Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lis 2008, 13:16

my tez bylismy na 10 minutowym spacerze.Zaliczylismy aptekę.

Kasiulka juz w domku?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 lis 2008, 13:39

oj mało nas :ico_szoking:

u nas też pomur,chłopaki chore :ico_chory: ,Dominik poszedł do szkoły,bo troszkę przez weekend się podleczył ,ale obydwaj kichają :ico_placzek: .Mam nadzieję,ze więcej nic ich nie dopadnie :ico_nienie: .I dzis siedzenie w domu nam pozostało.
Bartek mi się właśnie uśpił,a ja z kawką zasiadlam do kompa :ico_kawa:

No i mamy kolejnego przystojniaka na forum :ico_brawa_01: .Zdjęcie Wiktora nie jest co prawda bardzo czytelne,ale wydaje mie się ,że podobny jest do Konrada :ico_brawa_01: .
Myslisz Anetko ,że już Kasię do domku wysłali,ja myślę,że prędzej jutro wrócą :-)

idę wstawić obiad,bo Dominik zaraz będzie w domu :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 lis 2008, 13:41

Błon żur :-D

ja w domku, bo pieruńsko zimno - ale dzieciaki z dziadkiem na spacerku - odkurzanie i sprzątanie zaliczę w międzyczasie :-D

moje zdrowe - życzę Waszym bobasiom zdrówka...

Dzięki dziewczynki za zaspokojenie mojej ciekawości co do powiększania rodzinki :-D

Zadzwoniłam dziś do dyrektora (nie ojca :-D) i powiedziałam, że biorę cały wychowawczy :-P i powiedział, że spoko, potem zadzwoniłam do kierownika i też mu to powiedziałam i zapytałam czy mu to na rękę (bo wiem, że nasz oddział usycha na rzecz innego oddziału) powiedział, że w sumie tak, bo myśleli czy mnie tam nie przenieść (tam Bartek wdraża tren projekt) - i tak oto mam czyste sumienie i przez najbliższe 2,5 roku zostaję z dziubkami, za rok poślę do przedszkola a sama pomyślę co dalej :-)

miłego dnia, jakby co z doskoku jestem...

[ Dodano: 2008-11-24, 12:43 ]
kurde, chyba czas tickery odświeżyć :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lis 2008, 13:45

No widze ze sie rozkreca :-D Juz wróciłam od lekarz, no Martyna antybiotyk RULID takie tabletki do rozpuszczania. Matyldzia na szczeście zdrowa :-) Tylko babka się pomyliła na recepcie i musze jeszcze raz jutro mykać bo to mleczko które nam się kończy :ico_zly: No a Kasiulka lada dzień będzie w domku teraz to niechcą trzymac długo w szpitalach bo niema miejsc :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 lis 2008, 13:56

słyszałyście pewnie, że lekarze dość pochopnie przepisują antybiotyki?? Ja na szczęście nie musiałam, nie podałam dziewczynkom jeszcze póki co... ale jak przepisze mi moja pediatra to poproszę o testy... zapłacę, bo nie refundują, ale z moją lekarką to będzie konieczne... :-/ taka zajefajna jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lis 2008, 14:48

Marta o jakich testach piszesz? nasza nie ma w zwyczaju wypisywaj antybiotyków.Jak już to bactrim i tym leczy Joachimka od maleństwa.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lis 2008, 14:49

Wiecie co ja nikiedy wole podac Martynie antybiotyk, bo wiem że za 2 dni bedzie po chorobie :-D A już od tyg. czy nawet więcej podaje jej tylko syropki i co i nic kaszle jeszcze bardziej. Marittko ja też bęe przedłużać urlop ale tylko o 3 miesiące że by jeszcze wakacje spędzić z dziećmi :-) Musze w tym tygodniu iść do firmy popytać no i odebrac to co mi się nalezy czyli bony na swięta :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-11-24, 13:49 ]
OOOO bactrim też czesto przepisują moim dzieciom i szybko znika kaszelek :-)

[ Dodano: 2008-11-24, 13:50 ]
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/5565 ... 1bf787aae0

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lis 2008, 15:01

Witam
Zdrówka dla naszych chorowitków oj te choróbska nie mają co robić tylko naszych pocieszek się czepiać :ico_nienie:
Co do planów na dzidzie to chyba wiecie ze my chcemy i sie staramy tylko niestety ezultatów nie ma :ico_noniewiem: jutro ide kupic testy owulacyjne bo coś ten bociek sobie z nami pogrywa :-D
Wiktorek i Kasiulka może i są już w domku nas wypiali w drugiej dobie po porodzie :-) fakt że powiedzieli że powinni w trzeciej dobie ale zrobili wyjątek dla piguły ja to wogóle wolałabym rodzić w domu ale wiadomo wrazie co w szpitalu maja jak zadziałać
U nas tzn. w moim wyglądziie szykują się wielkie zmiany - ale to narazie pozostawie owiane tajemnicą :ico_haha_01: w związku z tym miałam tak zajęty wekend i nie zaglądałam to tak celem usprawiedliwienia :-)
Zimno u nas i też nie chce mi się z domku wychodzić ale rano załatwiłam zakupy i mały spacer z Niki i teraz juz moge sobie siedzieć w ciepełku :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 lis 2008, 15:09

Anetka - no podobno można zrobić wymaz, czy to wirus czy bakteria - a tą właśnie leczy się antybiotykiem i po pół godzinie (u nas we wsi pewnie po jednym dniu) wiadomo co jest przyczyną choroby i czym leczyć :-)

Edulitkooooooo - jak możesz, ja to taka niecierpliwa a Ty mi tu tajemnice?? :-D

Ja powiem Wam tak, - 13.12 będzie 1 dzień moich nowy zębów :-D prostych i bez aparatu :-P - dwa lata minął, jak z bicza strzelił - Lila miała 2 miesiące jak założyłam... w tym czasie zaszłam w ciążę z Rozinką, urodziłam, mała skończyła roczek - niby kupa czasu, a tak szybko minęła...

Co do leczenia przeziębień, póki co moje miały Eurespal tylko - ale to nie antybiotyk...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lis 2008, 15:56

no hey

bycze się u rodzców

U nas właśnie dzięki testom Wiki nie musiała być faszerowana antybiotykiem 4 tyg, tylko 14 dni, i to też dzięki naszej lekarce. U nas też przy przesiębieniach Eurespal, oscylococinum i witaminka C :-)

Dużo zdrówka życzę wszystkim zakatarzonym i kaszlącym.

Mnie ani Wiki śnieg nie odpowiada, jest go sporo u rodziców, ja zimy nie znoszę, a Wiki chodzi i mówi "ble" pokazując na śnieg. Wolę jak jest 15-20 stopni, a podobno w przyszłym tyg ma być nawet 12 stopni,na plusie :-D
A zima, trzeba nosić tonę ubrań, zimno, szybko ciemno, brak słonka, nie widzę nic w niej fajnego jeśli chodzi o bycie w mieście.

Uciekam, postaram się zajrzeć,może jutro :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości