lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 13:53

a ja obiecalam nie kupowac wiecej ciuszkow dla dzidzi ,bo juz mam duzo,a wczoraj natrafilam na promocje,to kupilam 2 polarki i 2 bluzeczki dla chlopczyka he he a zeby nie bylo ,ze nie zdaz go w to ubrac ,to kupilam wieksze he he od 6-12 mies....pokazalam tomkowi,brak mu chyba slow,bo juz nic nie mowi he he...a jeden polarek chyba dam kolezance,dla jej synusia ;)tomek sie martwi,ze jak bedzie dziewczynka to nie bedzie miala w czym chodzic ,bo ja juz typowe chlopiece ciuszki kupuje,ale byly bardzo ladne i tanie i pomyslalam sobie,ze nawet jak nie dla mojej dzidzi ,to komus dam w prezencie;)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 mar 2007, 15:58

Cześć dziewczyni, wpadłam się tylko przywitać i dalej odaję się w wir sprzątania, normalnie coś mnie opętało i sprzątam jak najęta, oczywiście z przerwami, które wyznacza maluch w brzuszku. Bo on dokładnie wie kiedy mamusia powinna sobei zrobić przerwę i chwilkę odpocząć i od razu daje o tym znać.

Ja wczoraj wieczorem nie weszłam na TT nie udało mi się :ico_placzek: a dziś nie mama czasu ale od poniedziałku znów się przyłączę do ploteczek.

A co do remontów. Indigo ja jestem wyrozumiała, rozumie że czasami trzeba zrobić remont, ale akurat wczoraj miałam kiepski dzień, a młotek i wiertło spotęgowało tylko ból głowy. Tylko w tym wzzytskim chodzi o to że mam wrednych sąsiadów i na dole i na górze i ciężko jest się z nimi dogadać a wczoraj to poprostu miałam wrażenie że facet specjalnie chce mnie wykończyć. Ale wiem jestem przewrażliwiona, dziś już o tym nie pamiętam. :-)

OKi. zmykam dalej sprzątać żeby w końcu móc się wyłożyć na kanapie i solidnie odpocząć. papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 16:16

remont to kazdego moze z rownowagi wyprowadzic,a co dopiero ciezarna,takze nie martw sie asiula....

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 mar 2007, 17:47

Jak remontowaliśmy nasze mieszkanko (a raczej ekipa nam remontowała) to przyszedł sąsiad, który mieszka pod nami i powiedział, żeby kończyć ten remont, bo on w nocy nie sypia a teraz przez hałas nie może też w dzień spać :ico_zly: Dobrze, że mnie wtedy nie było, bo nie ręczę co bym temu panu powiedziała :ico_puknij: Sąsiada nie lubię do dzisiaj, ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś przeprowadza remont i że hałasuje. No chyba, że robi to o nieludzkiej porze - np z miesiąc temu sąsiad zza ściany zbijał meble w niedzielę o godzinie 7 rano :ico_szoking: Niezłą mieliśy pobudkę.

[ Dodano: 2007-03-24 ]
lucy, ja też tak mam, że obiecuję sobie i Krzysiowi, że już ubranek nie będę kupować, a wystarczy jakaś wyprawa w pobliże "dzidziusiowych" sklepów i zawsze wracam z jakąś zdobyczą :-D . Dotychczas wybierałam neutralne kolorki, ale ostatnio kupiłam różowe body - jest śliczne! Jeśli będzie jednak chłopczyk to też je komuś sprezentuję.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 mar 2007, 21:19

Ja też wczoraj nie mogłam się dostać do TT :ico_zly:

Asiula mnie też opętało sprzątanko dzisiaj tymbardziej ,że u nas śliczna wiosenka dzisiaj była.Poprałam wszystkie ciuszki po miłoszku i ułozyłam w komodzie, wygotaowałam też 10 pieluch ztetry które mi po nim zostały.Wszystko ładnie schło na dworze bo był wiaterek.Pod koniec kwietnia wypiorę wszsytsko jeszcze raz w proszku dla dzieci, bo teraz to tylko odświeżałam te ubranka.W każdym razie rozwieszone rzędem na lince śpioszki dały mi dużo radości.

Kamilko gratuluję kąpieli w wannie i cieszę się ,że remont ma się ku końcowi.

Lucynko śliczne brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko muszę powiedzieć mamci o pomidorkach to na spróbowanie ukisi kilka słoiczków.

Kończę już kochane , bo padam z nóg.

Buziaki dla wszystkich nie wymienionych :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 mar 2007, 23:02

Wróciłam właśnie z plotów, aaale się nagadałam :-D a teraz siedzę i bez celu łazę w necie.. nie ma mojego Karola :ico_placzek: 2 noce bez niego .. tak tu pusto i ponuro :ico_placzek: zamęczę siebie do granic niemozliwości i pojdę spać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2007, 02:25

niedawno wrocilismy do domu.... pozno, bo jak nam pozamykali sklepy to jeszcze pojechalismy do znajomych do londynu, jutro wyjezdzaja do polski autem wiec podalismy im pare rzeczy,,, poza tym kumpela ma dzis urodzinki wiec przy okazji zalapalismy sie na kawalek ciasta itd hihi

hihi pierwszy zakup dla maluszka za nami.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
posciel, a raczej poszewka na kolderke... bo akurat sa sprzedawane osobno... wymiar 100x12o jest ok??? ale poduszek nie bylo ,
niemowlaki i tak spia bez poduszki... wiec nie wiem... maja miec glowke na przescieradle czy jak???.... i sliczny kocyk polarkowy.. wszystko w kolorze pomaranczowo zoltym z zyrafka hihi i jesczze body.... pierwsze !!!!! hihi na jaki rozm kupujecie??? na moich jest napisane od 0-1 m-ca i 50cm... 3-4.5 kg wiec chyba ok?? co??

chyba zaraz sie poloze, bo juz pozno.... do jutra papa :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 mar 2007, 03:13

No ja jeszcze nie śpię, nie chce mi sie spać :ico_placzek:
Madziorka, myślę, ze takie body będzie idealne dla Twojego Maluszka, a co do kołderki, to w Poolsce bynajmniej jest rozmiar 100x130/135 , takiego na 120 jeszcze nie słyszałam, ale moze z UK jest inaczej :ico_noniewiem:
W zasadzie chyba powinnam Wam juz zyczyć miłego dnia kobiecinki, najwyraźniej wpadnę około 11 dpiero do Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 mar 2007, 08:48

hej dziewczyny ja juz wstalam a moj P dalej sobie smacznie spi. wczoraj bylismy u tesciów i powiem wam hm ze nie bylo fajnie i posiedzielismy 2 h i do domku. A dzisiaj ma byc piekna pogoda wiec spacer odpoczywanko i tulaski z mezem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 mar 2007, 10:32

Cześć :)
Myślałam , ze dzsiaj sobie pośpię, a tu nic. Nie dałam rady dłuzej lezeć, juz wstałam. Dzisaj ładna pogoda, moze pojadę do jakiegoś sklepu... Nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak kupienie nowych butów :-D Kupię sobie jakieś na wiosnę albo moze juz nawet na lato :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość