BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 lis 2008, 13:27

Juli pisze:Dziecko przy babci szczesliwe, radosne, zapomnialoo nózkowych dolegliwosciach.. i zdrowe

SUPER! cieszę się :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 lis 2008, 13:30

MODELKA prezentuje nowa czape :-D

Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2008-11-26, 13:07 ]
CO ŁĄCZY FACETA Z KOTEM

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.
5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka cały dzień.
13. Cały czas by spał.
12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 lis 2008, 14:17

Frydza no śliczna czapusia a o modelce nie wspomnę.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do tego porównania to śmiem twierdzić, że większość punktów jest zgodna z prawdą heheheehe :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

26 lis 2008, 16:13

halo!!!

my cały czas fuczymy, kaszlemy, smarkamy, chrypkamy :ico_olaboga: nie mam nawet jak isc do lekarza medycyny pracy a w pt musze zawiezc dyplom i zaswiadczenie od lekarza :ico_olaboga: jutro MUSZE ZWLEC SIE Z ŁOZKOWO DOMOWYCH KLIMATÓW...no własnie
najpierw pytanie nie z tej beczki----dziewczyny pracujące - co taki lekarz medyc pracy bada???jak dzwoniłam i pytałam czy mam przyniesc jakies badania juz typu okulista, krew itd to recepcjonistka mówiła ze tylko skierowanie..dwa razy dzwonilam i pytalam, w poznaniu to pewnie na miejscu robia wsz a tutaj to jakos watpie zeby wszystko w jednym miejscu mozna bylo :ico_noniewiem: w dodatku mam jeszcze badanie sanepidowskie zrobic..myslicie ze wystarczy pojsc do takiego lekarza i ciach mach?????chyba nie...wiec bede w kropce :ico_olaboga: ale dam plame na samym poczatku :ico_zly:
a to wszystko przez te choróbko, chodze i łeb mi peka, prawie nie mam głosu..
alek jakos ma głos :-D wrzeszczy ostatnio, chyba cwiczy swój piekny głosik :-D no nadchodzi okres u nas gdzie trzeba wyraznie okreslic kto tu rządzi...

z nowosci u nas - szczebelki z łozeczka wyłozone..bo..bo mój agent 007 w zeszłym tygodniu cicho cicho z rana tak kombinował gdy spałam że prawie wyleciał z łożeczka..złapałam go w locie..dosłownie.. :ico_olaboga: przedtem kilka razy go obserwowałam jak próbował ale wydawało mi sei ze nie da rady..a tutaj :ico_szoking:

no i skoro tu takie zimowe ciuchy sie prezentuje to i ja napomknę że zakupilismy wcz kombinezon i kilka innych ciuchów, r znalazł extra sklep cocodrilo :ico_brawa_01: i jakos nas tam zaciagnął wcz i mamy dwuczesciowy kombinezon..uwaga..czerwoniutk,i, stalowe dodatki, podszewka i sciagacze :ico_szoking: tak Alkowi było do twarzy że przeamałam sie i nie wybrałam zielonego ?zreszta taki nie ten tego był ten zielony/, no a w niebieskim srednio wygladał, wiec padło tym razem na czerwień :ico_haha_01: od razu czapka do kompletu :-D stalowo czerwona :-) w tym sezonie stawiam wiec na czerwony :-D i dla siebie i dla alka, troche nas pobudzi może do działania :ico_oczko:

Frydza - no a Twoja modelka jak zwykle przesliczna :ico_brawa_01: do twarzy jej w czapce i jakie piekne ząbki :ico_brawa_01:

BeWu - konik ok, nie bedzie gromadzil kurzu :-D

cos Ania sie dzis nie za,meldowała..może cos sie ruszyło???

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 lis 2008, 16:25

Hejka, melduję się :ico_ciezarowka: Niestety nic się nie ruszyło, a tak bym chciała. Nie czuję się za dobrze, zasypiam na stojąco, więc odpiszę później.
Buziaki dla Was!

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

26 lis 2008, 16:41

Edyta -a jak Wiki reagowała na maleństwo??no i fryzurka/wiem powtarzam się/ extra, takie kucyczki :ico_brawa_01: obcinałaś Wiktorię?ma długie juz te włoski :-) ja miała podobne wloski na fotkach z moich drugich urodzin :ico_oczko:

Juli - jak Miś??byliście na tych badaniach??i na jakies zakupy zabawkowe sie wybierałas, tak??upolowane coś??

co do zabawek --alek ostatnio lubi kombinować z klockami, układa wieże/jak ma takie duze klocki/, nakłada koła na drążek, tak z dnia na dzień sie zdecydował,predzej go zachecałam ale olewał to, teraz sam zaczał, najpierw kiepsko mu szło/te koła zakładanie/ ale za kazdym razem coraz lepiej i teraz to juz jest specjalista :-D bo tak to on tylko tymi autami zasuwał, duzymi, małymi, ostatnio ciągał ze sobą wszedzie fiatka 126p :-D ojciec /dodam/ tez kibicuje mu w tej dziedzinie, bo cały czas jakies auto mu kupuje :ico_olaboga: wiec ostatnio powiedziałam STOP, pochowana wiekszosc aut, zreszta zawsze chowam wiekszosc zabawek..no i ksiązeczki eszcze Alka rajcują :ico_haha_01: zwłaszcza gdzie jest dużo zwierząt :-) no i teraz dołącze sie do Was, bo zastanawiam się co zakupić na mikołajki i pod choinkę :ico_noniewiem: jakies fajne klocki??wynalazłyscie może gdzies jakis fajne??

dobrze, zmykam do kuchni
p.s. w ogole ostatnio jak nigdy czytam Was w pospiechu :ico_wstydzioch: :ico_placzek: i sama tez jak juz pisze to na szybkiego :ico_placzek: łeeeee

musze sie lepiej zorganizowac i musi sie wszysto ko wyregulować...jak sie skonczy urzadzane mieszkania, ureguluje praca i tego typu sprawy to mam nadzieję, że jakos lepiej mi sie bedzie organizowało....

no i cały czas teraz myslę o Ani :-)
lada dzień będzie tulić swojego drugiego bobasa :-)
fajnie

dobra

papapa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 lis 2008, 16:42

Hejooo!
Ja dzis wypuscilam sie na miastoz rana..tzn o 11. Chlopaki szykowali sie na drzemke, a ja do sklepow.. I kupilam wielka skarpete mikołaja.. KApciuchy dla Miska z Clarksa - nowe ze swiecacymi marsjanami jakimis :): hihi. Kupilam sliczna kiecke dla malej kuzyneczki i prezencik dla Misia na 6ego grudnia! Drewniane duze puzzle- takie zwierzaczki do układania.. I konika na kolkach - latarke. Taka fajna zabawka z pstryczkiem na wlaczanie swiatelka :): Irzy jak kon! Super- Misio uwielbia pstrykac swiatlem i wlaczac cos.. No tobedzie miał :): Do tego skarpetki mikołajkowe.. Ijuz. Na mikołajki chyba drobiazgi sie kupuje,co?
Za to z 28.11 na 29. 11 w nocy, w TESCO bedzie noc promocji - przeceny zabawek.. I wszystkie 20% taniej. Wiec pojedziemy i bedziemy polowac na krzesełko uczydełko, albo szczeniaczka uczniaczka- bo o wiele tansze niz na allegro! O!

Ach.. Juz zaczelo sie wielkie odliczanie. 2ego grudnia jest rozpoczecie jarmarku światecznego.. Wiec juz Świeta tuuż tuuż!!!
Widze, ze Wytez juz planujecie..

BeWu- ja mysle ze takie bujane cuda sa fajne. Ten konik osobiscie mnie nie zachwyca-chyba za wiele kolorow. Ale bujaki - super! W ikei widzialam sliczne łosie z drewna.. Slodziakowe! Naprawde.Sama bym na takiego wsiadła :): Kupuj! Kali bedzie zachwycona!

Frydza- Ładna czapeczka! Nie dziwie sie ze Wiki taka zadowolona z niej była :-D hihi.

Aniu - dobrze, ze sie meldujesz! Martwic sie przynajmniej nie musimy!!! Ani głowic- z ciekawosci!

Aleksandrowicz- ja to nie wiem, jak z medycyna pracyu Ciebie. Jamusialam zrobic 3dniowe badanie kału, przeswietlenie klatki, mocz,krew.. A pozniej poodbijac u lekarza to wszystko w ksiazeczce..

Edyta- Ta fryzurka Twojej Wikijest cudna! Super ze ma takie sliczne włoski!!!

Uciekam! Mis wstal, zje obiadek i smigamy gdzies w 3.. Buzka! :*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 lis 2008, 18:53

Mezulek szaleje z Wiki,samolocik itd to mam chwilke :ico_oczko:
I MAM PYTANIE:CO DAJECIE DZIECIA NA KATAR???oprocz wody morskiej bo tym razem u nas nie pomaga!!


Aleksandrowicz, wiem ze na poczatku to w cholere jest tych badan ,dokladnie u nas jak u JULI!!I duzo duzo zdrowka dla Was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ania1980, tez myslalam ze ty juz na porodowce :-D ale to tuz tuz :ico_oczko:



Juli, superowe zakupki mikolajkowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W tesco maja byc takie przeceny to nie wiedzialam :ico_oczko: krzeselko chyba fajniejsze ma wiecej opcji,no albo kupcie to i to :-)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 lis 2008, 19:39

Frydza- ja niestety nie daje nic.. Mis nie da sobie zakropic... Jak chce mu gila wyciagnac to sie drze w nieboglosy.. :/ Masakra.. Ale widzialam reklame na przystankach jakiegos zelu na katar - są takie słonie z zawiazanymi trabami..Zapytaj w aptece!

A co dozabawek i nocy wprzedazy - niestety.. nie mozemy kupic i szczeniaczka i krzesełka.. Ale krzesełko - napewno sie kupi :-D /nie moge sie juz doczekac tego szalenstwa!

A wiecie co? Te kapciuszki Misia- nowe- swieca :): I jak tupie nozka to migaja czerwone swiatełka. Aaaale jestzaciekawiony nimi! Szał :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 lis 2008, 20:08

Witam Frydza najpierw myślałam że coś mi łazi po monitorze po tem jak już się skapłam że to twój avatorek to przeczytałam twojego posta i dosłownie oplułam monitor :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Czapa rewelacyjna widac że Wiki się podoba

Alexandrowicz no najpierw się przyglądała ale potem całowała robiła aaa i głaskała no poryczałam się .
Jesteś kobieto dzięki tobie przypomniało mi się że ja mam ważne badania do końca listopada , dziękuje że napisałaś tu o medycynie bo mi całkiem to z głowy wyleciało a nie mogę sobie pozwolic na przerwę bo potem wszystko od nowa .DZIĘKI CI DOBRA KOBIETO
A Wiki tylko grzywę obciełam no i tył bo się tak strasznie kulkował i nie dało się z tym nic zrobic .Ale to był tylko jeden raz
No a gdzie foty nowego kombinezoniku no gdzie :-D

Aniu mężusia zaprzęgnie do roboty hi hi hi

Frydza ja daję otriwin ale nie w spreju tylko do zakraplania , pomaga .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości