Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2008, 21:30

Majka walczy ze mna w lozeczku mam juz dosc usypiania jej na rekach niech sie uczy zasypiania sama jak tak placze to mi szkoda i wzielabym ja rece ale musze byc silna

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2008, 21:34

pinko pisze:my pewnie do House'a wrócimy :-) Naprawdę nas to wciągnęło...

dobry serial zawsze wciąga :ico_oczko:

pinko pisze:Justynka troszkę przekręciła nazwę, czysta literówka :-)

no ja znalazłam tą literówkę, jednego 's' brakowało? ja nie mam osiołka ze względu że mam słabe jak na niego łącze i używam tylko rapidshare i bierze z 50Mb/s i np. odcinek hous'a mam po dwóch godzinach

pinko pisze:tak swędzi jedna część na plecach zaraz pod ramieniem, też nie wiem dlaczego, bo nic tam nie widać...

a u mnie widać krosteczki, czerwone z białą obwódką, swędzą a wapn nic nie pomaga, jutro się okaże.

dobra jzcze raz tylko zajrzałam, Artur już śpi, ja lecę wskoczyć do wanny i lulu

[ Dodano: 2008-11-23, 20:36 ]
iwona83 pisze:jak tak placze to mi szkoda i wzielabym ja rece ale musze byc silna

n szkoda bardzo, ale jak ją raz weźmiesz to ona będzie wiedziała ile ma płakać żebyś ją wzięła na ręce. Ja się tylko jeden wieczór tak męczyłam że chyba z 40 minut płakał, wtedy usypialiśmy razem na łóżku już drugiego dnia do łóżeczka go położyłam i było znacznie lepiej. Wytrwałości życzę :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2008, 21:47

moj Smyk juz chrapie z misiem swoim :-)

Iwona, moj Pawelek uwielbia wszystko co jest z kartonu albo z papieru.... :ico_oczko: dla niego to najlepsze zabawki, tylko musze uwazac zeby nie zjadl jakiejs gazety.....

u nas sypie caly czas, rano pewnie sie nie odkopiemy... :ico_haha_02: ja tylko bym chciala zeby za oknem tak bylo jak beda Swieta, znajac zycie to pewnie sniegu wtedy nie bedzie.. :ico_sorki: chcialabym w tym roku "odswiezyc" moja pasje, czyli narty! mam nadzieje ze sie uda :ico_sorki:

Iwona tez Ci zycze wytrwalosci w usypianiu w lozeczku, im wczesniej tym lepiej...
mnie na szczescie ten problem nie dotyczy

ja siedze sama, bo maz w pracy, wogole to beznadzieja bo prawopodobnie cale Swieta spedzi w pracy, masakra :ico_zly:

Ide jakas kolacje zjesc..

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 lis 2008, 21:52

Majka walczy ze mna w lozeczku mam juz dosc usypiania jej na rekach niech sie uczy zasypiania sama jak tak placze to mi szkoda i wzielabym ja rece ale musze byc silna

No właśnie ja sobie z tym nie potrafiłam poradzić, dlatego żeby nie stresować Uli i siebie, odpuściłam na razie, zasypia w naszym łóżku póki co, a przed spaniem odkładam ją do łóżeczka... może popełniam błąd, ale trudno, przynajmniej spokojnie wieczór upływa :-)
Renia0601 pisze:no ja znalazłam tą literówkę, jednego 's' brakowało? ja nie mam osiołka ze względu że mam słabe jak na niego łącze i używam tylko rapidshare i bierze z 50Mb/s i np. odcinek hous'a mam po dwóch godzinach

To do ściąganie przez torrenty? Jeśli tak, to tu masz linka: http://torrenty.org/torrent/293014
A jeśli nie, to czy ten program jest lepszy od emule?
Renia0601 pisze:a u mnie widać krosteczki, czerwone z białą obwódką, swędzą a wapn nic nie pomaga, jutro się okaże.

To może rzeczywiście jakieś uczulenie, oby Ci szybko zeszło.

Czekam, aż Jarek skończy diablo... wykąpałam się i jestem już gotowa do lulanka :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lis 2008, 21:53

Witam moje dzieci spia ciekawe o ktorej zacznie sie placz.renia ja tak mysle czy ty te chrosty masz na polowie brzucha bo ja np mialam pulpasiec na polowie plecow i to strasznie swedzi i boli a moja znajoma miala na brzuchu i lekarz tez stwierdzil u niej polpasiec to podone do ospy.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 lis 2008, 21:53

Ja musiałam Gabriela usypiać drugi raz, bo się obudził... z ta księżną to możliwe, że strzeliłam literówkę, już nie pamiętam nawet jak to było :ico_oczko: za chwilę siadamy do filmu... jakiegoś

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2008, 21:53

moje usypianie trwa juz ponad godzinke najlepsze jest to ze jak ja probuje polozyc z powrotem to tylko sie podniose to ona sie kladzie i smieje a jak wychodze z pokoju to jest straszny placz

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 lis 2008, 21:56

mz74 pisze:wogole to beznadzieja bo prawopodobnie cale Swieta spedzi w pracy, masakra :ico_zly:

Współczuję... święta w pracy, to przechlapane, Jarek będzie miał za to dwa tygodnie wolnego :-) więc pobędziemy razem. Ostatnio zastanawiam się, którą zmianę wolę żeby miał i dochodzę do wniosku, że potrzebuję Go cały czas, rano pomaga odkurzyć i pozmywać i weźmie Ulę, żebym mogła pospać parę minut dłużej, a po południu ją kąpie i ubiera i zajmie się nią, żebym mogła zrobić obiadek, albo posprzątać...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2008, 22:31

1h 50min tyle zajelo mi usypianie ale mam dosc az samej mi sie plakac chce

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 lis 2008, 22:35

Mirek juz spi od godziny Julia buszuje bo popoludniu sobie drzemke uciela ale znajac ja to tez zaraz pojdzie spac.Fotki wgram wam jutro bo dzis juz sil nie mam :ico_sorki: ....
pinko ta szyja zaczela mnie bolec w piatek popoludniu i tak do dzis robie oklady smaruje mascia rozgrzewajaca i nic nadal boli
uciekam do wyrka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość