Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2008, 13:31

Justyna, nieźle Cię w tej firmie potraktowali, a sąd też kosztuje, chyba, że wygrasz, wtedy zwrócą Ci poniesione koszty, ale jednak wyłożyć trzeba.... oby Kubie udało się go przekonać.
Pinko ma racje ciekawe co to bedzie i trzymamy kciuki!!
Renia, fajowo, że założyłaś już wątek roczniaków Teraz po kolei będziemy tam się pojawiać
Super to która u nas pierwsza tam sie melduje??? Chyba Majeczka co??
Mój Jarek też mi niczego nie żałuje, sam również lubi wydawać, nie zawsze na potrzebne rzeczy.
Ja też nie moge narzekać zawsze to co mi się podoba kupuje lub zamawiam i potem mówie mojemu a on na to no dobrze ze kupiłaś zreszta sama go ubieram bo on zawsze mówi ze wszystko ma a jak przyjdzie co do czego to ola boga :ico_olaboga: co mam ubrać.
To nam potem opowiedz
Oczywiście ze opowiem i porobi fotki.
No właśnie a jak u Was dziś z pogodą? Bo u nas wieje straszny wiatr i w ogóle jest tak brrrr A mój synuś w piatek jedzie na biwak harcerski trzydniowy .
No to niezłą ma pogodę brrrr u nas też zimno i co chwilke pada deszcz . Ja za nie długo jadę do mojej siostry do kliniki miała wczoraj operacje na babskie sprawy :ico_placzek: no ale wszysto dobrze miejmy nadzieje ze nie będzie przerzutów :ico_olaboga: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lis 2008, 13:42

właśnie a jak u Was dziś z pogodą
u nas też zimno, takie mroźne powietrze, choć śnieg już prawie stopniał

[ Dodano: 2008-11-19, 12:45 ]
Chyba Majeczka co?
tak tak a my drudzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lis 2008, 13:50

Asikk napisał/a:
Chyba Majeczka co?

tak tak a my drudzy :ico_oczko:
My jeszcze troszkę pobędziemy tutaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2008, 13:55

My jeszcze troszkę pobędziemy tutaj
ale bedziemy Cię odwiedzać a ty nas mam nadzieje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 lis 2008, 14:27

Witam co do tej zabawki mp4 no to maz stwierdzil zeJulka juz moze cos takiego miec latwe w obsludze no jak ona po internecie buszuje to tego tez sie nauczy.zmykam robic obiadek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2008, 14:53

U nas te dzisiaj brzydka pogoda co chwilke pada deszcz i to tak konkretnie

przed chwilka wrocilismy z zakupow ogladalam dzisiaj to krzeselko uczydelko fajne jest tylko ze wiadomo tutaj mowi po hiszpansku no i nie wiem czy sie zdecydowac nie jest az tak drogie bo kosztuje 35e jak wchodze do sklepow z zabawkami to nie wiem sama co wybrac najchetniej bym kupila wszystko

majeczka dopiero poszla spac wiec wieczorem pojdzie pozniej

mariola jak dla mnie to prezent dla Julki to troche przesada ale to zalezy od was wiadomo przeciez ona ma dopiero 4 lata

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lis 2008, 15:17

ale bedziemy Cię odwiedzać a ty nas mam nadzieje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ależ oczywiście :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2008, 15:48

Jakby sie tak wam nudzilo to kilka fotek

niestety i u nas trzeba sie grubo ubrac
Obrazek
tata z pracy wrocil
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2008, 16:35

Troche mialam czytania.... :ico_haha_01:

Przede wszytskim dla Kamilka!! :ico_tort: :ico_tort: STO LAT!!

Renia, ale Ty niecierpliwa jestes.... fajnie zmienimy miejsce a ekipa ta sama!! :ico_brawa_01: Tez jestem ciekawa ile nas zostanie za pare lat.... :ico_noniewiem: czy forum jest do 18-stki ?? Czy jak? :ico_oczko:

Jesli chodzi o zabawki to ja tez mam problem, bo moj tak jak Justyny Gabriel, dluzej niz 2 minuty nie zajmie sie niczym, nie chce kupic czegos drogiego a potem bedzie lezalo w kacie.... moze jeszcze go obserwuje co mu sie podoba.... lubi drzec gazety, wyrzucac wszystko z szuflad i szafek.... ogolna demolka, wiec nie wiem jaka zabawka moze go zainteresowac tak naprawde... :ico_olaboga:
Ten garnuszek mi sie podoba, ale czy pawelkowi to nie wiem....

Iwona, super fotki!!

Ja nie mam problemu z kasa, zarabiam to moge wydawac, swoj rozum mam i nie musze sie prosic ani pytac o nic, oczywiscie ustalamy wszystko razem, ale nie spowiadam sie z kazdej zlotowki... niech tak zostanie, tak mi pasuje! Moja siostra miala meza, ktoremu musiala sie tlumaczyc z kazdej wyplaty z bankomatu (zarabiala tyle samo co on, albo niewiele mniej) .... ale on juz nie jest jej mezem... pewnie m.in. dlatego.. sorry ze zanudzam was! :ico_sorki:

cos mialam pisac jeszcze....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2008, 16:40

kupilam dzisiaj maji kubek niekapek juz chyba 3 ale wczesniej jakos nie bylo zainteresowania nimi wiec lezaly a jeden zepsulam no a ze maja juz za dwa tygodnie skonczy roczek wiec niech sie dziecko uczy bycia duzym zaczniemy od herbaty

ja te nie musze sie mezowi spowiadac z kasy ktora wydaje bo jak narazie tylko miesiac nie mialam swojej tylko u nas jest opcja jak my sie zapakujemy jak bedziemy do polski wracac znaczy ostatnio chcialam kupic kanape bo ta nasza jest okropna no i moj maz wlasnie przy takich rzeczach mi tak mowi a tak to ja bardziej patrze na to ile wydajemy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość