Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

29 lis 2008, 11:52

a moja sypia w dzień 2 godz za pierwszym spaniem, 1 godz za drugim spaniem i 30 min za trzecim
ale tobie Julcia ładnie spi!!! Ryso spi 2 razy 1. 30min do godz 2. 30min- malo pewnie dlatego ze w nocy spi 12 godzin! moglby troszke w dzien dluzej pospac to moze bym cos zrobila... a dzis cwaniak maly znalazl sobie zajecie... zawsze rano jak sie ok 7 obudzi to marudzi albo placze od razu zeby go wyciagnac z luzeczka a dzis obudzil sie i cisza... myslalam ze sie bawi(bo zostawilam mu kilka zabawek w luzeczku) a on ukradl pudelko z patyczkami do uszu z szafki obo i sobie pojedynczo wyjmowal i ciumkal po koleji :ico_haha_01: każdy jeden mokry :ico_haha_01: zbieralam je i sprawdzalam czy kazdy ma po dwie watki na koncach :ico_haha_01:
a ja mam dla Was prezent na andrzejki
mily prezent :ico_brawa_01:
która z Was oprócz Anuszki lubi prasować? mam taki stos, ze głowa mała... a przy mojej pchle nie da się poprasować...
ja nie cierpie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale za sprawka SylwiO poskladalam pogniecione rzeczy i do szafki :ico_brawa_01: świetna rada!!! dzieki Sylwia!!!! tylko kilka rzeczy odlozylam do wyprasowania na juz a reszte jak zajdzie potrzeba to wyprasuje, a malego pajacy do spania i body juz nigdy nie bede prasowac!!! bo po co??? :-D na cialku sie uloza :ico_haha_01: mamy i tak duzo zajec wiec po co przesadzac! Perfekcyjna pania domu nie jestem i nie bede! a co tam!

[ Dodano: 2008-11-29, 10:55 ]
Franuś po dłuższej abstynencji kaszkowej zjadł dzis całą miseczkę :ico_brawa_01: :-)
brawo :ico_brawa_01: ja Rysia tez z kaszka musze przeglodzic bo ma na nia focha od dluzszego czasu... jablka ktore na nia wylewam zjada a kaszke ma juz gdzies!

[ Dodano: 2008-11-29, 10:56 ]
wiecie co ja przy mojejpchleto nawet pozamiatac nie mogebo ona zaraz wlazi mi w ta gromade śmieci i jest cała obklejona więc u nas zamiatanie wygląda jak jakiś mecz heh, tosia chce do pilki a ja pilke obskakuje zeby jej nie dostala ,wtymwypadku pilka to gromadka śmieci i piachu i sierści :-)
hahah dlatego ja tylko odkurzam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 11:56

która z Was oprócz Anuszki lubi prasować? mam taki stos, ze głowa mała... a przy mojej pchle nie da się poprasować...
ja nienawidze prasować nawet moje rzeczy czesto mąż mi prasuje :ico_wstydzioch:
ale za sprawka SylwiO poskladalam pogniecione rzeczy i do szafki świetna rada!!! dzieki Sylwia!!!!
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a malego pajacy do spania i body juz nigdy nie bede prasowac!!!
też tego nie prasuję

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

29 lis 2008, 11:57

Obrazek
Obrazek
powiedzcie mi jak ubrać takiego huggiesa dziecku? Bo ja juz wymiękam - jak nie robak pod ściągaczem to takie coś :ico_zly: więcej nie kupię huggiesów, choć używam ich od dawien dawna.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 12:00

wiecie co ja przy mojejpchleto nawet pozamiatac nie mogebo ona zaraz wlazi mi w ta gromade śmieci i jest cała obklejona więc u nas zamiatanie wygląda jak jakiś mecz heh, tosia chce do pilki a ja pilke obskakuje zeby jej nie dostala ,wtymwypadku pilka to gromadka śmieci i piachu i sierści
ale mala aparatka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 lis 2008, 12:01

lalunia, śliczna Tosieńka różowiutka :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

29 lis 2008, 12:03

hahaha ale jaja z tymi pieluchami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 lis 2008, 12:03

Witajcie kochane koleżanki, ależ się za Wami stęskniłam. Przez ostatnie kilka dni to nawet nie miałam czasu podrapać się po nosie, więc nawet nie zaglądałam. Wczoraj byłam z Zuzią u lekarza z wynikami moczu i niby wynik ok. ale odczyn moczu wyszedł zasadowy, co znaczy, że albo są bakterie w moczu, albo poprostu takie siuśki :ico_oczko: więc dostałyśmy jeszcze skierowanie na posiew w celu sprawdzenia. No i udało mi się ją sporo utuczyć :ico_brawa_01: bo waży już 7490 :ico_brawa_01: czyli w dwa tygodnie przybrała 21 dkg a nie jak poprzednio w 1,5 miesiąca 10 dkg. Wskoczyła tym samym na 3 centyl i już sie nie martwię.
Jestem sama w domu :ico_szoking: sama jak palec :ico_brawa_01: rano przyjechali mi skręcać meble, więc zawiozłam Zuzię do mamy, mój W. poszedł do pracy i przyjdzie wieczorem a ja siedzę sama i już mi jakoś pusto :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marcelka za postępy, dla innych dzieciaczków 100 lat
lalunia, strasznie dawno Cię nie było. Głowa do góry, wszystko się ułoży, trzeba zakasać rękawy i wziąć się za siebie a nie leżeć i buczeć :ico_oczko: :ico_nienie: :ico_nienie:
mika, już kiedyś miałam Ci napisać, że myślę, że jakieś takieś podobne do siebie jesteśmy, a tu czytam, że Rysio dostał żółtaczki i że płakałaś bo koleżankę wypisali i miałaś go w inkubatorze obok siebie.. przecież to też moja historia kropka w kropkę :-D
będę jeszcze zaglądać w czasie sprzątania, buziaki

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

29 lis 2008, 12:04

powiedzcie mi jak ubrać takiego huggiesa dziecku? Bo ja juz wymiękam - jak nie robak pod ściągaczem to takie coś :ico_zly: więcej nie kupię huggiesów, choć używam ich od dawien dawna.
ja na poczatku kupowalam huggiesy ale te newbaby czy jakos tak te pierwsze... a te super flex to karzda paczka jakas wade miala jakis 2 gatunek! mialy niektore takie ostre grudki albo ta wate jakos zfarfoclowana z przodu i tez mialam tak skladane ze na tylku byl taki zagniotek i sie odbijal mocno na cialku :ico_szoking: zastanawialam sie czy to nie tylko te sa takie co na promocji... bo zawsze na zapas kupuje jak jest promocja! jedna paczke wyzucilam cala bo sie wkurzylam! od 4 mc gdzies pampkow uzywam i ani jeden zonk mi sie nie trafil!!!

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

29 lis 2008, 12:04

lalunia, śliczna Tosieńka różowiutka :ico_brawa_01: :-)
dziękuje :-) zmienia sie na buzi co nie?

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 12:05

malgoska, ja używam pampersow i jeszcze mi sie nie zdażyło cos takiego ale pamietam jak Kuba nosil huggies to czasami potrafiło tak być

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość