Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 lis 2008, 22:41

Karola- nie chce wkurzać ale właśnie bzyk i już- M. dłużej sika. Odnośnie tej wagi- też sobie myślałam że kto wie czy Twój Kostek nie stanie w szranki z tym maleństwem :ico_noniewiem:
Madzia to może i dobrze że nie masz pod ręką McDonalda , wciągnęłabyś pewnie sporo a potem wyrzuty sumienia, ja tak bynajmniej zawsze mam :ico_wstydzioch:
Kasiulek ale widzisz jaka dzielna byłaś :ico_brawa_01: Ja nie mam problemów z oddawaniem krwi- oddaje krew od 18 roku życia więc to już też rutyna- ale wierze Ci że można się tego bać
A ten link z objawami to żadna rewelacja, nic szczególnego tam nie napisali

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 23:23

tosia co do linku to tez tak sadze chocby z tego wzgledu jak pisalam wczesniej mam wszystkie objawy od ponad dwoch tygodni a tam pisza ze 7 dni przed no coz moje dziecko sobie zartuje z tych opisow..osita co do owocow tez bym jadla kilogramami i tez nie mam ochoty na jedzenie..podobnie mam skurcze i nic to chyba znaczy ze bedziemy gdzies w pierwszej kolejce zreszta pielegniarka dzis tz polozna stwierdzila ze ustala mi wizyte z lekarzem na najszybszy termin bo wedlug tego co widzi to obym do niej dotrwala ztad tez opcja cesarki w przyszlym tygodniu jezeli bedzie mus do zrobienia jej mam nadzieje ze nie wole pocierpiec ale szybko do siebie pozniej dojsc a tak jestem skazana na lezenie plackiem i nikle szanse na pozbycie sie brzuszka ze wzgledu na blizne no i przerazaja mnie nie liczac igiel narzecia do ciecia ich brzdek wprowadzi mnie w samoistne uspienie ...kurcze czemu tu nie ma wyboru z przeciwbolowym srodkiem jak rodzilam mala poprsilam zeby mnie calkiem uspili balam sie zastrzyku w kregoslup i dalszego postepowania a tu moze mnie takie czekac jezeli tylko zadecyduje o cesarce

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 lis 2008, 00:00

No Kasiulek ja celuje że to Ty będziesz pierwsza, z cesarką czy bez

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 lis 2008, 00:18

No moze jednak kasiulek bedzie pierwsza :-D

Cos mnie zgaga strasznie napiepsza :ico_zly: i meczy mnie to bardzo,łyknelam renni ale nadal jest-masakra.Jutro mam kolejna imprezke i juz nie bede tyle jadla.Ostatnia w tym roku:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 lis 2008, 00:24

Magda- mnie też zgaga dopadła- NIENAWIDZE :ico_zly:
A mój M. dziś chyba znów troluje- wywalałam go pod prysznic, ale zasnął snem kamiennym i tylko coś przez sen do mnie mowi bez ładu iskładu jak pytam go czy idzie sie myć

[ Dodano: 2008-11-21, 23:59 ]
Pusto tu i podejrrzewam że już nic się dziś nie zmieni - mam nadzieje że śpicie smacznie kobietki i tego Wam życze. Sama też udam się w kierunku łóżka choć wcale nie chce mi sie spac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 lis 2008, 01:03

Miałam wpaść wcześniej, ale....... Kompa chcę na noc zostawić włączonego bo mam trochę dużych plików do ściągnięcia... A że gad ostatnio strasznie hałasuje, postanowiłam go od środka z kurzy przeczyścić... No i bawiłam się dwie godziny z hakiem... Po nocy jeszcze musiałam :ico_odkurzanie: włączyć, bo do rana zakichałabym się na śmierć, tyle tego dziadostwa tam było... Najwięcej na procesorku... Teraz maszyna śmiga, że heeeej :ico_brawa_01: :-D I internecik szybciej chodzi... :ico_noniewiem: :-D :ico_brawa_01:
Kasiulek, a Ty z jakiego powodu skazana prawie na cc jesteś...?
Osita, żrę owoce i warzywka jak opętana... Pieczywa jasnego u mnie jak na lekarstwo... Kawka też nie pomaga... :ico_zly: Nic, tylko wytrzymać do końca... :-D U mnie to leki hamują... Witaminki, kwas foliowy 2 x po 5 mg, magnez z potasem, 3x po 2, Urosept i rybka(Omega3)... Na samą myśl o łykaniu mam zahamowania chyba :ico_chory:
Tosia, w wielkiej nadziei jestem, że mały już przestał tak rosnąć... :ico_sorki: Tego bysiorka potem będzie trzeba na ręce brać... :ico_szoking:
I tak jak myślałam, żadnych objawów przepowiadających nie mam :-D Wszystko mi obce :-D
Dobranoc, kulotka... Śpijcie spokojnie i mocno :-D

[ Dodano: 2008-11-22, 00:04 ]
Tosia, bezsenność nawiedziła...? :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 lis 2008, 01:08

Hmm zgaga mi przeszła a boli teraz glowa-ja pitole :ico_zly: ,dobrze ze ciaza juz sie powoli konczy :-D

Karola-ciekawa jestem jak urodzisz ile Kostek bedzie wazyl :ico_haha_01:

Dobranoc wszystkim brzuchatka :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

22 lis 2008, 02:23

Karola ja skazana jestem prawie na cc ze wzgledu ze pierwsza ciaza zakonczyla sie w 35 tyg i cc wiec to juz pierwszy powod wiem ze w Pl jest jakis przedzial wiekowy do ktorego robia automatycznie cc..ale tu go nie ma.. a drugi powod pierwsze miesiace bylam przykuta do lozka duze zagrozenie ciazy i mozliwosc odklejenia sie lozyska w kazdej chwili a podejrzeniem lekarza jest ze w takich przypadkach czesto bywa tak na kilka dni przed porodem wiec zawyrokuje poniedzialkowe badanie doktorka ktory stwierdzic ma ew zagrozenie lub jego brak jesli to drugie to jest kwestia jego dobrej woli czy wywnioskuje ze minelo jednak sporo czasu i nie widzi przeszkod do porodu naturalnego .... wlasnie pokladam sie do lozeczka ale jakos spac mi sie nie chce..Tosia i Magda nie jest powiedziane czasem ostatni moga byc pierwszymi ,,,;P

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 lis 2008, 09:44

witam z rana

mnie spojenie i pachwiny bolą jak cholera a najbardziej w nocy czasem nawet jęczę z bólu jak mam sie na drugi bok pzrekręcić malo pachwn nie rozerwie a brzuszek jest nisko juz od paru tygodni

z dzisiejszego sprzątania nici no bo jak tu myć okna jak jest mróz i śnieg pada :-D nie będę tyranem i oszczędzę męża może za tydzień sie uda

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lis 2008, 10:24

JA TEŻ SIĘ MELDUJE.....ZARAZ JEDZIEMY DO MEBLOWYCH, TROCHE NAM ZEJDZIE........MNIE SIE WOGÓLE NIE SPIESZY DO PORODU, ZA DUŻO RZECZY DO ZAŁATWIENIA MAM :-) ....Z oSKAREM NAWET CHCIAŁAM WCZEŚNIEJ URODZIĆ I TAK BYŁO, TERAZ CHCE ZGODNIE Z TERMINEM WIEC MOŻE SIĘ UDA :ico_oczko:

MIŁEGO DZIONKA KOBITKI :-)

[ Dodano: 2008-11-22, 09:27 ]
caps lock mi się wcisnął....sorki :-) :-)

wstyd sie przyzanać, ale u mnie teraz tyle rzeczy na głowie, że nawet nie myślę czy jak mnie brzuch zabolał-czy to może skurcz, latam do kibla, ale nawet nie pomyślałąm,że to objaw, brzuch też mi sie obniżył..........z Oskarem to cały czas "wsłuchiwałam" sie w organizm i czekałam..a teraz :ico_wstydzioch:

nawet nie dopuszzczam do siebie myśli,ze mogłabym teraz urodzić :ico_wstydzioch: , ja chce 20 :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość