Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

19 lis 2008, 13:53

hej dziewczyny:)))

Tosia-w sumie wiem mam okazje jeszcze przed porodem na jakas imprezke,wczoraj tak zle sie czułam ze wszystkiego mi sie odechcialo ale dzis juz jest lepiej:).Aha przestan kusic tymi flipsami :ico_nienie:

Evik-wspolczuje Wam wszystkim co macie juz bobaski w domu i ta koncowka ciazy jak juz jest tak ciezko.A ta dermatolog to ciekawe jak została pania doktor :ico_puknij:

Kasia1983-przykro mi z powodu cioci....A fotelik tez bede miec podobny,ja szukałam na allegro a pozniej znalazłam u mnie w hurtowni za 110wiec w porownaniu do allegro taniutki,moze masz gdzies u siebie jakies hurtownie,jak tak to rozeznaj sie

Karola-dobry kawał :-D ,a brzusio rewelka :ico_szoking:

Caro-naprawde wspolczuje Ci,moze ginek cos Ci poradzi.

Osita-ha ha ten endo-nie wiedzialabym czy sie smiac czy plakac:)Nie pozostaj Ci nic innego jak poprostu byc uszykowana i gotowa na porod :-) A wogole to ja tez czuje sie taka nietowarzyska,wszyscy i wszystko mnie denerwuje,z jednej str chcialabym juz urodzic a z drugiej to jeszcze musze reszte pozalatwiac...

Kasiulek-nie daj sie swojemu mezowi,on musi wiedziec ze nie moze tak robic a zwlaszcza ze jestes w ciazy!

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 lis 2008, 14:17

Kasiu nie przejmuj się ja mam takiego samego chłopa w domu (jak nie gorszego) :ico_oczko:

Karolcia bijesz nas na głowę z tym brzucholem to na pewno. Mój wczoraj wyglądał tak
Obrazek

Co do fotelików to już pokazywałam jaki mam dla tymka

http://www.allegro.pl/item464619563_fot ... ratis.html ten niebieski
Dla Juniora mam od kompletu od wózka (taki właśnie który się wczepia na ramę, bardzo przydatne naprawdę)
http://www.allegro.pl/item483731882_bex ... powan.html mam taki zielony tylko bez kwiatków. Można w nim wozić dzieciaczki do 10 kilo

Pokażę wam jeszcze mojego chińczyka. Ciocia przywiozła mu taki strój
Obrazek
Obrazek
Rano świeciło fajne słonko a teraz deszcz :ico_placzek:

Co do tej wysypki to ma taką chropowatą, czuć ją pod palcami i się troszkę zaczyna łuszczyć. Przepisała mi Elidel maść (niby od dwóch lat) i tabletki encorton

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 lis 2008, 14:43

nonono!!!- bo już inaczej nie mogę powiedzieć,- co za jełob ze mnie. Wstawiłam pralkę i albo nie włożyłam węża do kibla albo mi wyleciał!!! No i w sumie nie wiem czy nie zalałam sąsiadki. Nie wyleciało tej wody chyba tak wiele jak ostatnim razem (jakieś 2 lata temu podmyłam ją konkretnie), no ale nie wiem. Widziałam że wychodziła z domu więc musze poczekać do jej powrotu. Nie chce dzwonić bo baba jest walnięta i czy wyjdzie jej plama czy też nie będzie jęczeć. Zobaczymy, trzymajcie kciuki, za pochłanialność stropów trzcinowo glinianych w starych chałupach. A tak poza tym to też troche M. wina już po ostatnim razie miał zamontować wąż na stałe w odpływ, no ale on ma zawsze czas. Jego szczęście że nie skomentował mojego wyczynu jak mu zadzwoniłam. ehh no głupek ze mnie i tyle :ico_puknij:
Evik - brzusio prześliczny, tak generalnie to bardzo Tobie służy ciąża- ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01: Fotelik śliczny- już się cieszę że też będziemy musieli kupić, choć to kolejny wydatek. A Tymonek jest baaardzo podobny do Ciebie:) Bidulek faktycznie buziuchne ma czerwoną

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 lis 2008, 14:58

tosia, nie martw się. ja kiedyś u babci nie wiedziałam że trzeba włożyć wąż do zlewu bo ona ma w kuchni pralkę i po włączeniu poszłam spać. Jak w środku nocy usłyszałam że pralka lata po całej kuchni to na dobre się przeraziłam. Wychodząc z łóżka już miałam mokre stopy. Zalałam całą chatę (na szczęście to parter) :ico_olaboga: najgorsze było to że babcia miała parkiety w dwóch pokojach. Po moim praniu trzeba było zrobić generalny remont bo cały napuchł i postrzelał :ico_wstydzioch:

Zapraszam na :ico_kawa: i ciasto :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

19 lis 2008, 15:52

Tosia-ha ha,no nerwowka z takim zaleniem,chyba kazda z nas kiedys miala taki przypadek:),powiedz swojemu m zeby teraz zrobil Ci ten wąż zeby nie bylo nastepnego razu:)

Evik-super fotka-Twoja i synka :ico_brawa_01: ,Tosia ma racje ciaza ci słuzy.Foteliki tez ładne

Ide zrobic sobie obiadek bo juz głodna jestem

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 lis 2008, 16:08

no ta firma fotelika jest chyba w miare dobra a cena też przystepna wiec chyba sie zdecyduje tylko kolor meżulek wybierze
hurtowni u mnie nie ma ale jeszcze porónam ceny w paru sklepach

żelazo na skurcze? ja zawsze myslałam i lekarz mi mówil ze magnez :ico_noniewiem:

tosia dla pocieszenia powiem ze my średnio raz w roku zalewamy sąsiadkę jak nie pralka to jakiś wężyk pęknie ciagle coś teraz w końcu ubezpieczyliśmy mieszkanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

19 lis 2008, 16:25

Kasia1983-ale zalezy na jakie skurcze....bo ja tez wiem ze magnez na takie jak np skurcze łydek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 18:00

http://dzidziusiowo.pl/index.php?option ... &Itemid=98
dziewczynkiprosimy o glos
Marcelek jest 6 na liscie
z gory bardzo dziekujemy

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

19 lis 2008, 19:44

ja zawsze myslałam i lekarz mi mówil ze magnez :ico_noniewiem:
no bo magnez jest na skurcze... zelazo, z tego co wiem, to na anemie, a czy na skurcze, to nie wiem. zeby sie dobrze toto przyjelo to trzeba z wit B6 lykac i ponoc najlepiej z sokiem pomaranczowym lub innymi cytrusami :ico_noniewiem: gorzej, ze zelazo tak strasznie zatwardza :ico_zly:

evik, sliczne fotki :ico_brawa_01: wygladasz naprawde promiennie, tymus tez niczego sobie chinski pan :-D no i wozek supcio, bardzo mi sie takie podobaja.
Zmieńce lekarzy dziewczyny, w miare możliwości.
nawet gdybym chciala to juz sie nie oplaca :ico_haha_01: :ico_oczko: mam wizyte za 3 tyg, u innej doktor tym razem bo moj oblozony byl...
ale wiesz, w sumie to tutaj jest inne podejscie, naprawde rzadko badaja "od srodka", chyba ze na pogotowiu (w razie czego zeby na porodowke zdazyc :ico_oczko: ). badanie szyjki na tym etapie moze tez przyspieszyc porod przeciez...
a pranie fajne zrobilas :ico_haha_01: mi cos zmywarka przecieka :ico_zly:

a dzis mialam ciekawa akcje... byly skurczyki, nic takiego, ale.. jak mi w pewnym momencie (a bylam na ulicy) cos tam pocieklo to... :ico_chory: ufff, dawno tak szybko tego odcinka drogi do domu nie pokonalam :ico_sorki: okazalo sie ze to uplawy jakies, ale polecialo niezle bo az spodnie mokre byly troche :ico_szoking: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 lis 2008, 19:54

osita, no to masz jeszcze dwa tygodnie od przepowiadających skurczy. U mnie też to się sprawdziło.

dzionek zleciał. Teraz tylko kąpanie małego i może trochę spokoju na wieczór :ico_oczko:

Kurcze ciągle mam pełno prania i nie mogę z tego wyjść a już chciałam szykować ubranka dla Juniora. Nic nie schnie w taką pogodę :ico_olaboga:

Miłego wieczorka dziewczyny życzę :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość