Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 lis 2008, 13:48

Jola, może źle spałaś, może posmaruj sobie maścią rozgrzewającą... w naszym przypadku to pomaga :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2008, 15:36

Jejki dziewczyny ale pospalam myslalam ze poloze sie na chwilke z majka tak na pol godzinki a ja spalam ponad 2h zaraz maz do pracy idzie a ja jeszcze obiadu nie mam

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2008, 16:44

Czesc Dziewczyny,

U nas zima w pelni :-D Bylismy na spacerku, Pawelkowi sie snieg bardzo podobal...

Super zimowe fotki... :ico_brawa_01:

Aga, brawo za zdanie testu na 5 :ico_brawa_01: i najlepsze zyczenia dla Uli, niech rosnie zdrowo, sliczna dziewczynka :ico_tort:


My dzisiaj spalismy do 8.30 z przerwa na mleczko o 5.00 wiec jestem wyspana.
Moj maz tez niedlugo do pracy idzie, wlasnie wstaje.... :ico_oczko:

zajrze potem!

Milego popoludnia!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lis 2008, 16:58

Amy chyba dzisiaj wszystkie jakos spimy bo ja mialam o 14 jechac do tesciow a polozylam sie o 13;30 i wstalam 15;30 wiec nie jedziemy bo na 17 ide za ciocie sie modlic u nas taki zwyczaj.Ide zrobic jakos kawke ogladam mini szanse dzieci sa kochane spiewaja DODE

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 lis 2008, 17:17

Gabriel łobuzuje, Kuba śpi, ja też bym się chętnie zdrzemnęła-faktycznie taki dzień chyba. zimno na dworze, od rana 0 stopni, na chwilę tylko słonko wyszło koło południa... mimo wszystko poszliśmy na spacer, ale biegiem do domu, bo sama okropnie zmarzłam...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2008, 18:46

oglądaliśmy wczoraj "the dutches" polecam...
kurcze, nie ma go jeszcze na moich forach, a kiedy dokładnie była premiera?, swoją drogą jak Wy nie jesteście zmęczeni o tej porze i jeszcze film dwugodzinny oglądacie, ja to padam koło 21-22

Mnie cały czas te krostki swędzą strasznie, jutro idę do lekarza, mam nadzieję że to nic zakaźnego i tylko alergia na coś :ico_sorki: (pojęcia nie mam na co, nic nowego nie jadłam, proszku nie zmieniałam :ico_noniewiem: )

Pysiaczek bawi się teraz z tatusiem a ja szperam, zaraz będę schodzić niech sobie pogra bo krzyczy na mnie bardzo że on nie może wcale

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2008, 19:06

My wlasnie wrocilismy z spacerku u nas oczywiscie zero sniegu :ico_placzek:

wczoraj z mezem kupilismy sobie drukarke z skanerem bo kurcze u nas jest problem jak potrzebujemy zrobic jakas kopie to nie ma punktow ksera a jak juz jest to ma ksero zepsute no i od wczoraj drukuje sobie fotki

majunia tez z zakupu zachwycona bo na pudelku po drukarce sa obrazki jaka ma zabawe z tym pudlem, moze na roczek skocze do sklepu i poprosze o jakies puste pudelka tanim kosztem a dziecko zadowolone :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 lis 2008, 19:34

moze na roczek skocze do sklepu i poprosze o jakies puste pudelka tanim kosztem a dziecko zadowolone
:ico_haha_01: to byłby pewnie świetny pomysł! :ico_oczko:

Renia ja nie wiem kiedy była premiera, ale to nie jest komedia, raczej dramat :ico_oczko: z Keirą Knightley, mi się po prostu podobał... ja pobieram z torrenta więc u mnie filmy sa przed premierą, nie zwracam na to uwagi... :ico_noniewiem: komedii sporo oglądałam, ale już w zasadzie nie pamiętam tytułów... wczoraj przed tym dramatem oglądaliśmy piłę 5, po 4 części zrobiło mi się nie dobrze, ta nie była taka paskudna...

Kuba pospał prawie 3 godziny, a jak wstał to od razu wyszedł do rodzicó i z Gabrielem od kilku godzin sami siedzimy w ten sposób :ico_nienie: wieczorem mnie Kuba będzie męczył jakmiś głupstwami, a ja będę śpiąca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2008, 20:39

ja nie wiem kiedy była premiera, ale to nie jest komedia, raczej dramat :ico_oczko: z Keirą Knightley, mi się po prostu podobał... ja pobieram z torrenta więc u mnie filmy sa przed premierą,
na forach tych co ja ściągam jest zaraz po premierze w USA. A komedia nie musi być koniecznie, dobry dramat też może być , w sumie wszystko prócz horrorów -nie cierpię ich, jeszcze takich krwistych, blee
pudelku po drukarce sa obrazki jaka ma zabawe z tym pudlem, moze na roczek skocze do sklepu i poprosze o jakies puste pudelka tanim kosztem a dziecko zadowolone
hehe, Artur też siedział w pudełku po samochodziku póki go nie łożyliśmy :ico_haha_01:


Zaraz lecę kąpać Synka bo już czas najwyższy, do juterka :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 lis 2008, 21:20

Na początku, Ulek bardzo dziękuje za wszystkie życzenia :-)
na forach tych co ja ściągam jest zaraz po premierze w USA. A komedia nie musi być koniecznie, dobry dramat też może być , w sumie wszystko prócz horrorów -nie cierpię ich, jeszcze takich krwistych, blee
Renia, ja wrzuciłam linka stąd: http://www.osiolek.com/?id=22846 ściągam przez emule :-) Justynka troszkę przekręciła nazwę, czysta literówka :-)
Iwona, z tym kartonem to chyba wcale nie taki zły pomysł :ico_haha_01:
Renia, mnie tak swędzi jedna część na plecach zaraz pod ramieniem, też nie wiem dlaczego, bo nic tam nie widać...
Ulek właśnie się wykąpała, Jarek ją idzie wycierać i ubierać i lulu, a my pewnie do House'a wrócimy :-) Naprawdę nas to wciągnęło...
Spokojnego wieczora :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości