Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lis 2008, 08:53

Dzien dobry :-)
A u nas Ok.Nicolka sie przed chwilka obudzila,ale Marcusek spi,obudzil sie malutki,wypil mleczko i znowu go uspalam we wozku :-)
A my dzisiaj jedziemy na zakupki jedzonko sie nam konczy a pozniej poogladamy jakis prezencik dla Marcuska :-)

Magda masz racje Nicolka Mickiego normalnie Uwielbia to jest jej Ogromny Faworyt,czasami mi sie wydaje ze ona go wrecz Kocha.. I tak przezywa kazda bajke z udzialem Mickiego ze bedzie bardzo szczesliwa jak dostanie swojego Mikolaja :-)
A do Marcuska tez cos pieknego wyszukamy i tez sie malutkiemu bedzie podobac Mikojaj.. zobaczymy :-)

Mama_Ania ja od dluzszego czasu spie z Nicolka.. ale juz niedlugo,, Powiedzialam sobie ze jak mala Nicolka bedzie miala 3 latka to koniec ze spaniem z mama.. i slowa dotrzymam..
dzwonnik z Notre dame, czy pocahontas, czy nawet Król Lew
Ja tez lubie te bajeczki,Ten dzwonnik z Noterdamm to mnie bardzo wzrusza ta bajka tak samo jak Krol Lew ale to juz kult.. A zobaczysz jak puscisz Antosiowi Mickiego to napewno mu sie spodoba a dokladnie to sie nazywa ta bajka z Mickim - "Micky Maus Wunderhaus" to znaczy Micki Maus i zaczarowany jego dom :-D

A teraz uciekam bo Nicolka nie spi.. Milego dnia paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 lis 2008, 11:42

Ja na etapie bajek na Mini Mini :ico_haha_01:
Aginka, fajny domek, my dopiero zabieramy się za przekształcanie działki :ico_olaboga: , ale mamy nadzieję, że na wiosnę coś się ruszy. No i projekty... Jest tego tyle, że oszaleć można.
Moje smerfy nie śpią od 8:30. Patryk obudził się po 7, pobawił się i zasnął bez picia mleczka. Pyza znowu spała ze mną :ico_wstydzioch: . Muszę się za to zabrać i odzwyczaić.
Dziś wybieram się do gina, bo mi organizm oszalał. Ostatni cykl 19 dni, nie minęły 2 tygodnie, a czuję że @ znowu w natarciu. Przy okazji może cytologię zrobię i pogadam na temat antykoncepcji. Wiem, że to nie ten wątek, ale coś stosujecie oprócz tabletek? Może któraś brała zastrzyki, plasterk. A jakie macie zdanie na temat spiralek? Gabrysiu, o ile dobrze pamiętam, to Ty masz spiralkę...

[ Dodano: 2008-11-28, 11:19 ]
Dziś nasza iwonkap ma urodzinki

Iwonuś, więcej odpoczynku, mniej kłopotów, spełnienia wszystkich marzeń.
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 lis 2008, 13:11

Gabi, to pomyliłam. Przepraszam :ico_wstydzioch: .

Jakiś paskudny dzień dzisiaj, piję 2 kawę i nic...
Muszę w przyszłym tygodniu zbadać Pyzie kupkę. Prawie nic nie przybiera na wadze :ico_brawa_01: . Pediatra mówi, że może ma jakieś robaczki... Ale urosła mi od czerwca 5 cm.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 lis 2008, 18:19

Dziewczynki za tysięczną stronkę

:ico_brawa_01: -dołączam się do toastu sokiem ... :ico_brawa_01:
Aginko, domek super Kiedy ruszacie z budowa?
teraz tylko narysować plan zagospodarowania działki - bo mapkę do celów projektowych już mam - i złożyć wniosek o wydanie pozwolenia na budowę .... i czekać - teoretycznie do 3 miesięcy ..... i będę mogła działać ....

[ Dodano: 2008-11-28, 17:22 ]
Wiem, że to nie ten wątek, ale coś stosujecie oprócz tabletek?
ja nie pomogę w tej kwesti ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lis 2008, 01:09

Cześć dziewczynki, przepraszam że się nie odzywałam...
ale dzisiaj taki zakręcony dzionek...
najperw byłam z Antolkiem na tych tramnpolinkach, potem w centrum dokupić jeszcze jakies prezenty, kupiłam sobie też balszkę do ciast, no i takie tam rózne drobnostki.
Byłam też w sklepie fundacji, spytac się w jaki sposób moge dać swoje meble, bo mamy na zbyciu kanapę i dwa fotele...no i okazało się że przyjada po to, ale jeszcze do ko ńca decyzji nie podjelismy, wolelibyśmy chyba jednak to sprzedać, bo to zawsze jakiś grosz by wpadł ...
ale musimy na szybciocha się tego pozbyć,
został nam tydzień (bo juz zakupiliśmy kanapę na ebayu)
a do przyjazdu babci chcę mieć juz wszystko ładnie przemeblowane...
a przecież
jeszcze czeka nas malowanie
ścian.

No i tak, Antos dzisiaj sie znów wyskakał na tych trampolinkach, może wkleje jakieś fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lis 2008, 09:55

Dzieńdoberek :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 lis 2008, 10:30

Magdalena_82 Tosiaczek jest taki cudowny ....powtórze się chyba 1000 raz ... ale kocham takich "siwulków" :ico_buziaczki_big: dla Antosia ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 lis 2008, 11:38

Hej hej
Pewnie z tym przybieraniem na wadze, to prawda, ale nie zaszkodzi przebadać.
Antoś- cudo. Widać, że zabawa na całego. Foteczki rewelacyjne.

Moje skarby spały dziś do 8:30 :ico_szoking: . Klusek wczoraj wieczorem tak się "rozgadał", że mieliśmy ubaw po pachy. Aż nagraliśmy to na kamerkę. Pierwszy raz tak nawijał.
Ja dziś idę na pogrzeb, małż zostaje z dziećmi w domu, bo paskudnie wieje i nie chcę, by zachorowały moje skarby.
Wczoraj byłam u gina. Ogólnie wszystko ok. Mam tylko paskudne hemoroidy ( :ico_wstydzioch: ). Pobrała mi cytologię. Zdecydowałam się na plasterki, bo zastrzyk nie jest dla palących :ico_nienie: . A za jakiś czas pewnie wezmę spiralkę, bo wychodzi duuużo taniej.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lis 2008, 12:00

Dzięki dziewczynki w imieniu Tośka.
My dzisiaj lecimy na miasto znowu poszperać w sklepahc bo u nas takie przeceny że aż szkoda by nie skorzystać :ico_haha_01:

Mama_Ania, u nas spirala jest za darmo ale....ja bym się bała... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 lis 2008, 12:09

Magdalena_82, czemu?
ja bym się bała...
U nas kosztuje 300zł z założeniem (plastry- 50 zł na miesiąc). Więcej maluszków już nie planujemy, więc to chyba dobre rozwiązanie.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość