Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 lis 2008, 11:49

Pędzę pędze z kawkami i herbatkami :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: Połozyłam się na chwilkę i godzinka mi zleciała :ico_wstydzioch:
ananke pisze:o ile nam dzieci wnuków nie podrzucą

hahahah święta prawda
Evik- u mnie też ze schnięciem kiepska sprawa choć u Ciebie przy piecach podejrzewam że 3 razy gorzej. Ja moje pranie po 3 razy odwirowuje więc już tylko lekko wilgotne wyjmuje a i tak M. bluzy potrafią czasem nie wyschnąć dobrze, śmierdzą niedoszuszeniem i trzeba prac je drugi raz :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-29, 10:56 ]
Własnie zajrzałam do listopadówek- cicho tam jak makiem zasiał- dwoją się dziewczyny?

[ Dodano: 2008-11-29, 11:10 ]
Karola!!!!! Karolinaaaa!!! A Ciebie to gdzie wcięło? COś długo jak na Twoje możliwości Cię tu nie ma
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 lis 2008, 12:24

tosia pisze:Własnie zajrzałam do listopadówek- cicho tam jak makiem zasiał- dwoją się dziewczyny?
Edytka-Poccoyo wczoraj wróciła do domu... zrobili jej podstawowe badania, ciśnienie, temperaturkę, ktg itd zrobili masaż szyjki i kazali w domu czekać na rozwój wydarzeń... Edzię bolał krzyż strasznie po tym masażu, ale nie odezwała się do tej pory, więc albo odsypia albo się rozkręciło na dobre :ico_sorki:

tosia pisze:Karola!!!!! Karolinaaaa!!! A Ciebie to gdzie wcięło? COś długo jak na Twoje możliwości Cię tu nie ma
:ico_noniewiem:
noo, właśnie, Karolę gdzieś wcięło, a nie meldowała wczoraj, że się oddalać będzie z rana... chyba, że mężuś juz jest i się odkleić nie może od niego :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 lis 2008, 12:40

istem :-D istem w domku...jeszcze w domku ;| mam fenoterol.... i zaraz ide wziasc pierwsza tabletke rozwarcie jest zewnetrzne .... i powiedzial ze nie ma co panikowac ale watpi ze do stycznia nie wytrzymam .... jakby sie cos dzialo mam dzownic i miejsce mi od razu znajdzie w spzitalu o to mam sie nie martwic..... a teraz nie chce zebym sie przestraszyla szpitalem i mam lezec lezec i lezec i brac feneterol..... magnez duza dawke urosept i witaminki nospe moge sobie darowac ...ale raz dziennie moge wziasc to tylee... ide bo mamusia przyjechala ide lezec papa

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 lis 2008, 12:43

witam znowu mnie jakis czas nie bylo ale tym razem wina internetu a raczej chwilowy jego brak ..wczoraj zabralam sie za czytanie ale przy ostatnim poscie padlam i nawet kompa nie wylaczylam..ja jeszcze sobie leze i mysle co tu robic znaczy podobno mamy sie dzis wybrac na zakupy i do pralni wlasnie ze wzgledu na to suszenie z grubszymi rzeczami to juz wogole koszmar..wczoraj bylam na usg troche sie wystraszylam bo pani nic nie mowila tylko takie dziwne miny robila a jak jej pytalam czy wszystko ok odpowiadala ze chwilke jeszcze...a pozniej kazala mi czekac az przyjdzie pani doktor czekalam pol godziny i mnie az w srodku ze strachu rozrywalo..przyszla pani doktor i po to to wszystko bylo zeby mi powiedziala ze wszystko jest w jak najlepszym pozadku..;)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 lis 2008, 13:14

Kobietki :-) mam zaszczyt powiadomić, że Edytka-Poccoyo urodziła dziś o 10.16 synka :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 lis 2008, 13:17

No proszę - brawa dla Poccoyo i jej synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-29, 12:18 ]
To co Milutka zaczynasz identyfikować się z nami na dobre? :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 lis 2008, 13:24

tosia, raczej tak :-D ale wracam do lezenia :-(

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 lis 2008, 13:29

Hej dziewczyny

Milutka ja mialam przez miesiac rozawrcie zew i lezalam miesiac bez zadnych tabletek,teraz mam juz wew.Ale lekarz moj mowila mi ze gorsze jest wew wiec spokojnie lez sobie i bedzie wszystko ok:)

Tosia dzieki za kawusie :ico_kawa: ,pycha byla :-D

Ananke ale mialas super nocke :ico_brawa_01: ,ja w nocy wiecej latam do kibelka niz w dzien :ico_zly:

Evik z tymi snami to jest to pewnie spowodowane tym ze teraz to juz caly czas mysli sie o tym porodzie itd ze pewnie dlatego mamy takie sny.A co do drugiego bobaska to bedziesz miala jeszcze lepiej bo juz jestes doswiadczona po Tymku,z drugim dzieckiem jest juz łatwiej :-D

Kasiulek no najwazniejsze ze wszystko jest dobrze z malenstwem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-29, 12:53 ]
dziewczyny to nam listopad sie rozdwoil :-D ,tylko Motylek zostala-chyba :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 lis 2008, 14:10

magda83, dokladnie lekarz mi tak powiedział :-) i ze nie ma czym sie stresowac ale lepiej by posiedziala w brzuszku jeszcze z 2-3 tyg oby :ico_sorki: :ico_sorki:

wzielam ten feneratol czy jak tam mu ... narazie nic sie nie dzieje po nim na szczescie.... i zajadam sie ciastkami z nudow.... bo meza nie ma mama przyjechala mi posprzatac bo ja bym chciala ale stanowczo lezenie ale czasem wstaje by tu zagladnac....

moja mala tak sie wypina dzis ze az boli;/

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lis 2008, 14:19

milutka204, ja tez brałam ten lek przy pierwszej ciąży. Po odstawieniu myślałam że od razu się rozsypię a przenosiłam 9 dni :ico_oczko: będzie dobrze tylko oszczędzaj się kochana. A u nas jest bardzo miło więc nudzić się nie będziesz.

No a KArolę to chyba trzeba po tyłku nakopać bo cisza od wczoraj. Czyżby mężuś wrócił???? :ico_oczko:

Brawo dla Edytki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to został nasz motylek. Ma czas do jutra, jakby co będzie nas jeszcze więcej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja kawusia po drzemce z małym. Zapraszam jak któraś ma ochotę. No i coś bym zjadła ale do sklepu mi się nie chce a w domu pustki. Mężuś będzie po 15, może coś zrobi.

Kurcze dziewczyny wiecie że dziś andrzejki. W sumie jutro ale dziś wszyscy się bawią. A ja drugi rok z rzędu w domu :ico_placzek: , czuję się jak słoń, drugi rok w ciąży, zero alkoholu i zabawy :ico_olaboga: no ale może za rok sobie odbiję :ico_oczko: a wy macie na dziś jakieś plany??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość