Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2008, 15:39

Justyna to podaj linka do tego kalendarza

Jola Mirus rowny miesiac mlodszy od majki a majka to tylko przy meblach stoi a on zasuwa niezle

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2008, 16:25

stąd można pobrać
http://www.idg.pl/ftp/pc_16229/Ovulatio ... tor.2.html
tyle, że to jest program płatny i to jest bezpłatna wersja 30 dniowa, choć nie wiem ile kosztuje pełna aktywacja-może się opłaca jeśli to parę złotych-ja się nad tym zastanowię później...

Gabriel śpi, przyszły dzisiaj te rolety felerne, kurcze przy balkonowej jest krzywa rurka i mi podskakuje przy rozwijaniu, a przy jednej okiennej się materiał na zewnątrz wywija, przez to przepuszcza światło, jeszcze oczko od żyłki mi jedno odpadło okazuje się, że bez kleju i wydziwiania jej nie przykleję i przy okazji zauważyłam, że wszystkie te końcówki są tak niechlujnie wykonane :ico_olaboga: a ponieważ ja rczej nie odsyłam niczego, bo szkoda mi czasu i kasy-jakbym za nie zapłaciła więcej to pewnie bym odsyłała, ale w tej sytuacji pewnie zostaną mi takie buble-trudno...

no i przyszła arafatka i pasek-martwiłam się o nie rochę, bo Kuba nie spojrzał na komentarze, a koleś ma pełno negatywów za nie wysłanie paczki wcale, albo po miesiącu dopiero :ico_puknij: no ale są więc już wszystko gra, jeszcze 2 paczuszek oczekujemy
a dzisiaj na allegro znowu znalazłam tego traxxa :ico_sorki: kurde 600zł kup teraz i jeszcze 2 śpiworki do kompletu z tym wózeczkiem, a my teraz nie możemy soboie na taki wydatek pozwolić :ico_placzek: Kuba dostał ofertę wyjadu do niemiec, nie byłoby go 3 tygodznie i przywiózłby kilka ładnych tysiączków, ale uznaliśmy, że teraz jest ważny czas, bo Gabriel może zacząć na przykład chodzić i Kuba by się załamał jakby tego nie widział... z drugiej storny szkoda, bo wróciłby akurat na święta, stać by nas było, żeby każdemu jakiś drobiazg kupić i Gabrielowi jaś super zabawkę... no ale póki co, żyjemy z dnia na dzień i dajemy sobie radę, więc liczę, że los nie będzie złośliwy jak to zwykle przed świętami u nas bywa :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-24, 15:27 ]
http://www.allegro.pl/item490451057_woz ... atisy.html

[ Dodano: 2008-11-24, 15:29 ]
a ponieważ ostatnio szukałam czegoś, żeby gabriela kącik w sypialni udziecinnić bardziej, więc klikałam też różne pierdoły, które uznałam za fajne, tak żeby sobie pooglądać i się z Kuba zachwyciliśmy łóżeczkami tego typu:
http://www.allegro.pl/item479821623_pie ... nr_13.html
myślę, że dla małego żywiołowego chłopca będzie idealne... kiedyś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2008, 16:30

pinko pisze:czy szybkość pobierania zależy też od szybkości łącza?

tak tak, im szybsze łącze tym szybsze ściąganie

Fintifluszka pisze:to pewnie nie pozostaje bez wpływu :ico_noniewiem: choć myślę, że nie znacznie, bo głównie to zależy od ilości osób udostępniających, nigdy i tak się nie trafi, żeby aż 512 na sek pobierało, żeby całe łącze zablokowało, więc w sumie myślę, że nie ma to wielkiego znaczenia

ma znaczenie i to duże, jeżeli masz taką neostradę to rzadko kiedy Ci ściąga z taką prędkością ze względu na zapchane transfery, mi przy mojej prędkości pójdzie max 50Kb/s a 512, ten numer oznacza szybkość odczytywania stron, nie szybkość ściągania a tym bardziej wysyłania czegoś na serwer, wszystko przede wszystkim zależy od szybkości serweru z którego bierzecie. Opisałam się, mam nadzieję że zrozumiecie choć troszkę :ico_oczko:

U mnie lekarka powiedziała że to niby od jakiś cytrusów, przepisała trzy zastrzyki i dwie maście i Zyrtec, a jak potrzech dniach nie przejdzie to mam do dermatologa iść, jak na mój gust dzisiaj nie ma żadej poprawy, więc więcej tych plam widzę :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-11-24, 15:34 ]
Fintifluszka, bardzo fajne to łóżeczko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lis 2008, 18:14

Jola, fotki i filmik super, Mirek nieźle zasuwa, wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i daj znać jak wrócisz od lekarza.
Justyna, łóżko bajeranckie, nawet dla dziewczynki może być.
Renia, oby ta wysypka przeszła Ci w ciągu trzech dni...
Dzięki za wyjaśnienie z tymi transferami, ja póki co mam szybkie łącze z dialogu, ale od stycznia przejdziemy na cosik słabszego.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2008, 20:44

Majunia juz okapana ale nie bede jej jeszcze usypiac dopiero jak bede widziec ze pada to ja poloze do lozeczka ciekawe jak nam dzisiaj pojdzie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2008, 20:56

iwona83 pisze:ciekawe jak nam dzisiaj pojdzie
powodzenia :ico_sorki:

Gabriel po kapieli chwilkę pobrykał i usnął mi na kolanach przy cycu przed chwilą, Kuba kończy tatuaż...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2008, 20:56

a my właśnie zaraz będziemy się obmywać i idziemy spać.
także ja lecę :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lis 2008, 21:29

A my też już okąpane, Ulek śpi i mam nadzieję, że nocka będzie super...
Ja czekam jeszcze na Jarka i też idę lulu.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 lis 2008, 22:01

Mirek juz spi,dziekujemy za komplementy :-)
Co do wisyty u lekarza to mam jakis stan zapalny stawow i cos z kregami szyjnymi.Przepisala leki,masc i za tydzien do kontroli.Pytala mi sie czy ktos u mnie w rodzinie ma zwyrodnienie stawow,no a u mnie moj tata ma i to wlasnie przy kregach szyjnych-oby to nie bylo to :ico_sorki: .
fintifluszka czaderskie to łóżeczko.

zmykam sie polozyc do juterka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2008, 22:46

my sie zabieramy za kochanice króla :ico_oczko:
Jolka nie martw się na zapas

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość