Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 mar 2008, 07:32

Jasnie Pani :), super ze tak szybko odnalazlas sie w UK :ico_brawa_01:
zdrowiej szybko!!!
aa ja mam pytanko tak na szybko, gdzie w PL moge sobie zamowić Mei Tai????
dobra uciekam do pracki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 mar 2008, 11:42

hej dziewczyny !!!
u nas po staremu :ico_oczko:
ale misiek dzis wymiotował w nocy :ico_olaboga: moze na zęby , no i nie spał od 3 w nocy, moze go brzuszek bolał :ico_olaboga: a teraz jest niby oki , zobaczymy co bedzie podczas dnia

Fittney gratuluję :ico_ciezarowka:
dziewczyny wszystkie fotki boskie, czytam Was na bieżąco, ale ostatnio brakuje mi czasu na wszystko
wiec pozdrawiam
Leoś spóźnione ale szczere zyczonka na 8 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 mar 2008, 18:20

NAJLEPSZE żYCZONKI DLA LEOSIA :ico_buziaczki_big:
moze pozniej uda mi sie cos wiecej napisac bo teraz musze sie zabrac za gotowanie zupy dla Szymona :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 mar 2008, 19:49

a jednak Franio chory :ico_olaboga: :ico_chory: rzygał cały dzień i srake miał , ale mam leki od Emilki wiec powinno pomóc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 mar 2008, 20:30

martuchafrost, biedny Franio :ico_olaboga: mam nadzieje ze mu szybko przejdzie :ico_sorki: a jakie leki bedziesz mu podawała? bo ja robie liste lekow do UK :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

13 mar 2008, 21:06

Witam kochane :ico_haha_02:
Ja na chwile bo ani weny nie mam ani czasu :ico_noniewiem:
U nas na szczescie wszystko ok :ico_oczko:
Dzieci dokazuja ale oczy musze miec wkolo glowy :ico_olaboga:
Martusia mam nadzieje ze Franio sie wykuruje :ico_haha_01:
eve81, ja zabieralam do UK czopki Calpol dla dzieci cebion, smecte, gastrolit, lakcid A to co dalam Martusi to typowe na biegunke i wymioty bo jak bylam miesiac temu w PL to Nati mial to samo i lekarka przepisala nam Lakcid gastrolit Nifuroksazyd i Bactrim
Jasnie PaNI juz chyba u nas sie zadomowila chociaz ja zbyt wiele nie moge powiedziec poniewaz spotkalam sie z nia tylko raz ze wzgledu na moj ciagly brak czasu a i pogody nie zachecaja do lazenia z dwojka dzieci
Gdzie nam Ilonka znow znikla??\
I co u Lucy? znow znika
Felicity gratuluje fasolki a czas pokaze czy w odpowiednim momencie sie trafila :ico_oczko: jak przegladalam te zdjecia twoje to zobaczylam prawdziwa wies i sie rozmarzylam bo juz moi dziadkowie nie zyja :ico_placzek:
A pochwale wam sie ze jedziemy do Hiszpani w maju :ico_brawa_01: tak jakos spontanicznie sie zdecydowalismy :ico_oczko: bilety kupione wiec juz nieodwolalnie :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 mar 2008, 00:03

Emilka jestem hi hi ale tez czasu brak,mialam dzis lekarza i szkole,i ostatnio jakos czesciej na jazdy chodze ....a teraz T wynalazl polskiego instruktora i 10 f za lekcje i T nim zachwycony,wiec zapisze sie na caly kurs u niegi i bedzie z glowy ....a cena super,nie wiedzialam,ze i za 10f mozna trafic....T^ taki podbudowany wrocil,bo przedwczoraj byl u tego co ja chodze i mu sie nie podobalo i ciagnie mnie do tego Polaka i chyba pojde .....

[ Dodano: 2008-03-13, 23:04 ]
a super z ta Hiszpania ,ja tez mam plana ,tylko nie wiem czy maj czy czerwiec....a Wy z jakiej firmy jedziecie?

[ Dodano: 2008-03-13, 23:05 ]
wlasnie widzialam w first choice niedrogie wycieczki do Hiszpanii :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-13, 23:06 ]
wczoraj bylam w pubie z kumpela,ale na kawie hi hi wrocilam kolo 21 i T ma faze ,ze go w konia robie i z kims sie spotykam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 mar 2008, 02:06

marta pewnie jakis wirus przypaletal sie do frania.. przerabialismy cos podobnego jednak ze sporadyczna biegunka i goraczka wiec lekow nie potrzebowalam, szybko minelo i mam nadzieje ze i franio obudzi sie zdrowy.. dobrze ze emilka miala leki. napewno pomoga.. napisz nam jutro jak franus.. trzymam kciuki!!!

emilka no to wypoczniecie. :ico_brawa_01: .i kolorkow nabierzecie :ico_brawa_01: a do jakiej czesci hiszpani sie wybieracie?

lucy
niezla przebitka na tych jazdach. jesli dobrze pamietam to placisz 25 za godz. wiec wychodzi 15 f taniej :ico_szoking: tylko zeby dobry byl ten intruktor hehe

a za mna w tym roku chodzi grecja.. musze zobaczyc ateny.. hehe
mam nadzieje ze we wrzesniu mi sie to uda :ico_oczko:
ja moge jechac juz
ale oczywiscie moje kochanie jest na tyle racjonalne ze nie pozwala mi na takie szalenswta hehe
przed nami dwa wyjazdy do polski, komunia chrzesniaka adama i dwa wesela hehe = duuze wydatki :-D


dzis sama zobaczylam na wlasne oczy jak lelek trzymajac sie moich rąk zrobil kilka kroczkow sam.. normalnie podszedl sobie do mnie hehe i jak sie cieszyl, ale mnie mocno przy tym trzymal hehe
a ja wczesniej o tym nie wiedzialam
kolejny dowod na bezmyslnosc facetow
wczoraj jedna laska pochwalila sie takim wyczynem jej syna ja wspomnialam o tym adasiowi a ten bez entuzjazmu mowi, ze lelek tez tak przeciez potrafi :ico_szoking:
dla adasia to normalne i sadzil ze ja o tym wiem , no halo :ico_szoking:
nie wierzylam i dzis musialam sama sie przekonac hehe

wiec ja tez juz przyjelam to na luzie i tym sposobem pierwsze kroczki naszego dziecka zostaly przyjete bez owacji :ico_wstydzioch: hehe :ico_brawa_01:

pojechalam dzis do kolezanki , , zrobilam zakupki w polskim sklepie. a tam wiecie co mnie spotkalo?
byla para z dziewczynka.. ekspedientka (kolezanka mojej kumpeli) zagadala do nas ze ta ich mala w wieku lelka.. no to z lelkiem lookamy na nia.. pytam rodzicow o imie. a oni odpowiadaja Sara :ico_szoking:
a wtedy ja wysilam swa znuzona mozgownice..... i co? okazuje sie ze poznalismy sie na forum tutejszego miasta, rozmawialysmy kilka razy przez telefon i umowilysmy sie na przyszly tydzien.. a tu prosze takie niespodziewane spotkanie .. hehe niezle niezle hehe jaki ten swiat maly (znaczy birmingham hihi)

u kumpeli sie zasiedzialam, i wpadlam na pomysl by wyciagnac adasia do ikei,zeby kupic lelkowi taka maske kurczaczka na sobotnie impreze urodzinowa blizniakow i na swieta tez sie przyda hehe oczywiscie oprocz tej maski mialam troche dupereli do kupienia. no ale na to adam by nie poszedl.. ale ze dla lelka i na ta impre nic nie znalazlam to sie zgodzil hehe ja oczywiscie nie naleglalam zeby sie nie zloscil.. hehe i jeszcze na koniec by wynagrodzic mu ten wysilek hehe (prosto po pracy lazenie po sklepach to niestety katorga dla mego meza) hehe powiedzialam ze z lelkiem moga sobie posiedziec w restauracji a ja sobie polaze i spotkamy sie na koniec zakupow hehe hehe podzialalo :-D

najgorsze ze adam zapomnial fotelika dla lelusia i musielismy ryzykowac jazda na kolanach
oczywiscie moja wina bo nie przypomnialam, a adas ciezko pracuje i jest zbyt zmeczony by myslec o foteliku hehe jego slowa oczywiscie hehe ale postukalam mu po glowie hehe i byl zly na siebie za to zaniedbanie hehe
i dobrze

ja zero zmeczenia.. adas gorzej hehe wlasnie zasnal przed tv i uciekl na gore i ja zaraz dolaczam bo jutro chce pojechac wczesniej do centrum, bo jeszcze w tym tygodniu nie bylam hihi :ico_oczko:

a lelek dzis swirowal
patrzyl na tych zywych 3 letnich blizniakow kumpeli, i taka mial ochote pobiegac z nimi.. piszczal z radosci. a oni niezainteresowani takim malych niemowiacym i malo rozruszanym jak dla nich ludkiem :ico_placzek:
tak mi go zal bylo
bo strasznie sie nimi interesowal.. taki moj zywczyk slodziutki hehe skakal jak pileczka.. i smial sie w glos :ico_brawa_01:
ale chlopaki maja swoj swiat
no i tym sposobem dopiero godzine temu dotarlismy do domu hehe :ico_brawa_01:


p/s wlasnie pochlaniam swoja pyszna zupke, nawet glodna nie jestem bo kumpela uraczyla obfitym obiadkiem ale musze skosztowac co mi tam wyszlo i powiem wam rewelacja!!!
jesli lubicie soczewice :ico_oczko:

buziole papa

:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 mar 2008, 10:28

hej dziewczzyny!!!!
u nas nocka tragedia :ico_olaboga: misiek o pierwszej sie obudził i widocznie go brzuszek bolał, bo sie kręcił do 6 rano :ico_olaboga: na razie nie wymiotował, ale kupsko z rana było jak stąd do USA :ico_szoking: mam nadzieje, ze przejdzie :ico_olaboga:
Madiorka brawa dla leosia :ico_brawa_01: za kroczki :ico_brawa_01:
Jasnie Pani Luska ma to co Fran :ico_olaboga: chyba od Zubelków załąpałyśmy bo dziewczyny też miały :ico_olaboga:
a ja chyba na kwiecień zarezerwuje bilety, mój Jacy pojedzie tylko na 5 dni a my z FRaniem zostaniemy z 3 tyg :ico_brawa_01:
tylko ze znowu musimy do Berlina lecieć :ico_olaboga: masakra :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-14, 09:29 ]
Madziu Ateny piękne, tylko jak bedziesz miała taką temperature jak ja miałam gdy zwiedzałam ( koło 40 stopni) to jakoś nie było ochoty zwiedzać w tym upale :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-14, 09:31 ]
aha : i nie wiem czy wiesz, ze w Grecji jest tak, ze papieru toaletowego nie spuszcza sie w kibelku :ico_szoking: mają tak cieńkie rurki, ze papier sie zapycha i trzeba wkładać do specjalnych koszy, które obsługa hotelowa opróżnia 3 razy dzieńnie, śmieszne co?????

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

14 mar 2008, 12:35

witam
wstałam przed 7 wyszykowałam małego do przedszkola a dużego do pracy i położyłam się jeszcze zdrzemnąć bo strasznie mnie ciągało na wymioty :ico_noniewiem: a pusty żołądek miałam .. obudził mnie o 10 tel
głowa mi pęka,ale cóż,muszę poszyć resztę firanek jeszcze :ico_noniewiem: co najśmieszniejsze,zostało 2 cm do końca szycia taśmy i zabrakło nitki w bębenku :ico_zly: a miałam potem szyć zasłony czerwone :ico_zly:
zrobiłam se przerwe na kawke i na tiktaka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-14, 11:38 ]
wróżyłam sobie z tego włosa, ale nie bardzo rozumiem czy mam przed każdą następna próbą zatrzymać czy co?bo ja zatrzymywałam i najpierw bylo kółko a potem 2 razy wzdłuż i już dalej nie chciałam się tym bawić :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość