Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 lis 2008, 18:01

a gdzie sie wszystkie lipcoweczki podzialy?
czemu tak malo piszecie? :ico_placzek:

asika82, dziekuje :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 lis 2008, 20:42

eve81 pisze:czemu tak malo piszecie?


ja pracuje i chyba zaczol mi sie etap spania..
po pracy marze o drzemce ale przy Dominisi sie nie da :ico_oczko:

Robilam dzis badania z krwi wyszly mi dobrze ale za to w moczu mi wyszla krew.Jak na zlosc moja gin wyjechala na szkolenie i niestety nie moglam sie skonsultowac.
Pan w labolatorium mnie uspokoil i powiedzial ze na poczatku to nieraz wychodzi krew bo to jeszcze pozostalosci po cyklu.
Nie jestem panikara ale taka niepewnosc zostala zasiana.
zadnej krwi nie widze na bieliznie wiec mam nadzieje ze jest ok :-)

eve81, a w Pl gdzie mieszkasz?????

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 lis 2008, 20:45

witam nową koleżnakę i oczywiscie gratulacje tak szybkiego poczecia :-D :-D :-D

ja żadko zagladam bo jak juz wczesniej pisałam kiepsko sie czuje, jeszcze teraz dalej chorupsko mnie meczy kaszelek, katarek i te sprawy wiec w dzien to z maluszkiem na drzemki sobie chodzę :-D a wieczorkiem to juz jakos checi brak do właczania komputerka, mam nadzije ze neidługo mi przyejdzie i bede tu czesciej z wami gadulic :-D
pozdrawiam

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 lis 2008, 20:45

ja badania bede robila w nastepny piatek chyba lapie mnie pzreziebienie bo drapie mnie w gardle i ziebi a tak wogole to wlsnie wrocilam ze szkoly :)

[ Dodano: 2008-11-21, 20:46 ]
a ogolnie to tez zbytnio nie mam czasu bo w ciagu dnia pracuje a wieczorami maz okupuje komp bo uczy sie testow na prawko

[ Dodano: 2008-11-21, 20:50 ]
was też tak pobolewa brzuszek bo mnie to czasem tak nawet w miare mocno

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lis 2008, 21:26

witajcie

ja tez rzadko, bo Fillipek nie daje mi w dzien posiedziec, a jego wujek, w pracy cały dzien
podbrzusze mi pobolewa, oby to nic grozniego

no i własnie u nas spadł snieg

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 lis 2008, 22:26

lidziasc, mieszkam w woj. śląskim między Dąbrową Górniczą a Olkuszem :-)
juz niedlugo jedziemy na świeta do Polski z czego bardzo sie wszyscy cieszymy bo wlasnie wtedy mamy zamiar oznajmic nasza szczesliwa nowinę:)
a jesli chodzi o ta krew w moczu to pewnie w laboratorium sie znaja i pewnie to nic groznego, ale oczywiscie rozumiem ze sie martwisz.

ULA_TOMEK, to co nie mozemy liczyc na pierwsza stronke ze spisem wszystkich mamus i datami na kiedy maja termin>? szkoda ze nie masz laptopa moglabyc z lozka do nas klikac :ico_oczko: śliczna fotke masz w podpisie

malutkaniunia88, mnie tez cos zlapalo, jakas infekcja, gardlo czerwone i bialy nalot na migdalach, dzisiaj bylam u lekarza i powiedzial ze samo minie i nie trzeba zadnych lekow :ico_szoking:

lulu81, w jakim wieku jest Filipek? i gdzie mieszkasz ze u was juz snieg :ico_haha_01: ??

kurde dziewczyny szkoda ze az tyle nie ma czasu na forum :ico_placzek:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 lis 2008, 10:22

Dzien dobry :-) :-) :-)

eve81 pisze:dziewczyny szkoda ze az tyle nie ma czasu na forum

poczekaj te pierwsze tygodnie takie pusciutkie ale pozniej jak sie rozgadamy hihi to niebedzie czasu by doczytywac :ico_oczko:

mnie nawet brzuszek nie pobolewa ale czasem zakluje jakby w jajniku

Pierwsza stronke napewno zrobimy tylko dokladnie terminy trzeba zpisac :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 lis 2008, 10:41

eve81, w takim razie mamy termin na ten sam dzien :)
lulu81, mnie też pobolewa ale mi lekazr powiedzial ze to na poczatku normalne kazal brac nospe
lidziasc, coś mi sie wydaje ze i mnie niebawem odwiedza wymioty bo poki co to mam takie mdłości ze szok ;/

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 lis 2008, 12:19

WYBACZCIE JAK TYLKO TROSZKE LEPIEJ SIĘ POCZUJE TO OBIECUJE NADROBIC ZALEGŁOSCI I ZROBIC SLICZNA PIERWSZA STRONKE, NA RAZIE TO NAWET WŁASNEGO SUWACZKA MI SIE NIE CHCE :ico_noniewiem: OJ CHYBA JAKIS LENISZEK MI TAM ROSNIE :-D
MIŁEGO DZIONKA :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 lis 2008, 15:41

lidziasc, mam nadzieje ze w koncu nasz watek rozkreci sie na dobre!

malutkaniunia88, super! tylko wiesz moj termin to taki przezemnie wymyslony bo nie pamietam kiedy mialam ostatnia @ tzn. dnia nie pamietam bo wiem ze byla w pazdzierniku, pewnie na usg 23 grudnia sie dopiero dowiem, juz sie nie moge doczekac :ico_haha_01:

ULA_TOMEK, no wlasnie leniuszek..hehe mam nadzieje ze dzidzia cie rozkreci na dalszym etapie i bedziesz aktywna na watku:) ale suwaczek to juz nawoluje zeby zrobic, fajnie sie na nie patrzy jak nasze fasolki rosna.

a wiecie jesli chodzi o objawy to ja mam duzo sluzu i caly czas mam jakas schize ze zagladam sobie czy czasem @ nie dostalam :ico_puknij:
ja to najchetniej codziennie bym testowala zeby sie upewniac ze nadal w ciazy jestem, takie ze mnie niedowiarek :ico_oczko:

bylismy dzis na zakupkach, poszlo troche kasy, wiecej niz planowalam
no ale coz, zrobilam caly gar gołąbkow, M zadowolony ze hej
a na razie dopoki gołąbki sie robia zjemy pizze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość