Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 lis 2008, 14:31

zoola, ja tylko wiem o to znaczy i co w takim stanie sie robi, ale co do leków sama soie nie przepisze no i skierowania na ustalenie pryczyny leukocytozy tez nie wystawie a problem jest taki, że mojego lekarza nie ma do końca tygodnia :(, ucho boli jak sie zawieje, i możesz mieć stan zapalny, wiem bo mój krzys w zeszle wkacje tak mil - cierpial strasznie do tego doszla mu wysoka gorączka - no, ale ty sie chyba nie masz co martwic bo nie wychodzisz na dwór. :)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 18:03

http://dzidziusiowo.pl/index.php?option ... &Itemid=98
dziewczynkiprosimy o glos
Marcelek jest 6 na liscie
z gory bardzo dziekujemy

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

19 lis 2008, 23:14

czesc

ejustysiu bedzie dobrze! Jezeli jestes na studiach medycznych- wiesz co robic. Poloz sie i odpoczywaj i sie nie denerwuj, bedzie dobrze.

zoola a czemu ucho Cie boli? Masz katar? Bo wiem ze bole ucha sa to powiklania po przebytej chorobie.

My juz spakowani, jutro juz wracamy do domu.
Greg mowi ze Polska jest ok, ale nie chcial by tu mierszkac :ico_placzek: Powiedzial ze tu ludzie nie maja perspektywy dobrego zycia. Mowi ze fajnie jest przyjechac tu raz na kilka lat i na tym koniec. No coz! Ja jestem innego zdania, ale nie bede mu udawadniach swoich racji.

Milego wieczorku, :-D co z Saabcia? :-D :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 lis 2008, 08:39

witam z ranka!!
IVI90, nie wiem dlaczego z tym uchem tak .....podejrzewam ze ktos mi przyniosł do domu bakterie!!! no ale boli juz troszke mniej rozgrzewam olejkiem kamforowym.... jak do jutra nie przejdzie całkowicie to ide do lekarza !

wczoraj usnełam o 18.00 :ico_szoking: i maz dopiero teraz mnie obudził na leki ....jestem niesamowita !!

ejustysia, czytałam w watyku kwietniowym ze wymieniacie sie numerami telefonów w zwiazku z porodem chyba bedziemy musiały to tez u nas zastosowac
IVI90, z sabcia wszystko dobrze po malutku podnosi sie po stracie i zaczyna staranka nad zafasolkowaniem .Udziela sie teraz w wątku " staranka po stracie".

zycze miłaego dnia ide teraz wmucic sniadanko :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 lis 2008, 08:49

Hej dziewczyny zoola - wietny pomysl z tymi numerami, wiem , wiem my koniecznie musimy też tak zrobić, bo jak to by bylo nie wiedzieć czy którać już urodzila i czy nie bylo niespodzianek (znaczy czy zamiast chlopca dziewczynka sie nie urodzila, albo odwrotnie :)) A co do tego ucha to lepiej idz do lekarza ucho jest bardzo delikatne i moze wywolac wiele komplikacji zdrowotnych, a pomocny Ci może być jeszcze amol, ale ja i tak radzilabym Ci iść, albo chociaż zadzwonić do lekarza.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 lis 2008, 09:29

ejustysia, ucho przestaje mnie juz bolec........ok jesli do południa nie przejdzie dzwonie do lekarza.!!!!
a wiecie kochane ze we wtorek zobacze moja iskierke ???!!!
dobrze ze moj gin robi mi usg na kazdej wizycie........teraz jestem spokojna nie tak jak ostatnio .....wiem ze moj dzidzius jest zdrowiutki....czekam z niecierpliwoscia na pierwsze ruchy....mezus sie smieje ze pewnie fasolka mi robi przezent na mikołaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 lis 2008, 09:46

Pospalo mi sie :ico_wstydzioch: ale pogoda za oknem paskudna wiec moglam poleniuchowac a teraz ide jakies sniadanko zjesc :-D Dzien dobry w kazdym razie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 lis 2008, 12:23

zoola - a potem zrobi Ci prezent i urodzi się w Dzień Matki :):), ale fajnie byś miala. Kwietnióweczki piszą, że jak jest dziewczynka to może zacząć kopać nawet dopiero w 22 tygodniu

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 lis 2008, 12:25

ejustysia, a Ty nadal czujesz wyrazne kopniaczki?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 lis 2008, 13:24

a potem zrobi Ci prezent i urodzi się w Dzień Matki ), ale fajnie byś miala.
albo na moje urodzinki 10 maja chociaz to chyba za wczesnie lub na imieniny 18 maja ciekawe czy wstrzeli sie w którąs date
jest dziewczynka to może zacząć kopać nawet dopiero w 22 tygodniu
oj mam nadzieje ze moja niusia da znak mamusi szybciej :ico_sorki:

.......ale mi sie jakos dziwnie w głowie zakreciło.....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość