Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 mar 2008, 17:52

iwona83 pisze:dzisiaj miala tylko body i koszulke z krotkim rekawem i cala sie spocila
:ico_olaboga: ja się nie mogę doczekać ciepłych dni, kiedy Gabriela w samej pieluszce do wózia wsadzę-ale będzie mu fajnie :ico_oczko:

U nas też wichura, co chwile leja, a za moment słonko świeci, Kuba motocyklem do pracy pojechał i rano dzwoniłam, żeby sprawdzić czy dotarł cały i zdrowy, bo w taką pogodę to koszmar na tych dwóch kółkach... Gabriel w nocy o 3 i rano o 6 obudził się przesikany, później o 9 znowu :ico_szoking: teraz śpi, ale moja mama się tak tłucze, że pewnie go obudzi :ico_zly:

dziewczyny, czy zawsze po jedzonku stawiacie maluchy do pionu, żeby im się odbiło? bo ja w nocy nie robię tego, żeby małego nie rozbudzać, a i w dzień nie zawsze... bo staram się chwilę odczekać, bo jak go zaraz chcę odbić to często mu się bardzo mocno ulewa, a jak czekam za długo to zasypia i nie bekamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

13 mar 2008, 19:02

mariola pisze:monia26, a czy ty masz antykonc.dla matek karmiących jak tak to jakie i ile one kosztują

Ja niestety nie karmie prawie od poczatku,więc biore zwykłe,wróciłam do Cilest,ale wiem ,ze sa jakies dobre dla mam karmiących :-)

JA zawsze staram sie tak długo małego trzymac,żeby mu sie odbiło,powiem Wam szczerze,że jemu sie bardzo rzadko ulewa :ico_brawa_01:
DZiweczyny ile dajecie maluszkom witaminki D3,bo ja 1x1 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-13, 18:05 ]
DZiewczyny jak myślicie mogę Igorkowi podac krople na katar nasivin?,meczy sie biedak z tym katarkiem ,a sól fizjologiczna mu nie pomaga,byliśmy u lekarza i wszystko ok,ale po co ma sie męczyć i oddychac buzią :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 mar 2008, 19:37

Fintifluszka pisze:dziewczyny, czy zawsze po jedzonku stawiacie maluchy do pionu, żeby im się odbiło? bo ja w nocy nie robię tego, żeby małego nie rozbudzać, a i w dzień nie zawsze... bo staram się chwilę odczekać, bo jak go zaraz chcę odbić to często mu się bardzo mocno ulewa, a jak czekam za długo to zasypia i nie bekamy
_________________


ja zawsze daje do odbicia ale w nocy nie czekam dlugo tylko jak majka usnie juz nadobre to ja odkladam do lozeczka

monia26 pisze:DZiweczyny ile dajecie maluszkom witaminki D3,bo ja 1x1


3 krople raz dziennie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 mar 2008, 20:33

d3 dwie krople raz dziennie.Amelce też się nie ulewa i mało ikiedy czekam na odbicie a w nocy wogole.Czasami jak jej sie chce odbic to wtedy kreci sie biore ja odbije sie i dalej spi.

[ Dodano: 2008-03-13, 19:38 ]
mariola pisze:Musze isc po Julke do przedszkola

A to Ty prowadzasz Julkę na 4 godz do przedszkola? :ico_noniewiem:[/quote]
tak poniewaz ona dawno już mi nie spi popoludniu a o 12 dzieci maja lezakowanie i ona nie chce spac wiec jest do obiadku i potem ją odbieram.Chodzi z checia wiec dla mnie to tez troche odpoczynku moge przez te 4 godzinki cos zrobic .

[ Dodano: 2008-03-13, 19:39 ]
zle wcisnelam

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 mar 2008, 21:02

Fintifluszka pisze:dziewczyny, czy zawsze po jedzonku stawiacie maluchy do pionu, żeby im się odbiło?

w dzień zawsze, w nocy nie zawsze ale z tych podnoszeń też nie zawsze mu się odbija i czasem ulewa, ale jak już uleje to dalej nie trzymam.

monia26 pisze:DZiweczyny ile dajecie maluszkom witaminki D3,bo ja 1x1

ja tak samo, tyle nam pediatra zaleciła

monia26 pisze:mogę Igorkowi podac krople na katar nasivin?,

Artur też ma katarek i najpierw podawałam po jednej kropli dwa razy dziennie do każdej dziurki, działa rewelacyjnie, a później pytałam się lekarki to powiedziała że nawet po dwie krople można dawać, ale arturowi po jednej starcza to nie daję więcej, tym bardziej że się naczytałam ulotki i działań niepożądanych :ico_olaboga: Teraz w dzień przemywam wodą morską a w nocy jak już się męczy to po kropelce do noska i spokój

[ Dodano: 2008-03-13, 20:07 ]
bawiłam się dzisiaj i wstawiam trochę zieleni pośród tylku dzieciaczków :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 mar 2008, 21:41

Na chwilkę do Was wpadam, Ula przy cycu spędziła ostatnie godzinę i 40 minut!!! :ico_szoking: :ico_szoking: masakra, już myślałam, że się nie odklei :ico_olaboga:

Ustawiam małą do pionu w ciągu dnia, w nocy nigdy, żeby Jej nie rozbudzić ale i tak nie zawsze Jej się odbija.

Witaminki D3 daję 2 krople na dzień

mariola fajna fotka Amelki :-)

Zmykam, muszę jeszcze wypisać parę zaproszeń na chrzciny na jutro.... papapa :ico_papa: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 mar 2008, 22:43

ale sie wkurzylam mialam juz napisanego calego posta i mi go wcielo tzn nacisnelam cos i mi sie strona zamknela

monia26 pisze:DZiewczyny jak myślicie mogę Igorkowi podac krople na katar nasivin?,


jak moj maz sie pytal w aptece o krople dla majki to mu babka powiedziala ze krople uczulaja ale w hiszpanii nic nie wolno podawac takim maluszkom :ico_puknij: ja juz tez myslalam zeby majce z polski krople przyslali bo tez sie biedna meczy a ta woda morska i sol fizjologiczna nic nie pomagaja

mariola i madziarka sliczne zdjecia waszych pociech a jak fajnie patryczek wyglada z siostrunia

kurcze dziewczyny ja po tej silowni wogole sie poruszac nie moge w nocy jak wstaje do majki to strasznie mnie plecy bola no i rece dretwieja mam nadzieje ze mi to przejdzie :ico_olaboga:

jeszcze na dodatek cos mi sie laptop psuje mam nadzieje ze wytrzyma do kwietnia i w polsce mi go szwagier naprawi

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 mar 2008, 23:06

:-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 mar 2008, 23:43

Hej.

Ja dopiero teraz bo do południa nas nie było w domu a później co chciałam coś napisac to albo Patryk albo Martynka mi nie pozwalali.

Bylismy na szczepieniu,mała płakała bardzo, w zasadzie pierwszy raz słyszeliśmy jej płacz bo tak jest bardzo spokojna.
Wazy 5340, bardzo ładnie przybiera na wadze, przez 6 tygodni az 1800g :ico_brawa_01:

Ja daje Vigantol jedną kroplę dziennie a podajecie oprócz tego witaminę K??? Nam pediatra zalecił do konca 3 miesiąca 2 razy dziennie.

Ja nie zawsze biore małą do pionu zeby jej sie odbiło, w nocy praktycznie nigdy.
Ale cos ulewa jej sie sporo ostatnio, dzisiaj tak jej sie ulałao ze wyglądało to jak w filmie "Egzorcysta" :-D Az podskoczyłam.

iwona83 pisze:jak fajnie patryczek wyglada z siostrunia
dzięki, mi tez sie podoba to zdjęcie, prawdziwy starszy brat :-)

Ja jeszcze nie zarejestrowałam sie dolekarza mimo ze juz te 6 tyg minęło, zastanawiam sie nad formą antykoncepcji, my na pewno juz nie chcemy 3 dziecka, wszyscy są juz w domu i wystarczy :ico_oczko:

Monia witaj, ostatnio bardzo rzadko zaglądasz :-)

marcia_pod pisze::-D
:-D :-D :-D to chyba forma przywitania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 mar 2008, 23:46

hey

[ Dodano: 2008-03-13, 22:50 ]
cięzko mi ostatnio cos popisać!. wczoraj Krzys bardzo płakał cały dzień - nie wiem czemu. brzuch go nie powinien boleć i chyba nie bolał bo mieciutki był i kupki dwie sczelił, a płakał tak mocno ze mi sie prawie z nim płakało, cały dzień na rekach.

dzis bylismy u lekarza bo jeszcze zaczął w nocy cos dziwnie chrapac charczec, psikac i pokasływac i bałam sie ze chory jest, ale na szczescie sie okazało ze tylko katar. nowy suwaczek mam - wreszcie konkretna data kiedy mężus przyleci. tesknie bardzo. zle jest samemu patrzec jak dzidzia rosnie!

dół wielkii mam.

nie chce mi sie nawet wiecej nic pisac! ide spac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość