Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 lis 2008, 22:42

Ufff wreszcie jestem z Wami. Wczoraj na imprezie ok ale już nie chciało mi się odpalać kompa żeby tu wejść. A dziśrano stwierdziliśmy że jedziemy sobie na obiadzik nad morze. Teraz jak otworzyli autostradę mamy tylko godzinkę drogi :-) Podjechaliśmy więc do znajomych do Gdańska a pózniej razem na spacerek po sopockim molo i na rybkę. W drodze powrotnej zahaczyliśmy jeszcze o Ikee, a pózniej już prosto do domku- ehh przyjemny dzionek.
Tymonku- słoneczko życzę Ci usmiechu na Twojej ślicznej buziuli, braku zmartwień, dumy z młodszego rodzeństwa, spełnienia wszystkich marzeń które się przychodzą Tobie do główki, no i nade wszystko szczęśliwego dzieciństwa :ico_tort:
Evik- cieszę się bardzo że mąż się rehabilituje a Tobie tym samym wróciło lepsze samopoczucie (mój M. też jak jest wszystko dobrze to na rękach by mnie nosił, ale jak już mu coś nie pasuje - zrobi wszystko żeby dotknąć do żywego, więc doskonale Cię rozumiem) Mam nadzieje że urodzinki udały sięWam wszystkim. Koniecznie w chcwili wolnego podeślij nam jakieś fotki

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 lis 2008, 22:53

Osita, Avast jest genialny........w przepuszczaniu syfu... :ico_nienie: :ico_haha_01: Przez to paskudztwo zjadło mi cały dysk C...... :ico_zly: Przepuścił poważnego Trojana i nie poinformował o tym... A wirusik zjadł, co było po drodze :ico_zly:
Prasowałam dwie godziny :ico_zly: Ale wszystko już pochowałam i mam na długo spokój :-D
Aniu, piersiki były rewelacyjne :-D :ico_sorki: Nie powiem, ile zjadłam, bo może która głodna i zaraz będzie atak za robienie smaka :-D
A teraz w spokoju sumienia idę się myjać i do łóżeczka :-D
do jutra, robaczki. Spokojnej nocki, w miarę przespanej... Mi to nie grozi... :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-16, 21:55 ]
Tosia, gratuluję udanej imprezki i mile spędzonej niedzieli :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 lis 2008, 00:04

hej dziewczyny:)

W sumie nic takiego dzis nie robiłam bo nie moge ale jestem padnieta.Mezus posprzatał mieszkanie,babcia zrobiła placek i si.Ciotka przyjechała i kupiła nam BRIDE-wow nie spodziewałam sie,chcielismy tez niedługo to kupic wiec przyda sie bardzo:).Potem pojechalismy na 2 latka-chłopiec bardzo ucieszyl sie z prezentu,ze w zamian dał buzi chociaz nigdy nie chce dawac:)A kupiłam mu taki zestaw BOB BUDOWNICZY-srobki,narzedzia,kask itd.Potem nastepna kumpela,ktora dała mi dwie siatki z ciuszkami dla Laury,hmm gdzie ja to wszystko pochowam?No i tak zleciała niedziela:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

17 lis 2008, 08:23

Witam porannie i poniedziałakowo :ico_noniewiem: Moja nocka również diś nie przespana więc Karolcia nie będziesz sama chodziła niedospana, z resztą podejrzewam że więcej się takich znajdzie. Coś kiepskie dziś moje samopoczucie od samego rana. To trochę dlatego że denerwuje się dziś jedną sprawą w mojej pracy która dziś ma się częściowo rozwiązać. Trochę sie przy niej nabiegałam więc mam nadzieje że będzie ok, a że głupia jestem to się denerwuje :ico_sorki:
Poza tym dużo roboty- w domu bałagan jakiś taki się zrobił więc trzeba wziąść siędo roboty. I jakoś tak widzęże im bliżej do godziny zero tym więcej rzeczy mam do zrobienia. A ja myślałam że o tej porze to ja będę na łóżku do góry brzuchem leżeć, objadać się owockami, czytać książeczki i pstrykać pilotem po kanałach TV- o naiwności :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 lis 2008, 09:30

Dzieńdoberek, dwupaczki :-D
Tak jest, Tosia, kolejna nocka zaliczona do straconych, łączę się więc w Twoim bólu :ico_haha_01:
A ja myślałam że o tej porze to ja będę na łóżku do góry brzuchem leżeć,
W zasadzie też miałam takie założenie, ale mierzyłam siły na zamiary i nic z tego nie wyszło :-D Aaaa, bo wiecznie jest coś do zrobienia... Jak nie w tym, to w innym kącie... :-D
Małż pojechał rozładować co przywiózł, więc sobie trochę tu pogmeram :-D Drugie moje ja każe mi iść na zakupy, ale ja tam go nie słucham,wyłączam rozsądek :-D Zapraszam wszystkie na kawki, herbatki, soczki, na co tam jeszcze macie ochotę :ico_haha_01: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: Śniadanko też wszystkim zrobię :-D
Miłeg i i udanego dnia, brzuchatki zmęczone :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-17, 08:32 ]
Ach, tekścik proszę :-D :-D :-D

Wniosek o zgodę na randke z córką
ANKIETA DLA WNIOSKUJĄCEGO O SPOTKANIE Z MOJĄ UKOCHANĄ CÓRECZKĄ

UWAGA: Wniosek bez odpowiednich załączników tj. wyciągu z konta bankowego rodziców, świadectw szkolnych oraz aktualnych badań lekarskich zostanie uznany za niekompletny!

Imię:....................
Drugie imię:....................
Nazwisko:....................
Data urodzenia:....................
Adres zamieszkania:....................
Miejscowość:....................
Kod pocztowy:....................
Ulica:....................
Nr domu/nr mieszkania:....................
Telefon domowy:....................
Telefon komórkowy:....................
E-mail:....................
Wzrost:....................
Waga:....................
IQ:....................
Pochodzenie społeczne:....................
Prawo jazdy (nr i data wydania):....................
Dowód osobisty (nr, organ wydający):....................
Przynależność do organizacji:
a)legalnych:....................
b)nielegalnych:....................

Czy Twoi rodzice to mężczyzna i kobieta? Jeżeli nie, wyjaśnij dlaczego?
................................................................................

Ile lat po ślubie są twoi rodzice? Jeżeli mniej niż ty masz, wyjaśnij dlaczego?
................................................................................

Czy posiadasz duży wygodny samochód np. typu Pick-Up?
................................................................................

Czy siedzenia w twoim samochodzie się rozkładają?
................................................................................

Czy na tyle swojego Pick-Up'a wozisz materac?
................................................................................

Czy nosisz kolczyk?
................................................................................

Czy nosisz kolczyk w innej części ciała niż ucho?
................................................................................

Czy masz tatuaż?
................................................................................

UWAGA! JEŻELI CHOCIAŻ NA 1 Z OSTATNICH 6 PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ - "TAK", TO MOŻESZ DALEJ NIE WYPEŁNIAĆ!!!

Wyjaśnij w kilku zdaniach jak rozumiesz zwrot: "NIE DOTYKAJ MOJEJ CÓRKI!".
................................................................................
................................................................................
................................................................................

W kilku zdaniach wyjaśnij jakie zalety ma dla ciebie ABSTYNENCJA?
................................................................................
................................................................................
................................................................................

Czy chodzisz do kościoła? Jeżeli tak to jak często?
................................................................................

Kiedy byłaby najlepsza okazja bym mógł spotkać się z twoimi rodzicami i proboszczem?
................................................................................
................................................................................
UWAGA! W tej części ankiety twoim zadaniem jest dokończenie zdań. Odpowiadaj swobodnie i szczerze, ankieta jest poufna i nikomu nie zostanie udostępniona. (To znaczy nie powiem o tym nikomu i nigdy!)

A. Jeśli miałbym być postrzelony, to ostatnim miejscem w które chciałbym zarobić kulkę jest:....................

B. Jeżeli byłbym bity, to ostatnią kością którą chciałbym mieć połamaną jest:....................

C. Kobiety miejsce jest w....................

D. Liczę że nigdy nie spyta mnie Pan o:....................

E. Kiedy spotykam dziewczynę, pierwszą rzeczą na którą zwracam uwagę jest:....................

UWAGA! JEŚLI ODPOWIEDŹ NA PYTANIE "E" ZACZYNA SIĘ OD "P", "C" LUB "D", PRZERWIJ WYPEŁANIANIE I ODCZEP SIĘ OD MOJEJ CÓRKI!

Co zamierzasz robić w przyszłości? Kim chcesz być? Gdzie pracować?
................................................................................
................................................................................

OŚWIADCZENIE WNIOSKODAWCY.
PRZYSIĘGAM ŻE WSZYSTKIE PODANE PRZEZE MNIE INFORMACJE SĄ PRAWDZIWE I JESTEM GOTÓW W KAŻDEJ CHWILI NA POWTÓRZENIE ODPOWIEDZI Z POWYŻSZEJ ANKIETY BĘDĄC PODŁĄCZONY DO WYKRYWACZA KŁAMSTW CZY TEŻ PRZYPIEKANY ROZGRZANYM DO CZERWONOŚCI POGRZEBACZEM LUB Z AKUMULATOREM NA JĄDRACH.

..........................................
[ podpis] (To znaczy twoje imię głupku!)



* * * * *
Dziękuję bardzo za zainteresowanie spotkaniem z moją córką i za wypełnienie ankiety. Jeżeli zostaniesz zaakceptowany to odpowiedź otrzymasz na piśmie, jednak przetwarzanie danych z powyższej ankiety może potrwać od 4 do 6 lat. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie dzwoń, nie pisz ani w żaden inny sposób nie próbuj się kontaktować do tego czasu z moją córką. (Próba kontaktu może spowodować u ciebie poważnie obrażenia ciała!) Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone, zostaniesz o tym powiadomiony przez moich dwóch znajomych sportowców, którzy z powodu braku w pobliżu boiska do baseball'a chętnie z tobą potrenują ten piękny sport byś się nie nudził i z powodu zbyt dużej ilości wolnego czasu nie szukał kontaktu z moją córką poza moimi plecami. (Ograniczenie w możliwości poruszania się o własnych nogach będzie chyba najlepszym środkiem zapobiegawczym).
Jeszcze raz dziękuję za, mam nadzieję, szczere wypełnienie ankiety.

Pozdrawiam

OJCIEC.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

17 lis 2008, 09:33

ej dziewczynki widze ze juz nocek nie przesypiacie... o dziwo ja tez;| co godzine wstaje na siusiu pecherz przepelniony i krzyz boli ehhhh jak tak bedzie do konca to w 37 tyg wyeksmituje mieszkanca na swiat:)

Karolina2411, znasz sie troszki na kompachj?? bo mam maly problem a zwlaszcza z internetem :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-17, 08:34 ]
ale ankieta :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: moze ją za pare lat mąż zastosuje

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 lis 2008, 09:38

Milutka, warto się zastanowić nad wprowadzeniem w życie :-D
A problem z kompem opisz mi na PW, jak dam radę, pomogę :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

17 lis 2008, 09:55

Karola- dobre hahahahah dobre

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 lis 2008, 09:59

Zalałam sobie myszkę kawką, jak to czytałam :-D

[ Dodano: 2008-11-17, 08:59 ]
Komputerową myszkę - rzecz jasna :-D :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lis 2008, 10:12

karolcia jak zwykle tekst zabójczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dla Tymonka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

a ja Wam powiem,ze noc mialam bardzo udaną, nawet na siku nie wstałam :ico_szoking: :ico_szoking: , Oskarek też się nie budził, wiec było cudnie :-) , obudził sie o 7.30- to tez było cudne :-)

a ja stawiam :ico_tort: bo dziś mam imieninki, a ty karolciu dzis nie obchodzisz :ico_haha_01: , a nawet jak nie to :ico_prezent: dla Ciebie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość