lekarz fatyczni powiedzial, że to normalne i gdyby się nasilily i dodatkowo lekko rozszerzylaby sie szyjka wtedy konieczne sa szwy, ale on jak mnie w środe badal nie stwierdzil by byla taka potrzeba, no a brzuszek kluje i są to mocnekopniaki, chyba zbyt wcześnie wykrakalam, że maly będzie karateką jak tata :( teraz mam za swoje, witocznie wiktor wziąl sobie to do serca :)

[ Dodano: 2008-11-17, 09:08 ]
ooo ivi hej - super, że już wracasz będziesz częściej do nas zaglądać :) Fakt Wenecja jest piękna - ja bylam, we Wloszech bardzo dawno temu, ale pamiętam dokladnie :)

[ Dodano: 2008-11-17, 11:32 ]
http://dziecko.haczewski.pl/

dziewczyny znalazlam fajny kalendarz , i faktycznie tygodnie ciąży oblicza się poprzez date ost miesiączki i datę od zaplodnienia - od miesiaczki wychodzi mi 17 tydzien i 3 dni a od poczęcia 14 tydzien, z tym, że biorąc pod uwagę rozwój dziecka bierze się te pierwsza date, no i faktycznie biorąc kalendarz w rękę i licząc tak po roboczemu wyszlo tak jak w tyk kalendarzu :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość