Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 lis 2008, 23:45

Karola-dzieki zrobie ta szałwia bo akurat mam:).Ta sałatke tez zrobie co Tosia podała-łatwa i szybka:)
Jakos nie mam ochoty na te dwie imprezki,te szykowanie wszystkiego,w czw jeszcze beda na dodatek te osoby,z ktorymi nie mam zbytnio duzego kontaktu a w sob beda ci ktorych bardzo lubie tylko ja nie mam ochoty,ciezko mi ze wszystkim.Ale trudno jakos to przeboleje i dam sie rozerwac temu mojemu solenizantowi,bo pracuje tylko i nic z tego zycia nie ma,bo same wydatki i wszystkiego sobie odmawia.A listopad to finansowo nas przerósł.Na szczescie juz sie konczy:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 lis 2008, 23:47

Dzwoni facet do firmy reklamujacej odchudzanie i po krotkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni".
Nastepnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, okolo 20 lat i oprocz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawila sie jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis:
"Mam na imie Kasia. Jak mnie zlapiesz bede Twoja!".
Facet rzuca sie bez namyslu w poscig za blondynka. Po paru kilometrach i pewnych poczatkowych trudnosciach, w koncu lapie swoja nagrode. Sytuacja powtarza sie przez kolejne 4 dni.
Facio staje na wadze i zadowoleniem stwierdza, ze rzeczywiscie schudl 5 kilo! W takim razie znow dzwoni do firmy i zamawia program - tym razem "10 kilo w 5 dni".
Nastepnego dnia: w drzwiach staje zapierajaca dech w piersiach kobieta, najpiekniejsza, najbardziej seksowna, jaka widzial w zyciu. Na sobie nie ma nic oprocz butow sportowych i tabliczki na szyi:
"Mow mi Ewa. Jak mnie zlapiesz, bede Twoja!"
Ta kobieta ma jednak taka super kondycje, ze faciowi nielatwo jest ja zlapac od razu i gonitwa trwa znacznie dluzej. W koncu jednak okazuje sie ze nagroda warta jest nadludzkiego wysilku.
Historia powtarza sie przez nastepne 4 dni i w koncu facet staje na wadze i jest calkowicie zadowolony: schudl obiecane 10 kilo!
W takim razie postanawia pojsc na calosc i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet "25 kilo w 7 dni". Pani przez telefon pyta:
- Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program!
Facet jest jednak gleboko przekonany, ze tego wlasnie chce.
- Cale lata nie czulem sie tak wspaniale!
Nastepnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potezny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko rozowe buty sportowe i tabliczke:
"Jestem Franek. Jak Cie zlapie, bedziesz moj!"

Tym wesołym akcentem żegnam się do juterka, skarbki :-D
Śpijcie spokojnie i wygodnie :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 lis 2008, 00:16

Karolina diable!!! Bo mi sie Kuba ze śmiechu wytrzepie prosto na dywan :ico_smiechbig:
Magda a ta przyprawa Chrupiący Kurczak to z Kamisa jest. A co mtu tak pusto dziś? Gdzie reszta- dziewczynki, meldować sie prosze

[ Dodano: 2008-11-18, 23:23 ]
Madzia a tak w ogóle to korzystaj z tego, że możesz mieć teraz fory- potem nie prędko tak będzie, a teraz każdy zrozumie. A jeśli jeszcze bardzo chcesz coś zrobić zrób jajka w majonezie i np. zapiekanki takie na szybko z chlebka pomidorka i serka, na ser posyp oregano albo zioła prowansalskie, można też dodać szyneczkę,ogórka kiszonego albo konserwowego i wszystkie inne śmieci które masz w lodówce - zapiecz i już. Można przygotować wcześniej, ułożyć na blaszce i niech czeka na gości, jak przyjda tylko piekarnik odpalisz.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 lis 2008, 09:01

Witam z rana :ico_ciezarowka:

Fotkę torta wrzucę jak mi kuzynka prześle zdjęcia. I bardzo dziękuję dużo się naszukałam aby był wyjątkowy :ico_wstydzioch:

Wczoraj znów złapał mnie dół bo jak rano się obudziłam to stwierdziłam że nie mam na nic siły nawet na wstanie z łóżka. Jest ciężko, coraz ciężej niestety i tak sobie pomyślałm że przydał by mi się ktoś kto by ze mną zamieszkał przez ten ostatni miesiąc :ico_sorki:

Idę obejrzeć na wspólnej i zaraz wam opwoiem wczorajszą wizytę u lekarza

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 lis 2008, 09:06

Evik - i koniecznie daj znać jak Wasze krostki, poschdziły już?
A ja zaraz spadam do kuzynki popilnowac jej Bartusia-zamelduje sie po powrocie.
A jeszcze jedno: jakie kosmetyki potrzebujemy do szpitala dla maluszka?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 lis 2008, 09:19

Dzień dobry, brzuchatki :-D
przydał by mi się ktoś kto by ze mną zamieszkał przez ten ostatni miesiąc :ico_sorki:
Evik, jadę!!! :-D Mam energii tyle, że chętnie pomogę... tylko, cholera, kto Tobie kazał tak daleko ode mnie zamieszkać, co??? :-D
Tosia, to za megabimboła było :-D :-D :-D
A tak w ogóle, słusznie zauważyłaś, coś nas tu mało ostatnio... Tu już wrzeć powinno, bo coraz bliżej końca mamy... Ale my mamy większość odwrotnie, to i w tej sprawie również :ico_nienie:
Z kosmetyków biorę kremik do buźki, oliwkę i chusteczki do dupci :-D Kremik, bo szpitalne powietrze jest strasznie suche, oliwkę na resztę ciałka, bo zauważyłam, że w moim szpitalu biała skóra zostaje po umyciu się - tyle chloru we wodzie, a chusteczki, wiadomo :-D
Evik, czekamy na relację...
Miłego dnia, robaczki :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 lis 2008, 09:26

witam z rana
muszę isć po chlebek a tu ciągle pada :ico_noniewiem:
wczoraj miałam cholernie stresujacy dzień zmarła moja ciocia i wogóle wszystko bylo jakieś denerwujące no i chyba przez to dzisiaj od rana brzuszek pobolewa ale juz jutro do lekarza wiec zobaczymy czy ta szyjka dalej się skraca

Karola takie dowcipy od razu poprawiaja humor

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 lis 2008, 09:33

Kasiu, wytrzymaj jeszcze tydzień, a potem sobie możesz już spokojnie rodzić... Oszczędzaj się... Na noc bierz sobie tabletkę z żelazem... A może masz musujące żelazo...? Szybciej się wchłania... Rano brzusio tak wtedy nie ciąży...
Muszę Was tu rozweselać, żeby w szampańskim nastroju wszystkie na porodówkę weszły :-D

[ Dodano: 2008-11-19, 08:37 ]
Na wiejskim weselu doszlo do bijatyki. Wkrotce odbywa sie proces sadowy.
Sedzia pyta jednego z gosci obecnych na weselu:
- Niech pan opowie jak bylo.
- Tancze sobie z panna mloda jeden taniec, drugi, trzeci, czwarty, piaty, zaczynamy sie dobrze bawic, a tu nagle pan mlody podchodzi zdenerwowany i mnie obraza. Odpalilem mu, zeby sie odwalil i tanczymy dalej... Nagle pan mlody wzial zamach noga i... jak nie kopnie panne mloda miedzy nogi!
Sedzia:
- Uuuu... To musialo bolec!
- Jeszcze jak, panie sedzio! Trzy palce mi polamal!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 lis 2008, 09:45

Karolina2411, kurcze faktycznie szkoda że Poznań tak daleko :ico_olaboga:

Rano wstałam już napaliłam w piecu i rozwiesiłam pranie. Idę się wykąpać i jakieś śniadanko zmajstrować :ico_oczko:

No więc byłam wczoraj znów u dermatologa bo Tymonkowi wyskoczyły czerwone plamy na twarzy. Wygląda to jak skaza białkowa. Baba po prostu beznadziejna. Stwerdziała (bez objerzenia małego) że to na pewno już nie jest świerzb skoro kuracja zakończona to na pewno to juz nie to ale przecież dziecko może mieć kilka chorób na raz w sobie :ico_zly: w sumie to nie wiadomo co to może być (może być atopowe zapalanie skóry) jak zaczęłyśmy z koleżanką ją naciskać to stwierdziła że najlepiej pojechać do specjalisty do Gdańska :ico_szoking: a ona kim do cholery jest jak nie specjalistą :ico_zly: maskara. Wkurzyła mnie strasznie bo te krostki można leczyć tylko objawowo. Przepisała jakąś maść (na opakowaniu piszę że od drugiego roku życia) i tabletki. No i zobaczymy :ico_zly: robi mi z dzieciaka królika doświadczalnego :ico_placzek:

ja do szpitala oprócz chusteczek mokrych nie biorę nic, nie było nic potrzebne z Tymkiem

[ Dodano: 2008-11-19, 08:52 ]
Asia co do rowerków to oba są fajne i różne (wkleję fotki) więc oba sobie zostawimy tym bardziej że nie długo będę miałą dwóch chłopaków więc się przydadzą.


Madzia co do imprezki to ja jak robię jajka w majonezie to wyciągam żółtka, mieszam z drobno posiekana pietruszką i majonezem i pakuję z powrotem do jajka i na wierzch znów majonez. Można też pomieszać z rybką na przykład. Zawsze inaczej smakuje. Prosta sprawa to duże pieczarki napchane mięskiem mielonym. troszkę mieska wkładasz do kapelusza, posypujesz serem i do piekarnika

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lis 2008, 10:29

cześć brzuchatki....u mnie niestety nic praktycznie się nie poprawiło i boli jak cholera, przesunęłam wizyte u gina na ten poniedziałaek................ja tylko mam teraz jedno zyczenie-żeby wcześniej nie urodzić...wtedy miałam hemoroidy po porodzie, a teraz już w końcówce ciąży, jak bym mialą przec to chyba mi tam wszystko popęka..........

nie smuce już więcej

pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość