Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 lis 2008, 10:49

hardcore :/ moj Luby tez jak sie przyssal do kompa to odciagnac go nie mozna bylo, ale teraz mu przeszlo, mial za duzo na glowie i zero czasu na gre, chociaz mowi ze Blizzard wypuszcza 3 nowosci i nie moze sie doczekac :) i pomyslec ze prawie 26 lat ma :D achh Ci mezczyzni..

Kiedys jak gral w klanie w q2 to tez tak mial - i tez myslalam ze jak tak dalej pojdzie to go rzuce, bo to zupelnie jakbym nie miala kochajacego chlopaka wtedy w domu :/ boshh jak sie ciesze ze sezon sie skonczyl a pozniej stwierdzil,ze juz nie bedzie gral :) i od tego czasu juz byl taki kochany, ze teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego!

Zirca moze jak zostawisz go na miesiac to zrozumie jak pusto jest bez Was? Moze trzeba mu taka terapie szokowa zaserwowac, na pewno siedzac w pustym domu, bez swojej kochanej zony i synka zmadrzeje, a Ty moze jak odpoczniesz to znowu poczujesz to samo? Mam taka nadzieje!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lis 2008, 11:12

Czesc dziewczyny jak humory u mnie tak se nocka spoko maly budzil sie trzy raz choc nad ranem zaserwowal mamie arie operowa :ico_haha_01: :-D
milego dnia buziaki :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lis 2008, 14:18

Witajcie

adia26 dziekuje za zaproszonko, Twoj maly jest sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zirca przykro mi, ze Twoj maz woli spedzac czas ürzy komputerze

A mnie glowa boli, normalnie bylam w szoku jak sie obudzilam i spojrzalam na zegarek, bo tesciowa nas telefonem zbudzila, spalismy do 9.50 :ico_szoking: maly tez od razu sie obudzil, wczoraj poszedl spac po 20 i obudzil sie o 2.40 bylam w szoku ale przynajmniej wysypiam sie.

Normalnie dostalam okres pomimo, ze biore tabletki, brzuch mnie boli i cieknie ze mnie, juz nic nie kumam, jestem glupia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 lis 2008, 14:31

Normalnie dostalam okres pomimo, ze biore tabletki, brzuch mnie boli i cieknie ze mnie, juz nic nie kumam, jestem glupia
/No to Patuniu bardzo dobrze ze dostalas okre :ico_brawa_01: Powinnas dostac,normalnie tak mniej wiecej co 28 dni.Wszystko jest tak jak powinno byc,bierzesz tabletki ale okres powinnas miec mimo,ze nie ma przerw :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 lis 2008, 15:35

witam U nas nocka przespana super mały spał od 22 do 4:30 a potem jeszcze do 7 :-D :-D jak się obudził to gadał ze mna z 30 min potem przyszła babcia i dalej nawijał :-D , dzisiaj bylismy na spacerku 3 godz pogoda była przesliczna teraz mały spi a ja zabieram sie za obiadek
Dziewczyny chyba mam hemoroidy :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly: normalnie nonono mnie boli :-D :-D :ico_placzek: :ico_placzek: normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać musze iśc do lekarza z tym ale mam dylemat bo niby co znowu komuś tyłek mam wypinać :ico_szoking: :ico_szoking: dopiero co na porodówce wypinałam :ico_szoking: :ico_szoking:
Zirca kochana to tak jak mój kolega jest uzależniony ale twierdzi ze on zbawia swiat walcząc z tymi potworami :ico_puknij: :ico_puknij: normalnie szok
Ostatnio zmieniony 28 lis 2008, 15:53 przez slonko2008, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 lis 2008, 15:45

Dziewczyny chyba mam hemoroidy normalnie nonono mnie boli
ja tez mam :ico_placzek: po porodzie mi wylazly :ico_placzek: az placze czasami z bolu :ico_placzek: Ale po pierwszym porodzie tez mialam z pol roku,potem bylo lepiej,wiec mam nadzieje ze i tym razem sie poprawi :ico_sorki: Bo tez nie mam ochoty sie wypinac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 lis 2008, 16:50

dzień dobry!!!
my kobiety to jednak mamy przrąbane....nie dość że poród, to potem jeszcze takie cyrki....ja hemoroidów nie mam, ale miaałam straszne problemy z trzymaniem moczu....po prostu nie czułam że chce mi sie siku, nic....po prostu samo wylatywało :ico_olaboga: a jak tam spojrzałam...nie wiedziałam która dziurka to ta własciwa :ico_olaboga: tak sie wszystko rozlazlo :ico_placzek: ryczałam chyba z dwie godziny...no i czułam się jak jakiś kundel...nigdzie nie mogłam wyjść do ludzi... :ico_placzek:
dzieki Bogu-regularne ćwiczenia mięsni zdziałały cuda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lis 2008, 18:09

No to Patuniu bardzo dobrze ze dostalas okre :ico_brawa_01: Powinnas dostac,normalnie tak mniej wiecej co 28 dni.Wszystko jest tak jak powinno byc,bierzesz tabletki ale okres powinnas miec mimo,ze nie ma przerw :ico_sorki:
acha bo ja myslalam, ze nie bede miala okresu, tow takim razie wszystko jak w zegarku co 28 dni :ico_brawa_01: dziekuje kochana, zamecze Ci tymi pytaniami o te tabsy :-D :ico_wstydzioch:
Dziewczyny chyba mam hemoroidy :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly: normalnie nonono mnie boli :-D :-D :ico_placzek:
ja kochana tez mama, po porodzie mi wylazly i czasami to az plakac sie z bolu chce jak nie moge stolca oddac :ico_placzek: ale mama mi juz czopki kupila i wyslala wiec na dniach powinny dojsc, ponoc sa bardzo dobre bo moja mama tez je bierze i to znika.
ale miaałam straszne problemy z trzymaniem moczu....po prostu nie czułam że chce mi sie siku, nic....po prostu samo wylatywało :ico_olaboga:
ja tak samo mialam i jeszzc emi sie zdarza czasami popuscic bo nie zdarzam doleciec, kiedys moglam godzinami trzymac siku a teraz, nie da rady lece od razu szybko do kibelka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 lis 2008, 20:01

no dziewczyny a ja myslalam ze jestem sama a tu prawie wszystkie borykaja sie z jakims kłopotem :ico_olaboga:
ja kochana tez mama, po porodzie mi wylazly i czasami to az plakac sie z bolu chce jak nie moge stolca oddac ale mama mi juz czopki kupila i wyslala wiec na dniach powinny dojsc, ponoc sa bardzo dobre bo moja mama tez je bierze i to znika
podziel sie nazwa tych cudownych czopków :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lis 2008, 20:08

podziel sie nazwa tych cudownych czopków :-D :-D
kochana jak tylko przyjda to od razu napisze Ci nazwe bo ja nie wiem jak sie nazywaja, a paczuszka powinna juz jutro byc :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości