Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2008, 14:55

u nas drzemki raczej 2 w ciagu dnia, ok. 10-11 - tak z godzinke, i po poludniu ok. 14-15 tez z godzinke.... wieczorem przewaznie to zaraz po 20.00 odplywa... :-D
majka tez spi 2h tylko ze raz dziennie
Ja ja to mogła bym już teraz za ciosem cios ale mój nie chce!! Ale nie dziwie sie tyle się teraz dzieje w naszym życiu zaraz przeprowadzka na nowe mieszkanko no i koszty z tym zwiazane a on sam tylko pracuje!! :ico_oczko:
moj maz czasami sobie zartuje na temat drugiego dziecka a ja moge sie przyznac mysle o tym tak za jednym zamachem i mala przerwa miedzy dziecmi ale to sa tylko takie przeblyski bo jak czasami pomysle o tych nocach to sie zastanawiam czy czasem tylko przy jednym nie zostaniemy no i chcialabym znalezc prace zeby znowu miec wszystkie prawa przynajmniej macierzynski wogole to czas pokaze

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2008, 15:01

kurcze moj to chyba w zyciu przy jedzeniu nie zasnal.... moze jak mial 2-3 tygodnie...
Mój do tej pory tez tylko jak był malutki zasypiała mi na rekach ateraz dziwne tak sobie upodobał przy taym tak słodko wyglada i robi takie maslane oczka cudo!! :ico_haha_02:
u nas drzemki raczej 2 w ciagu dnia, ok. 10-11 - tak z godzinke, i po poludniu ok. 14-15 tez z godzinke.... wieczorem przewaznie to zaraz po 20.00 odplywa...
Marzenko u nas dokładnie było tak samo do jakiegoś tygodnia wstecz dokładnie tak jak napisałaś zasypiał a terz oooo dzis to wcale no 30 min drzemki!! :ico_olaboga: :ico_szoking: a ja dzis taka podnieta jestem po nocce miałam nadzieje ze tak jak Iwonka pisała zdrzemne sie z nim a tu du.....a :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-18, 14:05 ]
chcialabym znalezc prace zeby znowu miec wszystkie prawa przynajmniej macierzynski wogole to czas pokaze
No ja tez najpierw do pracy jakijś pujde a potem zaraz ciach i drugie :-) :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lis 2008, 15:45

U nas też póki co dwie drzemki, rano ok. 9 pół godziny i druga ok. 14 około 2 godzin. Właśnie teraz Ulek sobie śpi, ja idę robić obiadek.
Zasypia Ulek przy kaszce najczęściej na wieczór po kąpieli, a tak to muszę ja ululać na łóżeczku.

Co do dzidziołaków, mój Jarek już by chciał drugie, bo marzy mu się 5 :ico_puknij: ale ja na razie nie jestem gotowa na następne, jednak chciałabym żeby różnica wieku była około 2-3 lata.

U nas coś się pogoda popsuła, słonko zaszło, ale raczej już wychodzić nigdzie nie będziemy i tak niedługo ciemno będzie się robić.

Idę kończyć obiadek....

[ Dodano: 2008-11-18, 14:47 ]
Miałam się Wam pochwalić, moja niunia wczoraj zrobiła sama dwa pierwsze kroczki, dzisiaj też już kilka postawiła samodzielnie :-)
I jeszcze jedno, jakby któraś była zainteresowana, o 15 można będzie ściągnąć darmowego antywira na cały rok... myślę, że warto. Trzeba jednak kliknąć ściągniej o 15 :-)
http://www.sciagnij.pl/programy/p/ZoneAlarm_Pro/363

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 lis 2008, 15:52

Marzenko ...
Gosiu :ico_oczko:

Artur wstał o 13-tej wkońcu, chyba go jeszcze położę o 16-tej na jakąś drzemkę a spać na noc to pewnie koło 21 dzisiaj

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 lis 2008, 16:14

Asikk napisał/a:
Marzenko ...

Gosiu :ico_oczko:
Renia, dzieki, uprzedzilas mnie.... :ico_oczko:

Moje chlopaki spaceruja teraz, poki slonce jeszcze na niebie....
Miałam się Wam pochwalić, moja niunia wczoraj zrobiła sama dwa pierwsze kroczki, dzisiaj też już kilka postawiła samodzielnie :-)
Brawo!! :ico_brawa_01:

Ja zauwazylam ostatnio cos takiego, wstaje np. przy lawie, obraca sie... ale caly czas sie trzyma lawy.... szuka gdzie ja jestem i szybko lapie mnie za rekaw i puszcza sie lawy i chce zrobic kroczek.... czasem mu wychodzi... :ico_haha_01: ...albo stoi przy lawie i juz mu sie nie chce stac i nie wie co robic a boi sie puscic bo wie ze upadnie.... smiesznie to wyglada... :ico_oczko: wtedy oczywiscie "wola" zeby sie nim zająć....
I jeszcze jedno, jakby któraś była zainteresowana, o 15 można będzie ściągnąć darmowego antywira na cały rok... myślę, że warto. Trzeba jednak kliknąć ściągniej o 15 :-)
...spoznilam sie kurcze :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2008, 16:35

Asikk napisał/a:
Marzenko ...

Gosiu
Jezuniu sorki jakoś tak spojrzałam na zdiecie mz i tak mi się napisałnie wiem czemu sama ale gafa !!!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-11-18, 15:45 ]
pinko, ja kliknełam teraz na link i jeszcze mi sie sciaga dzieki wielkie zawsze sie przyda!!

[ Dodano: 2008-11-18, 15:45 ]
pinko, ja kliknełam teraz na link i jeszcze mi sie sciaga dzieki wielkie zawsze sie przyda!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lis 2008, 17:17

pinko napisał/a:
I jeszcze jedno, jakby któraś była zainteresowana, o 15 można będzie ściągnąć darmowego antywira na cały rok... myślę, że warto. Trzeba jednak kliknąć ściągniej o 15 :-)
...spoznilam sie kurcze :ico_zly:
Właśnie widzę, że jeszcze działa: http://www.sciagnij.pl/programy/p/ZoneAlarm_Pro/363/1
więc ciągle można ściągnąć.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2008, 19:28

mialam wam pisac ze zaczelysmy 200 stronke a ja mam zmieniona forme i mam 30 postow na stronce jestem typowym okazem blondynki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 lis 2008, 19:46

iwona83, hehe, ja mam dopiero 120 stronkę :ico_oczko:

Artur dzisiaj spał tylko raz wtedy 3 godziny zprzerwą półgodzinną teraz już marudzi na maksa ale Marcin nie chce go jeszcze uśpić a wtedy teściowa nie chciała, teraz się zawinęła i zadowolona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 lis 2008, 20:56

Cześc dziewczyny ja doczytuję.
dziękuję za życzonka dla Gabiego i stawiam dzisiaj swojego :ico_tort: :-D 22 latka...

Gratuluję Uli pierwszych kroków :ico_brawa_01: zdumiewające jak szybko to się wszystko dzieje :ico_olaboga:

u nas z nowości, jak się Gabrielowi da telefon i powie Halo halo to przykłada go sobie obiema rączkami do uszka-słodko to wygląda...

Kuba miał na dzis plany-mieliśmy iść "na miasto" ale niestety moja mama ma nocki w tym tygodniu więc wieczór jak każdy...

dobra, musze doczytać...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość