Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lis 2008, 13:49

witam sie

mmarta wspolczuje kochana, oby bylo wszystko dobrze

A my dzis bylismy na szczepieniu, maly dostal dwie szczepionki, jedna od pneumokokow w nozke i druga tez w druga nozke, byl bardzo dzielny, bop plakal tylko przy wkluci a potem juz nie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja musialam sie odwrocic bo nie moglam na to patrzec jak on placze, az lzy mialam w oczach......

A u nas coraz lepiej moj synek spi w lozeczku i co dziwne nawet nie placze jakw nim sobie polezy, spi wiecej i budzi sie tylko raz w nocy. Wczoraj nakarmilam go przed 15 zasnal po 15 i spal do 21 z malymi przerwami z wybudzeniem ale ukolysalam go lekko wozkiem i spal dalej, takze teaz jestem wyspana i od razu lepszy humorek mam :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 lis 2008, 14:32

witam
marta to straszne , mała musiała być strasznie zestresowana :ico_placzek: :ico_placzek:
My dzisiaj byliśmy na oddzile noworodkowym u pani ordynator zpokazac małego :ico_olaboga: no i dowiedzieliśmy sie samych strasznych rzeczy :ico_placzek: :ico_placzek: mały oprócz wady serca i zwerzenia tetnic ma napiecie mięsniwe raczki są wiotkie a nózki strasznie napięte :ico_placzek: no i pani dr mówi że ona widzi ze te drzenia dalej się utrzymują ,dostaliśmy skierowanie na wczesną interwencje i do neurologa :ico_placzek: :ico_placzek: od razu poszłam się zapisać na wczesną interwencje a tam jak wszedzie długie terminy na rechabilitacje . w srode udało mi sie zapisać do pani dr od rehabilitacji ale kiedy sie dostaniemy na rechabilitacje to nie wiadomo :ico_szoking: . narazie sama musze masować małego i ćwiczyć z nim :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
oj dziewczyny mało mam z małym zmartwien to jeszcze jedno doszło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 lis 2008, 14:59

My dzisiaj byliśmy na oddzile noworodkowym u pani ordynator zpokazac małego no i dowiedzieliśmy sie samych strasznych rzeczy mały oprócz wady serca i zwerzenia tetnic ma napiecie mięsniwe raczki są wiotkie a nózki strasznie napięte no i pani dr mówi że ona widzi ze te drzenia dalej się utrzymują ,dostaliśmy skierowanie na wczesną interwencje i do neurologa od razu poszłam się zapisać na wczesną interwencje a tam jak wszedzie długie terminy na rechabilitacje . w srode udało mi sie zapisać do pani dr od rehabilitacji ale kiedy sie dostaniemy na rechabilitacje to nie wiadomo . narazie sama musze masować małego i ćwiczyć z nim
oj dziewczyny mało mam z małym zmartwien to jeszcze jedno doszło
Kochana tak ci współczuje :ico_placzek: :ico_placzek: to takie przykre nosisz malenstow pod sercem cieszysz sie ze juz jest na swiecie a ono musi borykac sie z jakimis cholernymi chorobskami :ico_placzek: z calego serca ci zycze aby wszystko sie poukladalo, czesto wady serduszka same zanikaja :ico_sorki: mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lis 2008, 11:45

Slonko2008 :ico_buziaczki_big: duzo zdrowka dla Antka :ico_sorki: i wytrwalosci dla Ciebie-ta rehabilitacja naprawde pomaga :ico_sorki: trzymaj sie kochana dzielnie :ico_sorki:
Patino to sobie teraz pospisz :ico_haha_02:
mi dla odmiany Igusia nie dala dzis pospac :-D nadrabiala straty w jedzeniu :ico_sorki: ale sie cieszylam jak szalona ze tyle je :ico_brawa_01:
Dzis na szczepienie-o ile nie bedzie miala temperatury :ico_sorki: i zaraz lece kupic paracetamol dla dzieci-polozna mi kazala malej dac po szczepieniu zeby ja nozki nie bolaly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lis 2008, 14:00

dowiedzieliśmy sie samych strasznych rzeczy
Jej,kochana trzymaj sie dzielnie :ico_sorki: Wszystko bedzie dobrze,zobaczysz :ico_sorki: K**********nigdy nie wiadomo co sie przypaleta do tych naszych dzieciaszkow :ico_placzek:
nadrabiala straty w jedzeniu
A ja dzis probuje wrocic do normalnego mleka,zobaczymy co sie stanie :ico_olaboga: Mam nadzieje,ze bedzie ok :ico_noniewiem: Az sie boje,caly czas o tym mysle,pierwsza butelke dostanie za godzine :ico_sorki:
zaraz lece kupic paracetamol dla dzieci-polozna mi kazala malej dac po szczepieniu zeby ja nozki nie bolaly
Jej,ze mi nikt nie powiedzial o tym :ico_zly: Natalka strasznie pol dnia krzyczala tak ja te nozki bolaly :ico_zly: Sama tez nie wpadlam,ale ze mnie glab :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 lis 2008, 15:11

Witajcie

Ale u nas zima, snieg lezy i zimno, ale w tym roku totalne zaskoczenie, ale fajnie, ja sie ciesze :ico_brawa_01:
zaraz lece kupic paracetamol dla dzieci-polozna mi kazala malej dac po szczepieniu zeby ja nozki nie bolaly :ico_noniewiem:
Jej,ze mi nikt nie powiedzial o tym :ico_zly: Natalka strasznie pol dnia krzyczala tak ja te nozki bolaly :ico_zly: Sama tez nie wpadlam,ale ze mnie glab :ico_noniewiem:
mi tez nikt o tym nie powiedzial, a maly wczoraj tak plakal i nie chcial spac w ogole, co usnal to budzil sie po chwili z placzem i tak wil nozkami :ico_placzek:

Teraz spi jak na razie, oby nie zapeszyc juz od 11.30 :ico_brawa_01: jak na razie bieguny do lozeczka zdaja egzamin :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lis 2008, 15:17

Miszkazapomnialam Ci napisac ze pediatra w szpitalu wysmial moja GP ze ona niby stwierdzila ze Iga ma AZS bo mowila ze po pierwsze nie mozna tego stwierdzic jednoznacznie na podstawie jednej wizyty,ze niebywale zadko jest to u tak malych dzieci i ze nie kazda alergia to od razu AZS i ze ona ma tylko na bizce nie am nic na kolankach czy lokciach nie mam panikowac :ico_sorki: moze i Natalka miala tylko chwilowa niedyspozycje i mina tym naszym dzieciakom te pryszcze po 3 miesiacu :ico_sorki: Idze znikly-ale nie pije juz tego soku z pomarancza :ico_nienie: moze to bylo wlasnie to :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lis 2008, 16:08

ze ona ma tylko na bizce nie am nic na kolankach czy lokciach nie mam panikowac
Jezu,byloby super :ico_sorki: Natalka tez tylko na buzi to ma!Ale za to teraz cay czas ma jakas drobna wysypke :ico_noniewiem: Dalam jej dzis normalne mleko,mam nadzieje,ze bedzie ok i bardziej jej nie wysypie!Ciesze sie ze tak Ci lekarz powiedzial,bo daje mi to nadzieje,ze Natalka tez jednak nie ma AZS :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jak na razie bieguny do lozeczka zdaja egzamin
A w moje dziecko wstapil aniol jakis!Lezy sobie calymi dniami w lozeczku i gada do malpki,smieje sie przy tym do niej w glos :ico_brawa_01: Nie mam dziecka od 2 dni,rany co ja bym dala zeby tak bylo zawsze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 lis 2008, 17:36

A w moje dziecko wstapil aniol jakis!Lezy sobie calymi dniami w lozeczku i gada do malpki,smieje sie przy tym do niej w glos Nie mam dziecka od 2 dni,rany co ja bym dala zeby tak bylo zawsze
no prosze to super i Kacper tez sie troszke odmienił (tfu tfu)
tez potrafi w lozeczku lezec i smiac sie sama nie wiem do czego a jak przy tym smiesznie jezorek wywala :-D
Jezu,byloby super Natalka tez tylko na buzi to ma!
Oby bylo tak jak marta pisze :ico_sorki:
my jutro na szczepienie :ico_noniewiem: az sie boje jak maly zareaguje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lis 2008, 17:39

Miszkano zobaczymy jak to bedzie ale moim zdaniem pediatra w szpitalu zna sie berdziej od jakiegos GP :ico_sorki: poza tym jak moja siostra byla to powiedziala ze dziwne ze by miala AZS bo na mila i nawilazona skorke a jej Olga miala taka strasznie sucha caly czas :ico_noniewiem:
PS.Sliczna fotka w podpisie tez chyba musze zmienic bo mi sie moja juz opatrzyla :ico_noniewiem:
Wrocilysmy ze szczepienia nie plakala bardzo 2 razy tylko piskla-a teraz spi caly czas bo mi w samochodzie zasnela wiec ja bach do wozka i na ogrod :ico_sorki: jeszcze jej tego paracetamolu nie dalam wiec pewnie sie bedzie darla
Adiami kazali jej dac CALPOL w syropku nie wiecej niz 2 dawki :ico_nienie:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość