Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 lis 2008, 14:14

Hej!
edulita, Maciej miał trzydniówkę, dostał antybiotyk, bo też widzieli czerwone gardło :ico_zly: . U Nikoli powinna pojawić się wysypka (do pięciu dni)..., jeżeli to faktycznie była trzydniówka
U nas też pozakręcane kaloryfery były do wczoraj, dziś już chłoooodno (na dworze), więc rozkręciłam na 2. A poza tym cudne słonko.
Coś czuję, że dziś będzie kasiulki dzień :ico_haha_01: :ico_oczko:
anetko, co u Joachmika?
Witaminka się pojawiła i zniknęła :ico_nienie:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lis 2008, 14:36

Juz wróciliśmy od lekarza i pani doktor zgodziła się ze mną że rzeczywiście to mogła byc trzydniówka a rumień czasami znika tak szybko ze można go nie zauważyć a czasami utrzymuje się długo ja jednak na brzuszku u Niki widziałam plamki a teraz praktycznie sladu po nich nie ma, sama już nie wiem i pani doktor tez nie jest pewna czy było to zapalenie migdałów Najważniesze że już zdrowa :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

18 lis 2008, 15:09

Hej

Jestem :-D :-D :-D Nic nie czujcie bo ja też nic jeszcze nie czuję :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dzisiaj idę do gina, jestem ciekawa co powie jak mnie zobaczy mądrala :-D Odezwę się później...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lis 2008, 15:14

No Kasiu ja na telefon co rusz zerkam :-D

U nas właśnie gdy Wiki miała te 41 stopni to pani dr powiedziałą by czekać, na wszelki wypadek mieliśmy receptę na antybiotyk, ale faktycznie jak ją wysypało to byłam przerażona. Przechodziła trzydniówkę ciężej bo akurat była szczepiona na pneumo tuż przed chorobą. W każdym razie pamiętam jaka była zaspana, taka bidulka, życzę dużo zdrówka, ucałuj Edytko Nikolkę

Mąż się śmieje że ja wł kaloryfery jak mi okna zamarzną :-D Jak w domu będe mieć 19 to wł dopiero wtedy, a w nocy to nawet przy otwartym oknie śpimy

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lis 2008, 17:24

Asiu - dziękujemy za buziaczka już przekazany
Kasiulka - dzielnie się kulasz i dobrze widocznie jeszcze nie przyszła pora na małego Wiktora :-D
Chloee - tak juz czasami bywa że lekarze wypisują te antybiotyki jak cukierki a wystarczyłoby troche więcej czasu poświęcic na diagnoze

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 lis 2008, 18:11

I dlatego nie poszłam dziś z dziewczynami do lekarza,znowu by przepisała to samo... Spróbuje Martyne podleczyc syropem z cebuli :-) No Kasiulko, wrócisz jeszcze od tego lekarza???? :-) No ja tez wiecznie patrze na telefon a ty sobie jeszcze w domu siedzisz :-D Moje dzieci jeszcze nigdy nie miały trzydniówki więc niewiem co i jak :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lis 2008, 22:40

Maziu trzydniówkę przechodzą tylko maluszki, tak do drugiego, trzeciego roku życia, więc może was ominie i tego Wam życzę :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 lis 2008, 23:14

hej.wpadam zobaczyć czy moze jakie wiadomosci od Kasi są?

Maziu obyście jednak tej trzydniówki nie przeszli.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 lis 2008, 23:19

hej,

Lila 3dniówkę miała dwa razy - bo podobno można i lekarka dała mi antybiotyk, a ja... wyrodna nie wykupiłam - miałam rację, nie potrzebowała...

Rozinka... ma czerwone, ale jakby ogasa, byłam u lekarza i dał tormentiol właśnie :-D i pimafucin na rano i na noc (krem) - a o mące, powiedział, widziała pani jak ją się robi?? ja, że nie widziałam - on: szczury latają i srają po wszystkim, o higienie mowy nie ma (dosłownie) - przekonał mnie...

Kasiulka - a ja czekam i czekam i czekam... lalalal :-D''Anetko - w podstawówce byłam największą fanką Roxette w okolicy :-D potem jak spotkałam ich pracując na lotnisku nie mogłam opanować podniecenia :D zostawiłam innych pasażerów na pastwę losu bu autograf wyciągnąć od nich :-D bardzo mili...

idę kochane

Maziu- klikam codziennie, jak tylko kompa odpalam :-)

Dziękuję cioteczki za troskę :-*

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lis 2008, 23:26

Martula no przecież lekarz nie powie, że mąka to dobry pomysł :ico_oczko: To samo z wodą z octem, wg mnie idealne na zbijanie gorączki, u Wiki bardzo pomagało, fakt czuć ją było z kilometra, ale udawąło się zbić temperaturę, zwłaszcza nocą.

Słuchajcie tak się chwaliłam że ogrzewania nie wł, a dziś w końcu włączyłam na chwilkę, normalnie czułam, że mam sople pod nosem...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość