Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 mar 2008, 11:55

hehe Mordeczka rozwiazala zagadke hehe :-D :ico_brawa_01:

...a tak serio to ja @ niemam a zawsze regularne mam i jakos tak dziwnie sie czuje tzn zmeczona i mi niedobrze, ale to chyba tylko psycha hehe :ico_noniewiem:

a moj Eryniowski to daje Mamie soczystego buziaka...z jezykiem hehe :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-13, 11:02 ]
Kolka tez mam problem co na obiad zrobic :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 mar 2008, 12:16

Kolka pisze:A ścierka zapewne niebieska? :-D :-D
skąd wiedzialaś ? :-D ;-)
jak nie wiecie co zrobic na obiad to przyjedzcie do mnie i...na pizze pojdziemy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 mar 2008, 12:21

Mróweczka pisze:...a tak serio to ja @ niemam a zawsze regularne mam i jakos tak dziwnie sie czuje tzn zmeczona i mi niedobrze, ale to chyba tylko psycha hehe
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: oj oj....

M0rD3CzKa pisze:skąd wiedzialaś
intuicja? :-D
Pomysł z pizzą genialny. Już się ubieram i jadę. :-D :-D Kolacja będzie jak znalazł :-D
Chyba naleśniki zrobię bo mam chęć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 mar 2008, 12:32

a tak swoja drogą...ciekawa jestem ktora pierwsza zaciąży :D
ja na obiad robie... wczorajsza zupe i jakies pyzy moze bo sily nie mam i checi tez ... :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 mar 2008, 13:42

No w końcu się ruszyło :-) , aż mi się wesoło zrobiło :-)

M0rD3CzKa pisze:jak nie wiecie co zrobic na obiad to przyjedzcie do mnie i...na pizze pojdziemy


ja się piszę, tzn. już jadę!

Mróweczko a to TT-owa fasolka, jak by nie Mordka to byśmy chyba nie zajarzyły :-)
Ja miałam dostać teraz okres, ale jeszcze nie mam, a zawsze mam parę dni przed terminem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , ale z tym na całość to było w tamten piątek, to chyba efektów od razu by nie było :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ale Wam powiem,że jakbym się teraz dowiedziała,ze zaciążyłam, to bym się ucieszyła :-)

Mordko ale mnie rozbawiłaś z tą złodziejką ścierek :-D :-D , jeszcze się śmieje :-D

Delicja a to pech z tym fryzjerem :ico_noniewiem: , dobrze,że małej chlebek smakuje :-) :-)

Katrin i Kolka a to dziś to słynne święto Krych :-D :-D :-D

Znowu Wam zapomniałam napisac, ze mój teściu został złapany na jeżdżie po pijaku i zbrali mu prawko, najpierw synalek pijany na rowerze a teraz on! I bardzo dobrze zdało by się mówić, tylko przez to ja teraz muszę codziennie jeżdżić po teściową do pracy, bo zawsze teściu ją przywoził, a teraz by musiała sama sobie radzić, a ją ciągle nogi bolą i ble ble ble....Mój meżulek i tak ją rano już zawoził do pracy bo mają w pobliżu roboty, to teście nas poprosili czy będą ją odwozić.....Dali mojemu swój samochód żeby on jeżdżił, a ja mam naszego!
Ech z tymi pijakami..................

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 mar 2008, 14:15

CZEŚĆ dziewczynki dziekuję za pochwały dla Nicolki i Martynki nie pokazywałam się kilka dni bo dopiero dzisiaj wróciłam do świata .Od piatku mnie zaczęło bolec gardło i coraz bardziej i nic nie pomagało ani tantum verde ani tabletki nic w niedziele przypętała sie temperatura miałam39,7 koszmar jeszcze nigdy nie miałam takiej temperatury Martynka zaraz ewakuacja do szwagierki bo nawet reka nie mogłam ruszyć teśćiowa się nia troszke zajęła ale ona i tak ciagle do mnie albo jesć trzeba było jej dać albo pic zrobić bo ona to tylko pobawić się mogła z nia a ja uśpić i bez sensu więc po nia przyjechała szwagierka nicola do szkoły to ze mna była w poniedziałek poczłapałam do lekarza już miałam 39 tylko i oczywiście zapalenie krtani i antbiotyk a dzisiaj lepiej o 100% jutro jade do szwagierki i bede na wekend te kilka dni jak poleżałam to inaczej zaraz a przy dziecku małym to nie idzie.

[ Dodano: 2008-03-13, 13:16 ]
a chciałam się zapytac czy my potem idziemy na wątek roczniaków po wszystkich naszych roczkach??????????????????????/

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 mar 2008, 14:54

Hejka Laseczki

Ja się również pisze na pizze, ale juz kotleciki mielone zrobiłam i dam spróbowac małemu zobaczymy czy mu posmakują, bo ja również nie wiem co tu na śniadanka i obiadki mu wymyślać. Własnie powiedzci mi co dajecie babla na sniadanko. kamil jada nieraz kaszke, budyń, lubi bułe ale suchą, kromke chlebka ale tylko z szyneczką, twarogu i serka topionego nie toleruje, prubowalam mu dać płatków kukurydzianych tych dla nas bo ja nieraz sobie zrobie ale tez pluje. i już nie mam pomysłu co mu dawać.

caro, może bedzie dzidzia, to dobrze że zabrali prawko twojemu teściowi , bo za pijakami za kierownicą to ja nie jestem, tylko wy macie teraz problem, bo musicie tesciową wozić, no ale plus taki masz wyłacznie dla siebie samochód, a ja jakis lek mam do kierowania naszym samochodem, mamy cytrynke xsare picasso, jakiś zaduży jest on dla mnie, ciagle sie boje ze mi asfaltu zabraknie przy wymijaniu.

syla75, my z coro chyba jako pierwsze tam przejdziemy, ale poczekamy na was wszystkie. I sie kuruj szybciutko, duzo zdrowka

M0rD3CzKa, ja juz pomału tez wystawiam małego ciuszki na allegro wczoraj sprzedaliśmy nosidełko.
Ja równiez jestem ciekawa, której pierwszej brzucholek urośnie.
i syzbciutko do tego masarzysty, aby wymasał ci te plecki.

Kolka, nieraz jak patrze na Kamila, to też jakbym widziała teściową, bo on to istny tatuś, moje to ma tylko oczkai ich spojrzenie

Mróweczka ja od razu skojarzyłam że jesteś w ciązy, a to o co innego chodziło, nigdy bym nie zgadła.

delicja oj też sie macie z tą alergią, ale nie mart się to napewno minie, mojej siostry córka była tylko na mleku do 2 roku zycia, więc się za bardzo nie śpiesz, napewno te uczulenie to od chlebka, może zacznij od bułeczki a nie od chlebka.
duzo drówka dla męża, zapalenie puc to już poważna choroba, niech się kuruje oby małej nie zaraził.

Mały sobie chrapie już 1,5 godziny chyba ta pogodna na niego wpływa, bo u nas jest bardzo wiecznie i deszczowo, więc siedzimy w domciu. A już myslałam że będzie tak ciepło jak w poniedziałek.

[ Dodano: 2008-03-13, 13:56 ]
Laseczki czy widzicie Kamila zdjęcie w podpisie, bo u mnie brak.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 mar 2008, 15:40

a ja wskoczyłam na szybką kawkę. Nie wiem czy zdążę odpisać na wszystkie posty, ale postaram się.

Caro no i bardzo dobrze. ja nie toleruję pijanych kierowców. Nie ma żadnego wytłumaczenia. W ogóle, to jestem strasznie radykalna jeśli chodzi o kierowców- kamikadze. No, ale przynajmniej masz autko do swej dyspozycji :ico_brawa_01: Czyli nie ma tego złego... A na długo mu zabrali? mam nadzieję, że dożywotnio (Mam nadzieję, że się nie obrazisz :ico_noniewiem: ) I jak będziesz zaciążona to będziesz sobie śmigać do lekarza, i wozić swoje maluchy :-D Już nie mogę się doczekać nowego suwaczka w Twoim profilu :-D :-D

Delicja, że tak brzydko napiszę... Ku**a mać z tą alergią... szkoda Oli :ico_placzek: Może to faktycznie ten chleb? :ico_noniewiem: I współczuję choroby Twego męża :ico_olaboga:

hektorka, Ja nie widzę zdjęcia :ico_noniewiem: A mnie się picasso baardzo podoba- w ogóle lubię Van-y, i jak mieliśmy kupować samochód to chciałam renault scenica, ale za te pieniądze, które mieliśmy to same ulęgały były :ico_noniewiem: A picasso miał mój eks szef i superowsko się nim jeździło (patrzę z perspektywy pasażera oczywiście :-D ) Na piccasa to za jakieś 6 lat będę mogła sobie pozwolić, oczywiście z 10- letniego :-D
Julka też dziś bardzo senna była. Zasnęła mi ok 10,30 i spała jak kamień aż do... 14 :ico_szoking: :ico_szoking: Ale regał zdążyłam wypucować i jeszcze się pobyczyć :-D

Idę do sklepu. Mam smaka na zebrę z mleczkiem :-D Ja ostatnio mam takie smakowe zachcianki, że sama się zastanawiam czy nie jestem :ico_ciezarowka: :-D Brrr... nie teraz :ico_wstydzioch: No, ale gdyby... to... :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 mar 2008, 15:41

hektorka ja nie widzę zdjęcias
MORDECZKO wysłała kilka fotek do ciebir jak będziesz miała chwilke i checi to wybierz parę i poobrabiaj bardzo ci dziękuję

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 mar 2008, 15:54

hektorka ja też nie widze zdjęcia Kamilka.
a krostki są od kukurydzy, niestety moje dziecko jest uczulone na kukurydzę chyba.
A ta dziewczynka 2 letnia, to jadła samo mleko tylko????Bo ja się boję, że Ola nie ma wszytskich składników odżywczych :ico_placzek: a chlebuś bardzo bardzo polubiła od razu. wyjada prawie całą kromeczkę, aby skórkę zostawia.Ale spróbuję też z bułeczką.

ja gotuję zupinę na obiad. aj nic mnie nie cieszy :ico_placzek:

syla zdrówka życzę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości