Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lis 2008, 14:08

Hej hej mamusie ;-)
A my juz po zakupach jestesmy,kupilam sobie super ladne buciki na zime takie kozaczki brazowe oj podobaja mi sie ;-)
I kupilam tez dzieciom czapki.. ja to jakos mam manie ostatnio na czapki.. i maz to juz na mnie krzywo patrzyl.. :-D ale takie fajne te czapeczki sa i jakie tanie.. bo tylko 1€ to sie oplaca :ico_haha_02: A pozatym to teraz moje kochane skarbeczki spia a ja jeszcze wezme szybko prysznic i i pozniej jak sie dzieci obudza to idziemy do tesciow na kawke bo tam dzisiaj przyjedzie moj szwagier z rodzinka i pogadamy sobie tak wszyscy.. i ciekawe jak bedzie??
Dzisiaj moj synus kochany powiedzial pierwszy raz Mama :ico_brawa_01: :ico_haha_02: ciesze sie jak dziecko bo szybko powiedzial to slowo,Nicolka jak miala 9 miesiecy powiedziala Mama po raz pierwszy a dzisiaj powiedzial Marcusek pierwszy raz.. :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
I dumna jestem ..

Magda super ze macie takie zajecia,miejsca gdzie sa takie super zabawy dla dzieci i wierze ze sie Antosiowi bardzo podobalo,autka na motorek o rety juz sobie wyobrazam jak Nicolce by sie podobalo.. no ale tutaj nie widzialam jeszcze takich autkow.. ??

Aginka tak teraz zadawaja duzo zadan domowych?? Nie wiedzialam.. ale dacie sobie napewno rade..

A ja wczoraj i dzisiaj nie musze gotowac obiadu.. bo moj maz ma biegunke.. teraz go chycila i nie umie nic zjesc.. tylko sucharki je.. i mam nadzieje ze mu wkrotce minie.. :ico_noniewiem:
A tego programu na zdjecia niemam jeszcze .. gdzies mi wsiaknal.. sama juz jestem :ico_zly: bo go potrzebuje.. no ale jak poszukam dokladnie to moze sie sam jakos znajdzie.. :ico_oczko:
Milego dnia pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lis 2008, 17:23

Dzisiaj moj synus kochany powiedzial pierwszy raz Mama
ojoj.... ale z niego zdolniacha ...dopiero niedawno się urodził .... kurcze tak wogóle to wielkie brawa dla niego ..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aginka tak teraz zadawaja duzo zadan domowych?? Nie wiedzialam.. ale dacie sobie napewno rade..
bardzo dużo Kapik ma zadania domowego .... codziennie na początku roku szkolnego siedziałam z nim po 2-3 godzin - teraz już idzie to nieco szybciej ... ale słowo daję na zadane mu zadanie domowe na weekend trzebabędzie w sumie poświęcić z 3-4 godziny - i towszystko to pisanie , rysowanie i malowanie ,,,,, a gdzie do tego ćwiczenie czytania ??? eh.....


ja dziś na wieczór będę miała zajęcie - kuzynka ma mi podrzucić córeczkę do opieki - gdyż sobie chcą wyjść na małe spotkanie ..... Nikola urodziła się 8 października także ma nieco ponad miesiąc ..... ale będę miała super ..... Nikola jest taka piękna i słodziutka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-15, 16:26 ]
a teraz ide robić tą pizzę bo obiad mi mama podrzuciła a pizza bedzie na kolacje ....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lis 2008, 20:08

Aginko, ale apetytu na pizze narobiłas

Gabi, mam taki prosty przepis na pyszną pizzę ...że tylko robić nawet Malwinka ją uwielbia ..... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lis 2008, 23:27

Hej hej baboski kochane.
Ja dzisiaj miałam fajowy dzionek, wreszcie przyjechała moja kumpelka bo była w Polsce troszkę i byłam u niej na kawce i ciachu...hehe, wygadałyśmy się, wyśmiałayśmy, tego mi było trzeba, choć przed samym wyjściem
głowa mnie rozbolała
jak niewiem co.... cały czas te zatoki, ale nie dałam za wygraną
i poszłam. :ico_haha_01:

Trochę pochodziłam po centrum z Toskiem, kupiłam sobie wreszcie czapkę...i dostałam 20 % znizki, fanie a to całkiem przez przypadek.
:-D Farcika miałam... !
Kristi, ogrimniaste brawa dla Marsuska, za te piekne słowa...cudnie, szybko naprawdę! :ico_brawa_01:
bardzo dużo Kapik ma zadania domowego .... codziennie na początku roku szkolnego siedziałam z nim po 2-3 godzin - teraz już idzie to nieco szybciej ... ale słowo daję na zadane mu zadanie domowe na weekend trzebabędzie w sumie poświęcić z 3-4 godziny - i towszystko to pisanie , rysowanie i malowanie ,,,,, a gdzie do tego ćwiczenie czytania ???
Naprawde to jest gruba przesada...kurcze to pierwsza klasa, a co będzie pózniej...ti jakiś absurd, zamęczą te dzieciaki :ico_szoking:

Aginka no mi tez apetytu narobiłaś...ach mniaam ide cś zjeść...choc juz pozno ale głodna jestem jak WILK! :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lis 2008, 10:58

Uwielbiam takie spotkanka :ico_brawa_01: Do mnie jutro przyjaciółka przychodzi na ploteczki :-)
to fajowo, tez sie rozerwiesz troszkę :ico_oczko:

Co tam u Was kobietki?
Jak weekendzik mija??

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lis 2008, 15:16

witam :ico_haha_01:
Oj długo mnie nie było :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale ja jak zwykle zaganiana ,zapracowana i w ogóle na nic nie mam czasu :ico_placzek: :ico_placzek:
U nas wszystko dobrze.
Adusia zdrowa,broi,duuuuuuuuuuużo gada w sumie to bez przerwy nawet przez sen hehe :-D :ico_haha_01:
Ostatnio mój W wrócił z pracy a ona do niego tak: Tatusiu mama ksycała na mnie :ico_szoking: a to wcale nie była prawda, mała kłamczuszka nie wiem skąd ona sobie to wymyśliła :ico_szoking:
Teraz ogląda teleubisie :-D
Pozdrowionka dla wszystkich mam i buziaki dla maluchów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lis 2008, 16:01

Hej hej ;-)
U nas wszystko Ok,super niedzielka leniwie leci,i mam juz zdjecia z pierwszej kapieli moich dzieci ale programu tego do zdjec dalej nie znalazlam i moga byc czerwone oczy.. :ico_noniewiem: :ico_zly: no ale kiedys go musze znalezsc..
Teraz wam pokaze pare fotek.. :ico_oczko: :
Moje dzieci sie kapia :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I juz po kapieli :
Obrazek
A tak sie moje brzdace kochaja bardzoo :
Obrazek

To tyle foteczek..
Pozatym to u nas Ok,pogoda dzisiaj nie za bardzo.. jest zimno i zachmurzone niebo.. ale jak sie moje dzieci obudza to idziemy na spacerek bo narazie Nicolka i Marcusek sobie spia. A wczoraj u tesciow bylo Ok,chociaz malo co pogadalam z moja szwagrowka i szwagrem bo maja oni problemy finansowe.. ale moja szwagrowka do pracy nie pojdzie tym bardziej ze ich dzieci sa juz w miare duze i chodza do szkoly .. Ten starszy ma 11 lat a mlodszy 7 lat ;-) no ale toich sprawa..
No to ja uciekam buziaki i milego dnia pa

[ Dodano: 2008-11-16, 15:04 ]
Jeszcze jedna ostatnia fotka jak sie moje dzieci kochaja nie pokazala sie.. sprobuje ja jeszcze raz wam pokazac.. :
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 lis 2008, 19:20

Aginka, a moge sie o ten przepis na pizze uśmiechnąć?
Tylko uprzedzam, że ja jestem antytalent kulinarny, wiec dla mnie wcale moze nie byc taki prosty
dasz radę - to świetna "zabawa" z dziećmi i zawsze musi się udać..... przepis wysłałam na PW by wątku nie zaśmiecać ....w razie pytań- służę pomocą ....

[ Dodano: 2008-11-16, 18:27 ]
Kristi dzieci są cudowne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lis 2008, 20:04

Dziekuje wam za mile slowka i ciesze sie ze wam sie podobaly fotki,a to fakt moje dzieci sie kochaja ;-)
Ja zaraz ide robic kolacje i znowu moje skarby wykapalam razem.. maja tyle zabawy w wannie w takim brodziku wysokim razem ze teraz to chyba bede je tylko razem kapac.. :ico_brawa_01: I zaraz Marcusek idzie spac a pozniej Nicolka.

Aginka ja tez moge poprosic niesmialo o ten przepis na ta pizze... Z gory dziekuje i tez bym mogla taka pizze zrobic moze nazwiemy ta pizze jakos.. wymyslimy jej jakas nazwe?? :ico_wstydzioch:

Zycze wam juz milej nocki bo chyba juz nie wejde.. zobacze.. jakby cos to Dobranoc :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lis 2008, 21:09

Ostatnio mój W wrócił z pracy a ona do niego tak: Tatusiu mama ksycała na mnie :ico_szoking: a to wcale nie była prawda
hehe no niezle mała skarzypytka, ale powiem Ci że Antoś też juz zaczyna wymyslać rózne niestworzone rzeczy...no i obrażalski jest niesamowicie... :ico_szoking:
A i zaczał okres zadawania pytań...matko kochana zwariowac można, zasypuje nas pytaniami :ico_haha_01:
Kristi fajowe dzieciaczki, kapiace się w brdziku, bosko.
Gabi jak brzuch??

A my dzisiaj troszkę połazilismy po naszym kochanym carboot'sie...kupiłam Antkowi trochę zabawek, jak zwykle, no i kosz na nie, bo juz tyle tego się nazbieralo, że hej...
polowałam na stolik pod komputer, ale nie było...
szukam na e-bayu.

Buzka.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość