Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 mar 2008, 19:45

hej
ja tylko wpadłam się przywitać, bo jakos czasu brak...
ale podczytałam Was troszke...
justynko - zdrowia luzik, bo z praca masz już spokój więc nie ma co sie przejmować.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 mar 2008, 19:47

gosia888 pisze:Dobra matka chrzestna z Ciebie :-D

chyba jednak niezbyt.. dzis rozmawialam z Krzyskiem, moim "mezem chrzestnym" (jak to on o sobie mowi, czyli ojcem mlodego) i powiedzial, ze w sumie zarowno Krystian, jak i jego brat nie liczac rodzicow i reszty woleliby, zebym przyleciala, nawet bez prezentu :ico_placzek: strasznie mi glupio i przykro :ico_placzek: takie przekupstwo za brak kontaktu osobistego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
bo po prostu zesmy z mezem stwierdzili, ze lepiej dac malemu kaske (lub prezent w tej cenie) za bilet samolotowy, a to min. 300€. Ale nie tylko jest sprawa finansowa, takze urlop nie zawsze moge wziasc...
Tak swoja droga, biore urlop zalegly po Wielkim Tygodniu :ico_brawa_01: tutaj jest wolne od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Rezurekcyjnej (czyli od 20 do 23) a ja dodaje sobie jeszcze tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciocia ma 60. urodziny 21 marca i chce ja w prezencie na wycieczek kilka zabrac :ico_brawa_01: o plazy nie wspomne :ico_oczko: :ico_haha_01:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

12 mar 2008, 20:21

emrejan pisze:ale jak rodzice kazali sie hajtac to dziewczyna nie miala wyjscia. strasznie mi jej szkoda. Wyszla za maz za faceta ktorego wcalego nie znala, ktory jej wszystkiego zabrania, mowi w co sie ma ubierac a w co nie. co z tego ze kupil jej super mieszkanie i meble jak poza tym nic wiecej jej nie daje.

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
To jeszcze takie rzeczy się zdarzają? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Beatris60, fajnie że zajrzałaś :-D

osita, to odpoczniesz sobie.
osita pisze:woleliby, zebym przyleciala, nawet bez prezentu

Nooo,to świadczy że tęsknią i za Tobą przepadają.To miłe.Ciotka,wsiadaj w samolot...nie ma rady...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 mar 2008, 20:39

aniulek pisze:Ciotka,wsiadaj w samolot...nie ma rady...

w lipcu ich wysciskam podwojnie :-D razem z "siostrzyczka" Carmen :ico_oczko:
aniulek pisze:To jeszcze takie rzeczy się zdarzają? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

hihihiihii, i to tej akurat sie "trafilo" :ico_oczko: bo maz troche ja "obkupil". Ale ... pamietam jak bylam w Egipcie (smarkata, bo raptem 18 lat mialam) a jakis muzulmanin (przystojny jak cholera :ico_wstydzioch: ) powiedzial naszej pilotce, ze chce mnie za zone. Zaczelismy gadac (byl naszym "przydzielonym" policjantem, od zamachow w Egipcie taki konwoj policjii jezdzi z duzymi grupami turystow) i powiedzial, ze zostane jego PIERWSZA ZONA i ze da moim rodzicom iles tam wilbladow :ico_haha_01: Ja galy w slup i pytam: to ile ty masz zon? a ten: narazie jedna, ale gdybys za mnie wyszla, to bylabys pierwsza, czyli wazniejsza niz tamta :ico_haha_01: Gosciu byl mlodziutki, jesli zle nie pamietam mial cos ze 22 lata...
Milo kiedy cie tak bajeruja, ale muzulmanie maja zupelnie inne podejscie do kobiet, wiec ostroznie. Nie wszyscy sa tacy fajni jak mezu Magdy :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 mar 2008, 21:34

osita pisze:ze da moim rodzicom iles tam wilbladow


no rodzicom by sie baaaaardzo wielblady przydaly :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

13 mar 2008, 09:25

osita pisze:ze zostane jego PIERWSZA ZONA i ze da moim rodzicom iles tam wilbladow
niezly gosciu. Z wielbladami sie jeszcze nie spotkalam. Ale tam gdzies na wschodzie kraju faceci maja poilka zon. Przytlaczajace.

Witam i zapraszam na poranna :ico_kawa:

lilo

13 mar 2008, 09:47

Hej!
Ja wczoraj kupiłam prezent dla bliźniaków - Bionicle. Zadzwoniłam do Bożenki ich mamy i powiedziała że z tego najbardziej się ucieszą bo widzieli, że jest nowa seria.
Potem trzeba było ugotować obiad na dziś, posprzątać, pozmywać no i wyrobić się na "You can dance" :-D Jakoś mi życie strasznego tempa nabrało... Miejmy nadzieję, że gonię we właściwym kierunku :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 mar 2008, 10:16

hej
i ja czuję że pędzę i też mam nadzieję że dobrze :ico_oczko:
dziś ostatni dzień nauki - jutro egzamin - mam niezbyt dobre przeczucia, ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

13 mar 2008, 11:16

lilo pisze:Ja wczoraj kupiłam prezent dla bliźniaków - Bionicle.

hihihiihii, czyli jednak :ico_haha_01: mlodzi widza wieeeeeeeeeelkie roznice miedzy seriami, dla mnie to to samo :ico_noniewiem:

lilo pisze:Jakoś mi życie strasznego tempa nabrało... Miejmy nadzieję, że gonię we właściwym kierunku :ico_oczko:

widze troche optymizmu, wiec idzie ku lepszemu :ico_brawa_01:
emrejan pisze:Z wielbladami sie jeszcze nie spotkalam.

bo w turcji osiolki pewnie bardziej popularne :ico_oczko: w afryce zas wielblady :ico_haha_01:
Beatris60 pisze:jutro egzamin

to dzis ieczorem sie odstresuj, i tak wiecej sie nie naumiesz :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2008, 11:25

hej dziewczyny
Osita ty pogardziłaś tymi wielbłądami :ico_szoking: głupia czy co??? :ico_szoking:
Żarty żartami ale rzeczywiście przykro jak jest ślub nie z miłości ale z przymusu.
Lilo rzeczywiście jakieś pozytywne myśli przebijają się przez Twój post :ico_brawa_01:

Osita
a te 300 euro to bilet dla waszej trójki czy tylko dla Ciebie? No i miłe ze jednak rodzince o Ciebie bardziej chodzi niż o kasę.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość