Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2008, 11:44

NOWA, nie, nie, zawsze kupujesz proszek tylko. A cytryne z tego co wiem to wciskasz do tej wstretnej słodkiej zawiesiny, u nas tak robia ale mineralna tez sobie wezmę, ble...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 mar 2008, 11:57

Ja już zmykam, ide wstawic pranie i pewnie pójde się położyc.
Odezwę sie potem, jak przezyję tego dentystę (chyba, ze w ogóle stchórzę i nie pójdę :ico_noniewiem: )

Pozdrawiam papa

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2008, 11:59

NOWA, ja stchórzyłam i sie nie umówiłam do dentysty. póki zab nie boli...

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 mar 2008, 12:17

Hej już jestem!
Dziewczyny mi laborantka nie pozwoliła nic pić ani jeść po badaniu, także woda mineralna przeleżała 2 godzinki w aucie. A teść dzwonił - odebrał wyniki i są ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja kupiła glukozę w aptece zapakowaną w plastikową buteleczkę, laborantka miała kubeczki jednorazowe, więc ok, ale gdzieś czytałam, że jednej dziewczynie kazali pić tą glukozę z brudnej (niedomytej szklanki) więc może na wszelki wypadek wrzucić do torebki jakąś szklaneczkę lub jednorazowy kubek.

Sprawdzałam status przesyłki (zmywarka) i dalej jest w trakcie przygotowania, no ile można??? Ale głupio mi już do nich pisać :ico_wstydzioch: ale jak przed 2 godziny się nie zmieni to napiszę w końcu ile można brać zmywarkę z magazynu?????!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 13 mar 2008, 12:23 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2008, 12:20

spinka, wezme sobie szklanke.
jestem happy bo zwolnili mnie z tej technologi informacyjnej- przepisza mi 5.0 z informatyki z poprzednich studiów. super bo nie wiem czy otoczenie 20 właczonych kompów przez 3 godziny jest zdrowe dla dzidzi :ico_brawa_01:
tylko ciagle nie mam wpisu z egz. z psychologii, nasze indeksy leża sobie w dziekanacie a pan doktor nie kwapi sie wpisac, nawet nie wiem co dostałam bo tylko powiedzieli że wtedy wszyscy zdali i tyle, bezsens!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 mar 2008, 12:25

Oj niektórzy zachowują się jak gówniarze, szkoda nawet gadać :ico_zly: Ale jakby student w ten sposób postąpił to chy ze skóry obdarli!!!!!!!!!! Doczytaj o zmywarce i poradź :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2008, 12:29

spinka, a czy to znów dhl?jak tak to ich bombarduj, ale zaczekaj do 14-tej bo oni co jakis czas tylko status zmieniaja

[ Dodano: 2008-03-13, 11:31 ]
spinka, własnie wkurza mniew z tym wpisem bo ja lubie miec wszystko załatwione w terminie itp. no a on moze do czerwca wpisze łaskawie, głupota dosłownie :ico_puknij: nawet nie wiem oceny a przeceiż mogłabym sie z nia nie zgodzic, nie? :ico_oczko:
na poprzednich studiach było jasno okreslone kiedy daja wpisy, do kiedy trzeba zdac indeks itp,a tu taka samowolka, brrr...
pije kawusie , przyłaczysz sie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-13, 11:38 ]
jednak sama wypije kawke? :ico_placzek: gdzie mi uciekłas :ico_placzek:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

13 mar 2008, 12:38

Cześć :ico_ciezarowka:
ale dziś jestem niewyspana... nawet kawa nie pomogła. Maja budziła się co chwila w nocy na siusiu. miała pampersa, ale chciała na nocnik. z jednej strony dobrze, że woła, ale z drugiej... oj marzy mi sie jakas nocka przespana.
a z tą glukozą jak w pierwszej ciąży robiłam, to musiałam wziąć ze sobą kubek, wode mineralną i jak potem czekałam godzine... to mogłam napić się wody. dobre i to. za tydzień mam wizytę więc pewnie da mi skierowanie na tą glukozę... bleeeee...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2008, 12:53

mojamaja.corcia, nie wyobrazam sobie picia tego dziadostwa na czczo a potem tez bez jedzenia. mi jest niedobrze bez śniadania a musze ok 20 minut jechac do przychodni, poczekac w kolejce do rejestracji, dobrze chociaz że z tym cukrem sie bez kolejki wchodzi :ico_sorki:
a ja nawet się wyspałam, szczekajacy budzik ostatnio cicho siedzi do 8-mej, oby mu tak zastało :ico_sorki:
spinka, chodziło mi o GLS a nie DHL, sorki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 mar 2008, 13:01

Jestem tylko tt się wiesza. Musiałam podwieźć A. ale to mi zajęło dosłownie 5 minut, ale tak jak pisałam wywala mnie z tt.

Moja.maja współczuję nocki :ico_pocieszyciel:

Marta kurier to UPC, ale ja sprawdzam na stronce tego sklepu internetowego, nazywa sie elektro i to oni tam wystawiają status, a ja czekam aż sie pojawi przekazano do dostarczenia, no może godzinkę jeszcze zaczekam. Ale kurcze ja kupiłam zmywarkę we wtorek i chcę ją mieć jeszcze w tym tygodniu, bo wtedy zmuszę A. w sobotę żeby ja podłączył, a w następnym tygodniu to on mi się będzie wykręcał.

ZMIENILI NA WYSłANE :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jeszcze tylko żeby kurier nie nawalił :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Omnilfew i 1 gość