Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lis 2008, 00:30

Wiecie co cos smiesznego mi sie dzieje od porodu doslownie to mam przestaly mi rosnac wlosy doslownie przestaly dziwne ale nie skarrze sie zaoszczedze na piance do gol;enia
no to naprawde ci zazdroszcze bo jest czego :-D
Co do ciasta miałam dużo czasu bo Antek smacznie spał a mi sie zachciało upiec swoje ulubione ciacho tylko dlatego bo tak też bym poszła i kupiła .
A co do rezygnowania z pokarmu - nie boicie sie nie odciagajac ze zatkaja sie kanaliki i dojdzie jakies zapalenie?
no ja bym się strasznie bała niby Antek je z piersi ale w nocy i wieczorem sa tak twarde że nie idzie wytrzymać a mleko poprostu samo Antkowi tryska i mały nawet ciągnąc nie musi wiele , zani mu daje musze troche odciągnąc bo by go zalało :ico_noniewiem:
Mam kłopot bo Antek ulewa ale nie mlekiem tylko taka kiszką nie wiem co robić :ico_olaboga: i dlaczego tak się dzieje , mały jest tylko na piersi je rano co 2 godz więc powinien strawić to mleko a mu się po karmieniu ulewa własnie tak kiszka :ico_placzek: normalnie szok nie wiem co robić już nawet myśłe żeby bawać mu tylko butelke bo może moje mleko jest jakieś nie tak :ico_olaboga: :ico_olaboga: . do pani dr dopiero w przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie więc dopiero się dowiem dlaczego się tak dzieje :ico_zly: :ico_zly: . Antek codziennie chodzi na spacerki dzisiaj strasznie zmardzłam i teraz będe już brała czapke i rękawiczki wkoncu srodek listopada .
pozdrowienia i spokojnej nocy :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 lis 2008, 15:12

Witajcie Kobitki!!!
Wybaczcie, że nic nie piszę, ale Pio miał wolne i staram sie wtedy być z nim i moją Muchą-Plujką :-D taaak- slonko2008, mój tez na maxa ulewa, czasem aż tyle, ze za pare minut znów jest głodny....dzieki Bogu z dna na dzień jest lepiej :ico_sorki:
Mój Synek robi furorę wśród przyjaciół i znajomych :ico_brawa_01: mówimy na niego "niezależny obserwator ONZ", bo siedzi na rekach i patrzy ze zmarszczonym czołem....i tak potrafi nawet pół godziny, bez jednego kwękniecia :-D
grunt, to być u mnie albo u Pio na rękach :ico_oczko:
Dałam sobie spokój z wydłużaniem mu na siłe snu nocnego...jest jeszcze taki malutki i naprawdę jest glodny, więc go nie będę przegładzać :ico_nienie: w nocy śpi ciegiem 4 godziny, czasem 5 lub 6 (jeśli u mnie w łózku), na razie styknie...

Buziaczki dla wszystkich Bejbików i dzielnych Mamuś!!!!

[ Dodano: 2008-11-16, 14:13 ]
slonko2008, ta "kaszka" to nic innego jak strawiony pokarm. To znaczy, że zołądek działa jak należy. Nic sie z twoim mlekiem nie dzieje!!! na pewno jest dobry :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 lis 2008, 12:30

ehh a ja pierwszy raz wzielam mala do lozka, bo nie chciala spac w nocy :/ jak nigdy - max 2h snu, ale po tym jak przez prawie 3h odkladalam ja do lozeczka co 15 minut nie wytrzymalam i usnelam z nia w lozku - moglam smoka przynajmniej dawac bez wstawania :/ nie chce zeby sie nauczyla spac z nami :/

no i cos hormony wariuja bo pierwszy raz sie na nia denerwowalam ze nie chciala spac (ale jednoczesnie na tysiac innych rzeczy typu - latajacy owad, swedzaca noga itp i bylam w stanie sie rozryczec z tego powodu :O ) a ona przeciez jest taka slodka i kochana :/ no i zmartilo mnie ro ze o tej pory wstawalam z przyjemnoscia bo moglam na nia popatrzec :) ale do tej pory tez odkladalam ja i sama lezala w lozeczku az nie zasnela sobie :/ a teraz jeczala i jeczala :( ale kazdemu zdarzaja sie girsze dni, prawda? No i Nina pierwszy raz byla na 2,5 h zakupach :)) ja za nimi nie przepadam ale ona chyba bardzo bo byla taka grzeczniutka :ico_brawa_01: ani raz sie nie zloscila :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lis 2008, 12:53

Witam. stawiam :ico_kawa: na rozgrzanie :-D Ja własnie wróciłam z spaceru jak wychodziłam była ładna pogoda , ale jak to z pogodą ,zaliczyliśmy z Antkiem pierwsze gradobicie dobrze że wziołam czapke :ico_oczko: , ale nie wziołam rekawiczek i to był mój bład ręce mi odpadają . Małemu też się raczej nie spodobało żę coś mu wali po wózku i niedaje spac od razu się obudził i ryczał :ico_placzek: .

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lis 2008, 13:29

no i cos hormony wariuja bo pierwszy raz sie na nia denerwowalam ze nie chciala spac (ale jednoczesnie na tysiac innych rzeczy typu - latajacy owad, swedzaca noga itp i bylam w stanie sie rozryczec z tego powodu :O )
kazdy ma czasem zle dzni mi srednio sie zdarzaja 3 dni w tygodniu rycze sobie i jest mi lepiej troche sie pouzalam nad soba :ico_haha_01: :ico_haha_01: i nastepnego dnia wstaje z lepszym humorem :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja własnie wróciłam z spaceru jak wychodziłam była ładna pogoda , ale jak to z pogodą ,zaliczyliśmy z Antkiem pierwsze gradobicie dobrze że wziołam czapke , ale nie wziołam rekawiczek i to był mój bład ręce mi odpadają
u nas tez wstretnie wieje i pada w domku ciemno az musialam wiatla pozaalc maly spi sobie odsypia noc bo meczyl sie z kupka ale dalam mu czopek i pomoglo :ico_sorki: :ico_sorki:
buziaki i milego dnia :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lis 2008, 13:37

meczyl sie z kupka ale dalam mu czopek i pomoglo
buziaki i milego dnia
kochana a jakie dajesz mu czopki i naprawde pomagają ?? bo mój w nocy też strasznie stęka i stęka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lis 2008, 14:45

slonko2008, zwykłe czopki glicerynowe,pół czopeczka i kupka jak z nut :ico_brawa_01: :-D tylko nie za czesto zeby sie nie przyzwyczail :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 lis 2008, 15:08

witajcie, dziewcyzny :-)

wdepłam zerknąć, jak się miewacie :-) zobaczyłam tyle śłicznych małych twarzyczek!!! :-)

kiedy moj byl taki maly?? heh :-D czas leci strasznie szybko :-)

moj juz pwooli chce chodzic :ico_olaboga: urwanie glowy :-)

pozdrawiam serdecnzie!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lis 2008, 17:25

Anuszkaale Twoje malenstwo jest sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


DZIEWCZYNY PROSIMY O GLOSIK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://www.pampers.pl/spiezdrowo/galler ... to&id=8819

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 lis 2008, 17:44

mmarta81, dziekuje, :-) zaglosowalam :-) tylko czekam na potwierdznie maila :-)

ja tez prosze o 5 gwiazdek :-)

[ Dodano: 2008-11-17, 16:44 ]
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b11f ... ba398ff432

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość