Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 mar 2008, 20:01

1 kwietnia przeprowadzka...... to juz pewne

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 mar 2008, 22:03

matikasia pisze:1 kwietnia przeprowadzka...... to juz pewne
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-13, 05:43 ]
Dzień dobre kochane mamuśki
ja dzis miałam pobudkę o 5 moje młodsze dziecko stwierdziło dość spania matka wstawaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

13 mar 2008, 08:20

mój się obudził po 6 :ico_olaboga: a poszedł spac po 21 :ico_noniewiem: ale z drugiej strony to też dobrze bo dziś ide do gin.i tam musiałam wcześnie wstać ale jutro musi dłużej pospać :-D

[ Dodano: 2008-03-13, 07:20 ]
matikasia pisze:1 kwietnia przeprowadzka...... to juz pewne
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 mar 2008, 09:40

matikasia pisze:1 kwietnia przeprowadzka...... to juz pewne
Kasia ,a nie robisz nam prima-aprilis :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Jeżeli nie to gratuluję i życze powodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my dopieroteraz wstalismy :-D :-D :-D Więc szybciutko śniadanko ,pieszczotki ,bo to musi byc co rano :-) :-) i zawozimy Kasieńkę do szkoły.Miłego dnia

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 mar 2008, 13:02

To nie prima aprilis:) ciesze sie ale i bedzie mi stad ciezko wyjezdzac.mam juz takie fajne kolezanki,jedna szczegolnie. no nic nie zmienimy juz:)

My sie szykujemy do imprezki dzisiejsze.ubrania poprasowane.o 14 idziemy przystrajac balonami sale;)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 mar 2008, 13:45

Dora1 pisze:Magda Sz.-a ja wiem ,że jesteś z rodzinką w Irlandii :-) ,tylko pisałas ,że chcecie wracać do Polski i ja jestem ciekawa skąd tutaj pochodzisz z Polski :ico_oczko: :ico_oczko:

:-D :-D :-D rozumiem :ico_oczko: pochodzimy z Siedlec :-) i tam tez wrocimy :-)

[ Dodano: 2008-03-13, 12:52 ]
matikasia pisze:MY już po pobraniu krwi.mati dał rade na czczo i już wydoił butle kaszy:) najlepiej ze mam za soba 1 stłuczkę;( parkowałam i mati zaczął wymiotować, chciałam sie szybko schowac o otarłam auto obok. jeja jakie nerwy...poryczałam sie...

aha to takie testy ja myslalam ze skorne :ico_oczko:
Oj wspolczuje "przygody"musialas sie zdenerwowac no coz takie rzeczy sie zdarzaja trzeba to przyjac "na klate"i zapomniec :-)

Duze butki nosza wasze dzieci :ico_szoking: moj niespelna 4 letni synek nosi 27 :ico_szoking: a Dawidek 24.

[ Dodano: 2008-03-13, 13:04 ]
Dora1 pisze:I tak w przyszłosci bede mu musiała tłumaczyc ,dlaczego ma tylko jedna nerke ,a nie dwie i z czym to sie wszystko wiąże

przepraszam nie jestem do konca w temacie :ico_wstydzioch: Bartosz ma jedna nerke :ico_szoking: ?ja nawet nie wiem co to jest spodziactwo :ico_wstydzioch: musze sie doksztalcic i poczytac na necie :ico_noniewiem: :ico_sorki:
bozenka74 pisze:MagdaSz. przepraszam, że nie opisałam historii o którą prosiłaś, może zrobię to wieczorkiem bo teraz ciągle mi Antek przeszkadza i nie będę mogła się skupić

Bozenka nie przepraszaj kiedy bedziesz miala czas i ochote to napiszesz :ico_oczko: sa wazniejsze sprawy i tym samym zycze chlopcom szybkiego powrotu do zdrowia :-)
matikasia, gratuluje przeprowadzki nawet niewiesz jak ja marze zeby wprowadzic sie do swojego mieszkanka w Pl ale jeszcze musimy troche poczekac narazie probujemy podjac decyzje czy wezmiemy kredt na budowe domku czy mieszkanko :ico_olaboga:
:ico_olaboga: A moznawiedziec w jakim banku wzieliscie kredyt?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 mar 2008, 14:05

heloł
u nas też pobudka po 6,ale za to pomyłam szybciej okna i mam juz z głowy to,tylko widzę czarne chmurzyska idą,jak zwykle bedzie padać bo ja okna myłam

Kacper ma stopę 23-24,dlatego mówiłam że 26 to duże,ale to tez zależy od rozmiarówki,bo różnie z tym jest

kurcze chce z domu wyjść kupić mu kurtke ,buty chyba dziś sobie daruje a potem mielismy iść do Emilki,Kacperka koleżanki

Wymacałam wczoraj kolejna piątkę ,tzn jeden czubek jest przebity na górze,więc zostaje jeszcze jedna którą tez czuje ale jesczze pod dziąsłem i spokój z mleczakami uffff

pochwale sie że Peluś wczoraj sam pierwszy raz powiedział wierszyk "mamo mamo cos ci dam"ostatnią linijkę tylko musiałam mu przypomnieć i drugi mówił "na podwórzu jest kałuża,z tej kałuży sie wynurza,hipopotam powiadacie,nieee mój tato po wypłacie hihi babci szkoła ten wierszyk ;) trzeciej liniki tylko nie pamiętał a tak sam mówił wszystko :ico_brawa_01:

u nas siuraczek juz pięknie zagojony i wszystko tak jak ma być :ico_brawa_01:

Dora trzymam kciuki żeby było dobrze,napewno bedzie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

13 mar 2008, 14:58

matikasia wszystkiego najlepszego dla synka dużo zdrówka dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 mar 2008, 15:25

Magda Sz. tutaj poczytasz o wadzie mojego synka :-) http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=1164
Ja sie tak pytam o miejsca zamieszkania ,bo szukam ludzi ,którzy by mieszkali blizej Stalowej ,ale jak na złość wszystkich Was wymiata na drugi koniec Polski :ico_oczko: :ico_oczko:
Kurcze u mnie pogoda do bani raz pada śnieg ,raz deszcze i do tego ten wiatr :ico_zly: -Bartosz głupieję ,ja głupiję ,można zwariować :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ja składałam już zyczenia Matiemu w innym wątku ,ale tu też złoże:
[size=150]MATI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN-ROSNIJ ZDROWO RODZICOM NA POCIECHĘ[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 mar 2008, 16:08

dziękujemy za życzonka:)

Magda jedyny bank jaki nam udzielił kredytu to polbank. oni nie liczą dzieci:)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości