Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 lis 2008, 13:32

zoola no przecież sama napisalaś, że z dzidziami majóweczek wszystko jest ok więc Twoje też jest zdrowiutkie - ja dziś mialam morfologie o 14 ma wyniki, mąż odbierze, ale dostane je dopiero wieczorem a ciekawa jestem co tam pisze. A ja taka rozkojarzona w szpitalu bylam, że zostawilam torebke i reklamówke z komórką z wszystkimi dokumentami iitd. Zauważylam po ok 2 godzinac jak chcialam buty sobie kupic a nie mialam portmonetki - na szczescie wrócilismy sie i wszystko lezalo jak powinno kolo starszej pani która ciagle od samego rana czekala na swojego męza :) no i poz tym to strasznie zmęczona jestem bylam w USC po akt malżenstwa i zlozyc wniosek o wymiane dowodu no i jeszcze W ZUSie u mamy bo potrzebowala moich dokumentów uffff cale szczescie ze jestem juz w domku - a zaraz wciagne obiadek - krzys zrobil dzis kopytka :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 lis 2008, 15:25

krzys zrobil dzis kopytka :)
oj tez bym zjadła........

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

18 lis 2008, 15:26

ja dzis na obiadek mam pierogi z miesem i barszczyk czerwony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

18 lis 2008, 16:05

czesc

Ale zimnica :ico_olaboga:

ejustysiu ale mialas farta z ta torebka. Co by bylo gdyby jej nie bylo? Dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo.

zoola moj brzuszek tez juz jest wiekszy i piersi staja sie takie pelne i ksztaltne.

avanti moja ciocia tez zrobila na obiadek dobre pierozki, pyszne.

Ja jestem bardzo zmeczona, od piatku biore sie za siebie. Bede duzo spac i odpoczywac.
Zaczyna bolec mnie kregoslup, niestety teraz da o sobie znac. Kilka miesiecy przed zajsciem w ciaze mialam wypadek i teraz gdy zaczynam przybierac na wadze daje o sobie znac. Lekarz ostrzegal mnie przed tym bolem.
Poranny spacer po Gdansku byl udany, teraz jedziemy na molo do Sopotu.


[ Dodano: 2008-11-18, 19:24 ]
ale zimnica :ico_szoking: az tesknie za sloneczkiem.
Spacer udany, ale mocno wieje strasznie zmarzlam. Za pol godziny na kolacje przyjedzie reszta rodzinki a jutro pojedziemy na obiad do Gdyni i na spacer po bulwarze i jeszcze Skwer Kosciuszki a wieczorem wyskoczymy do knajpki w Gdanski z kuzynostwem i w czwartek wracamy do domu i wkoncu sobie odpoczne, bo juz opadam z sil.
DOBRANOC :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 21:41 przez IVI90, łącznie zmieniany 1 raz.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 lis 2008, 23:41

witajcie:)
mam tu cos dla Was- taki niezwykly suwaczek... mozecie obserwowac jak wyglada Wasze dzieciatko w danym miesiacu ciazy :ico_oczko:
mam nadzieje ze sie Wam spodoba :ico_haha_01:
http://babystrology.com/tickers/
pozdrawiam i zycze duzo zdrowka dla Was i dzieciaczkow

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 lis 2008, 09:19

Hej dziewczyny - ja jestem niestety zmartwiona po odebraniu wyników. Anemia jak podejrzewalam jest, niewielka, choć w porównaniu z ostatnimi badaniami jest duży spadek hemoglobiny i hematokrytów. Nie to mnie jednak zmartwilo. Mam podwyższoną liczbę leukocytów i neutrocytów. Co prawda w ciąży to normalne, ale dopiero pod koniec. Wzrost jest spowodowany wtedy zbliżającym się porodem. Inne przyczyny to stany zapalne, wirusy, uszkodzenia plytek , podanie sterydów, bialaczka i nowotwory narządów wewnątrzbrzusznych. Bardzo się tym martwię i boję się wizyty u lekarza tym bardziej, że czuje się nienajlepiej, ciągle m slabo a w czoraj po morfologii to zasnęlam w samochodzie tak mi slabo bylo. To jest moja interpretacja wyników, ale znam sie na tym bo mialam to na studiach :(:(

monika super suwaczek - dziękujemy

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

19 lis 2008, 10:42

ejustysia, idz szybciutko do lekarza niech zerknie na te wyniki fachowym okiem...

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 lis 2008, 12:43

ejustysia, nie martw sie na zapas.....i gnaj do lekarza

mnie od wczoraj boli ucho.....mam nadzieje ze nie nabawiłam sie zapalenia.....chyba musze poszukac jakiegos dobrego laryngologa.....przewiac mnie nie moglo bo przeciez nigdzie sie nie ruszam.......chyba zmierze temperature

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 lis 2008, 12:55

zoola bardziej fachowo mi nie powie o co chodzi, bo ja jestem też na studiach medycznych i inaczej mnie nie nauczyli niż jego - analize krwi mialam na 2 roku, umiem ją również sama zbadać. Nie wiem, nie jest to dużo powyżejnormy, ale jest a wiedząc jakie sa przyczyny wzrostu neurocytów i leukocytozy martwię się , tym bardziej, że nie czuje się najlepiej. W tej sytuacji moge Wam powiedziec jakie będzie zalecenie lekarza - lerzenie, dużo plynów, brak wysilku i przepisz mi betalock, albo coś w podobie - o ile to wogóle można brać w ciązy bo przeciez to silny lek - no nic narazie staram się nie denerwowac i leżeć, nabierac sil. zobacze wyniki za tydzień

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 lis 2008, 13:09

ejustysia, jak wiesz jak masz sie zachowywac to poprostu zastosuj sie do tego....jak trzeba lezec to lez....
mnie to ucho chyba boli coraz bardziej :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość