Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2008, 16:42

co to przenosin na roczniaki, to mysle ze poczekamy na ostatnia.... Madzie z Martynka...? i pojdziemy hurtem wszystkie, co Wy na to?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lis 2008, 17:45

mz74 pisze:pojdziemy hurtem wszystkie, co Wy na to?

tak tak, myślę tęz że to dobry pomysł

A my właśnie dostaliśmy samochodzik, złożyliśmy ale zdalne sterowani nie chodzi :ico_puknij: teraz będziemy pewnie tak sobie odsyłać aż zrobią :ico_olaboga:
a tu zdjęcie w nim :ico_haha_01: najbardziej mu się podoba kierownica bo ma przyciski które grają
Obrazek
trochę bałaganu z tyłu ale ledwo po złożeniu

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2008, 17:51

Renia0601 pisze:A my właśnie dostaliśmy samochodzik, złożyliśmy ale zdalne sterowani nie chodzi :ico_puknij: teraz będziemy pewnie tak sobie odsyłać aż zrobią :ico_olaboga:


No to szkoda! buuu

Ale widac, ze Arturkowi sie podoba nowy pojazd :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2008, 19:38

mz74, co do pomysłu odnośnie hurtowego przejścia na roczniaki tez jestem za!!!1
Renia0601 pisze:A my właśnie dostaliśmy samochodzik, złożyliśmy ale zdalne sterowani nie chodzi

ale szkoda co za poraszka zamawiasz i oooo :ico_placzek:
Kamilek jest zachwycony chodzikiem narazie robi po 2-3 kroczki i na kolanka ale mysle że za pare dni bedzie smigał juz przy nim!!Jutro porobie fotki to wkleje , bo narazie go na kamerke nakreciłam ale musze wgrac na You tube i wtedy dam wam link.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lis 2008, 20:05

Asikk pisze:Kamilek jest zachwycony chodzikiem narazie robi po 2-3 kroczki i na kolanka

to super, teraz to szybciutko zacznie brykać. A zastanawiało mnie kiedyś czy te kółeczka nie sprawiają że szybko leci, nie wywraca się na niego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lis 2008, 20:27

Renia0601 pisze:mz74 napisał/a:
pojdziemy hurtem wszystkie, co Wy na to?

tak tak, myślę tęz że to dobry pomysł

Jestem za :-)
Iwona, zdjęcia super, pewnie się powtórzę, ale Maja jest prześliczna, mała modelka z niej rośnie, tak ładnie się uśmiecha i jest bardzo do Ciebie podobna.
Renia, autko super, szkoda tylko, że niesprawne... powinni sprawdzać takie rzeczy zanim je wyślą do klienta.... :ico_puknij:
Asikk, czekamy na zdjęcia i na odpowiedź na pytanie Reni odnośnie kółek :-)

No właśnie, ten garnuszek też mi się podoba, ale nie mam pojęcia czy spodoba się Uli, jej się podobają wszystkie te rzeczy, które nie są zabawkami, komórki, laptop (ale jak dostała swoje własne, starą komórkę i starego lapka - to już jej nie interesują aż tak).
Zobaczymy, może coś innego nam wpadnie w oko :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 lis 2008, 21:02

No jestesmy na etapie prezentow dzisiaj ogladalam ta mp4 dla Julki to naprawde taka do dzieci prosta w obsludze do tego mas glosniczek gdzie mozna wlaczyc i gra jak magnetofon moze byc. Maz kupil bo ona lubi dode i tam jej nagra teledysk i wtedy moze sobie na nia patrze boze te nasze dzieci to maja zabawki dla nas lalka barbi to byl super prezent a teraz.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2008, 22:18

Witam wieczorkiem Majeczka poszla spac dopieor przed chwilka bo dzisiaj pozno wstala popoludniu wiec ani jej nie probowalam uspac wczesniej

pinko mam prosbe moglabys jeszcze raz podac linki do piosenek dla dzieci o ile jeszcze mozesz i nie bedzie to robic problemu

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 lis 2008, 22:42

Cześć dziewczyny!!!

Objrzałam tylko zdjęcia, wszystkie sa super!!! Przeczytałam kilkapostów do tyłu i wyczytałam ze myslicie o przeniesieniu sie na roczniaki.
Nam jeszcze troszke brakuje, chyba jesteśmy ostatnie ale nie przejmujcie sie nami i tak ostatnio bardzo Was zaniedbuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Patryk w tamtym tygodniu znowu był chory, jutro znowu chyba nie pójdzie do przedszkola bo go brzuszek boli, Marynka przy nim też sie przeziebia.
Ale nie bede narzekac bo to i tak nic nie da.

Wszystkim solenizantom życzę wszystkiego najlepszego :ico_sorki: :ico_tort:

No i pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco :ico_buziaczki_big:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 lis 2008, 23:04

czesc wam a ja o ile ozwolicie wkleje zdjecie Amelki w sombrero ktore przywiozla sobie od kuzynki Maji
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość