emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2008, 15:36

witaj Anuszka
co u Olusia?? jak nocki??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

15 lis 2008, 16:22

niby dobrze, bo dzis spal do 4:30, ale potem znow godzine plakal, juz nam cierpliwosci brakowalo, chyba ida kolejne zeby, bo w dzien tez jest nieswój...a Marcys?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2008, 16:35

Anuszka u nas roznie, ale ostatnio srednio 3 razy w nocy sie budzi...
u nas na pewno idzie kolejny zabek, bo juz widac taka kreseczke na dziaselku, jak przy poprzednich...

udanej zabawy na basenie :ico_haha_02:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

15 lis 2008, 17:33

emilia7895, bylam u tesciowej bo nie mialam innego wyjscia < maż chcial jechac na swieta na grob do taty, no to jechalam z nim, ale ogolnie jej nie cierpie, mam nadzieje ze zuzia nie bedzie mowila baba :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-15, 16:35 ]
jak przyjezdzamy to czeka juz przed domem i go od razu wyrywa....
moja zrobila to samo idiotka, nawet jak o niej pisze to mnie szrpie,

[ Dodano: 2008-11-15, 16:35 ]
własnie robie gyrosa, z przepisu chyba asib

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

15 lis 2008, 18:04

hejka, wstyd się przyznać, ale znów zwiałam z zajęć, o mamuś, mówię Wam,co za nuuudy, niektórzy prawie przysypiali
troche się boję, bo na ostatnich zajęciach to chyab z 10 osób będzie, reszta pewnie pojdzie wczesniej
no nic, jutro sie dowiem, czy prof. cosik komentował
własnie robie gyrosa,
ja też

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

15 lis 2008, 19:36

własnie robie gyrosa, z przepisu chyba asib
_________________
nie mojego :ico_wstydzioch: Ani Zaba :ico_haha_01: super jest ten gyros :ico_brawa_01:

mika85, ciesze sie że to napisałas bo juź myslałam że ja jestem jakas nie tego ze sie czepiam kobiety , dobrze wiedziec ze nie tylko moja taka niekumata tesciowa jest. :ico_brawa_01:
hejka, wstyd się przyznać, ale znów zwiałam z zajęć,
żaden wstyd rozumiemy Cie :-)

Ide zrobić Frankowi kasze bo leci jego ulubiona bajka na mini mini Niedzwiedz w dużym niebieskim domu przy tej bajce kaszke zjada cała :-)

[ Dodano: 2008-11-15, 18:38 ]
Aha i miałam pisac dostałam @ :ico_zly: i brzuch bardzo boli :ico_placzek: a jutro na wykład z ekonomi matem.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

15 lis 2008, 22:07

Ide zrobić Frankowi kasze bo leci jego ulubiona bajka na mini mini Niedzwiedz w dużym niebieskim domu
Bianka uwielbia tego misia, szczególnie piosenkę z początku i końca, wtedy mojego dziecka po prostu nie ma :-D

a mnie od kilku dni tez brzuch boli, czekam i czekam na @, ale cisza, już zaczełam się zastanaiwiac,czy nie jestem :ico_ciezarowka: , hmmm, podejrzana sprawa

[ Dodano: 2008-11-15, 21:08 ]
kupiłam dzis dentinox i sama go spróbowałam, teraz czuję, jakby język był zdrętwiały, Biance posmarowłam smoka i teraz spi :-D :-D

[ Dodano: 2008-11-15, 21:09 ]
a, no to do jutra, kochane baby, mam gości-siostra ze stolycy przyjechała, oj, będzie się działo, hehe

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2008, 22:17

Basiu niezla ta Twoja tesciowa musi byc, a mieszka w Poznaniu?? czesto musicie sie widywac??
bo ja to czasem zaluje, ze przyszlam w strony meza, dzisiaj sie wlasnei poklocilismy o tesciowa :ico_zly: , ona to k**** mowic nie umie po polsku, tylko "Marcelku gdzie poszłeś?, gdzie jeżdżasz? itd......" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
mam nadzieje ze moje dziecko nie bedzie sie od niej tego uczylo :ico_noniewiem:
a i u niej w domu jest wszystkiego pełno, pełno sztucznych kwiatow (a ja nienawidze), pełno pierdol na meblach, pelno tanich bubli, dawno nie odkurzanych..., Marcys jak tam chodzi to jest przestrasznony, tyle tego wszystkiego..... nie wie na co ma patrzec
no i jeszcze srednio co drugi, trzeci dzien jest u nas, a czasem nawet codziennie :ico_puknij:
asiab napisał/a:
Ide zrobić Frankowi kasze bo leci jego ulubiona bajka na mini mini Niedzwiedz w dużym niebieskim domu


Bianka uwielbia tego misia, szczególnie piosenkę z początku i końca, wtedy mojego dziecka po prostu nie ma
moj Marcys tez
dostał nawet taka duza ksiazeczke o misiu i ja tez uielbia, jak pytam gdzie mmisiu, to wodzi wzrokiem i jak zobaczy misia to na niego patrzy, super to wyglada :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-15, 21:18 ]
kupiłam dzis dentinox i sama go spróbowałam, teraz czuję, jakby język był zdrętwiały,
on chyba tylko chwile dziala :ico_noniewiem:
a, no to do jutra, kochane baby, mam gości-siostra ze stolycy przyjechała, oj, będzie się działo, hehe
w takim razie udanej zabawy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-15, 21:20 ]
Dona tylko pamietaj ze jutro masz szkole :ico_oczko:

aaa i jeszcze o tesciowych...Marcys nigdy nie ulewal, zdarzylo mu sie moze kilka razy
a za kazdym razem jak jest tesciowa, to tak nim wytrzesie, ze ja obrzyga :ico_puknij: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

15 lis 2008, 22:25

...
Ostatnio zmieniony 19 lis 2008, 13:52 przez mika85, łącznie zmieniany 1 raz.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

15 lis 2008, 22:52

siemka
ja zmoja tesciowa takich problemow nie mam bo przedewszystkim daleko od niej jestesmy,ale moja nie est zla nie wtraca sie raczej do malej sie az tak nie wyrywa moze dlatego ze to jej 7 wnuczka.ale wiem o czym mowicie bo maja kuzynka a zarazem najlepsza przyjaciolka ma dokladnie taka tesciowa jak wasze i maja jest jej pierwsza wnuczka,normalnie masakra :ico_olaboga: ale zeby im pomogla jak bylo im naprawde ciezko jeszcze na studiachi z dzieckiem to nie ,tylko w swoja corke patrzyla jak w obrazek,wogole babsko mysli ze wszystko wie najlepiej i raz jak mala zachorowala jak byli u niej a mala byla mala i mniala 6 miesiecy to zle jej dala lekarstwo na goraczke dawke jak dla 6 latka :ico_olaboga: i majce strasznie temperatura spadla ponizej normalnej,az na pogotowie musieli jechac.edyta powiedziala ze nigdy wiecej nie pozwoli jej nic malej podawac

[ Dodano: 2008-11-15, 21:53 ]
gwiazdki tez rozdalam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość