Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lis 2008, 20:59

Patiwlasnie tez jestem ciekawa dlaczego malego odstawilas?Czy dlatego ze Ci nie chcial spac??Bo po Twoim mleku na 100% mial mniejsze kolki a po mleku zpuchy zazwyczaj sa duzo wieksze
dzizis ubralam Ige w sukienke rozowa i opaseczke ne glowe z kokartka zapakowalam i dalam tatausiowi z prezencie :-D a sama poszlam sobie paznokcie robic :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 lis 2008, 11:02

hehee :D slodko :)) Wszystkiego najlepszego dla meza! :)
A co do rezygnowania z pokarmu - nie boicie sie nie odciagajac ze zatkaja sie kanaliki i dojdzie jakies zapalenie?

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 lis 2008, 11:10

yoanna--masz racje z tym zatkaniem kanaliku poprzez nie odciaganie.Przeszlam to dwa tygondie temu i nikomu nie zycze.NAwet najwiekszemu wrogowi.Goraczka 40stopni,dreszcze,okropne bole glowy i gardla--typowe objawy jak przy grypie.Bol miesni,nie moglam nawet na nogi ustac.Piersi bolalay.Musialam jechac do poradni laktacyjne,robili mi masaze,oklady z serka bialego,odciagali zalegajacy pokarm--no mowie wam,katorga na maksa.JA wylam z bolu,maz musial wziasc wolne bo bylam jak nietomna i nie mialam sily zajac sie dziecmi.Dziewczyny uwazjacie,bo jak pokarm w piersiach zalega to moze dojsc do zapalenia piersi.To nic przyjemnego i bezpiecznego.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lis 2008, 11:20

.Dziewczyny uwazjacie,bo jak pokarm w piersiach zalega to moze dojsc do zapalenia piersi.To nic przyjemnego i bezpiecznego.
A co do rezygnowania z pokarmu - nie boicie sie nie odciagajac ze zatkaja sie kanaliki i dojdzie jakies zapalenie?
Takie ryzyko istnieje nawet jak odciagasz,jak wskazuje Twoj przyklad Sarenka.Ja spalalam pokarm po obu ciazach tak samo,wazne sa oklady z kapusty,ciepla woda o masaze.Stan zapalny moze sie wdac nawet jak karmisz piersia.Tobie sie wdal mimo,ze karmisz ,a mi nie mimo,ze dwukrotnie spalalam :ico_sorki: Nie ma reguly niestety.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 lis 2008, 14:23

Ale takie zapalenie jest wtedy kiedy dzidzia dobrze nie wyssie do konca mleka,wiec w przyblizeniu to jest to samo.Bo ajk nie odciagniesz i zalega to jest duze prawdopodobienstwo zapalenia,tak jak w przypadku nie wyssania do konca przez dziecka.TYlko ze dziecko jako tako wyciagnie wiekszosc,a jak pokarm sie zbiera,piersi bola,malo co nei eksploduja to ryzyko jest wiele wiele wieksze no a co za tym idzie,bardzo niebezpieczne i bolesne dolegliwosci.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lis 2008, 15:29

hej witam sie z wami,ja jakos tak dzis humorku nie mam nic sie niechce dobrze ze wczoraj ogarnelam chatke wiec mam z glowy, maluch tez marudzi,chybamwyczuwa moj nastroj :ico_noniewiem: , buziaki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lis 2008, 15:47

Wlasnie wrocilysmy z zakupow :-) ja sie juz smieje bo jakos od 1,5 miesiaca to sie z ta moja Igusia prawie na krok nie rozstaje :-D a naprzyklad teraz ja spi to juz mysle zeby ja wycalowac cala :ico_oczko:
tak myslalam ze ja mamaie zostawie w grudniu jak do pl pojade na inprezke...ale chyba nie dam rady :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lis 2008, 16:50

Wlasnie wrocilysmy z zakupow ja sie juz smieje bo jakos od 1,5 miesiaca to sie z ta moja Igusia prawie na krok nie rozstaje a naprzyklad teraz ja spi to juz mysle zeby ja wycalowac cala
tak myslalam ze ja mamaie zostawie w grudniu jak do pl pojade na inprezke...ale chyba nie dam rady
to tak jak ja :ico_haha_01: :ico_haha_01: ostatnio pojechalismy na zakupy Z małym i Piotrem ,Piotrek mowi pochodz sobie sie malym zajme nic sie nie martw :ico_noniewiem: wiec zamiast wykorzystac ten czas dla siebie to jak tylko wyszlam z jednego sklepu to ich szukalam :ico_puknij: i pytalam sie czy nie placze i wogle,a Kacperek sobie smacznie spal :ico_noniewiem:
ale czaem trzeba dac sobie wolne zeby niezdziczec :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 lis 2008, 17:38

witam ja tylko na chwilke :ico_oczko: jutro Jarek ma urodziki więc pieke ciasto i sprżatam .

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lis 2008, 18:47

slonkono to szalejesz z tym ciastem ja poszlam na latwizne i kupilam :ico_noniewiem:
no ale mam dobra wymowke...Iga...nigdy nie wiadomo czy bedzie sie jej chcialo akurat spac :ico_oczko:
Wiecie co cos smiesznego mi sie dzieje od porodu doslownie to mam :ico_haha_01: przestaly mi rosnac wlosy :ico_szoking: doslownie przestaly :ico_szoking: dziwne :ico_noniewiem: ale nie skarrze sie :-D zaoszczedze na piance do gol;enia :ico_haha_01:
Adiaja mam podobnie jak Marcin mi sie mala zajmuje wieczorem to ja co 5 minut laze i sprawdzam co ona robi czy nie placze itd :ico_olaboga: choroba zawodowa :ico_puknij:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość