Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

13 mar 2008, 22:37

Wszystkiegonaj naj dla solenizantki .Calusek od Grzesia dla Juli.
Witam .Ostatnio jestem totalnie wycieta bo najpierw malowanie sprzatanie zmywanie itp. a jutro reneralna przeprowadzka do swojego mieszkanka. :ico_haha_01: Choc przyznam ze juz mnie to wszystko troche przeroslo a jeszcze troche przeraza ten caly balagan a jak wam wiadomo z dzieckiem wiele nie zrobisz.
Wlasciwie dzis witam was i na troche zegnam bo tam na mieszkaniu nie mam internetu a to troche potrwa zanim podlacza .W związku z tym do zobaczenia za okolo miesiac choc w tej chwili nie umiem okreslic wielkosc kola.

Wiec pa pa moje kochane i wielkie :ico_buziaczki_big: .

A i zapraszam na wirtualna parapetowe :ico_urodzinki: :gitara: :564: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 mar 2008, 23:19

kinga śliczne zdjęcie Elizki
moniw superaśne fotki Grzesia
oj smutno nam będzie bez ciebie, fajnie że nowe mieszkanko prawie gotowe, ciekawe czy spodoba się Grzesiowi?
a nic nam nie napisałaś jak tam z Twoją pracą, pamiętam że pisałaś coś o przenosinach
w każdym razie jeśli jeszcze przeczytasz co napisałam, to proszę od czasu do czasu daj znać choć SMSem co u Was
póki co pozdrawiamy serdecznie

no to się bawmy, skoro parapetówka :ico_kawa: , ale chyba nikogo nie ma?!

ja dziś wykończona, gardło mnie boli, katar zamęcza, a do tego jutro jestem sama...
idę w pielesze, dobrej nocki dziewczyny

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 mar 2008, 08:43

Wtajcie z ranka...

Kingusia
śliczne zdjęcie Elizy w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małolatko
czekamy na nowe fotki Kubusia :-D

Basiu
duuuużo zdrówka :ico_buziaczki_big:
a jak się czuje Tadzio i Wiki???

Moniw wracaj do nas szybciutko.........super, że macie nowy domek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

spóznione dla Julii :ico_buziaczki_big:

u nas od wczoraj wiatry i duuuzo deszczu za oknem...więc siedzimy w domku...nie ma mowy o spacerku :ico_placzek:

ale powiem Wam, że Milenka od kilku dni przymierza się do raczkowania :ico_szoking: ..z pozycji siedzącej...pełznie do przodu...po mału zaczyna nam sie raczkowanie... :-D

a teraz zapraszam na kawusię :ico_kawusia:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2008, 10:37

Hej mamusie
U nas tez pogoda Violu pos zdechlym psem :ico_noniewiem: Ale podobno do jutra :ico_noniewiem:
Violu brawa dla Milenki za proby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak sie zaczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Malolata czekamy za fotkami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kinga ale kwiatuszek wsrod kwiatuszkow ta Twoja Eliza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No a u nas zaczela sie gonitwa po domciu.Mala poznaje,szuka i robi porzadki w szafach.Trzeba ja pilnowac bo wspina sie wszedzie no i siniaczki nabija :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 mar 2008, 11:30

zapomniałam napisać, że dzis Miłoszek kończy 6 latek zapraszamy na torcik
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 mar 2008, 13:00

:ico_brawa_01: dla Milenki za pierwsze samodzielne próby
buziaczki i wszystkiego najlepszego dla Miłosza :ico_buziaczki_big: , niech zdrowo rośnie na pociechę mamusi

u nas dziś pod chmurką, ale jeszcze nie pada
Wiki najlepiej się czuje, ma tylko mały katar, Tadzika nadal dusi, a u mnie się rozwija
miłego dnia

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 mar 2008, 14:32

I ja się witam :ico_oczko:

Dla Milenki :ico_brawa_01: za te próby raczkowania, u Nas raczkowania chyba nie będzie bo Eliza przybiera pozycję na czworaka ale z tej pozycji tylko z powrotem siada. Bardziej to jej się spieszy do chodzenia ale na nogach :ico_oczko:

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Dla naszego Miłoszka :-D Za sześć latek :ico_oczko:

My juz po spacerku i zakupach. Jutro chyba będę musiała pojechać z małą do szkoły bo miał siedzieć z nią mąż ale jego szefunio zapił troche i siedzi w górach. Kretyn jak ja go nie lubię. I Kuba miał mieć wolna sobotę ale niestety musi iść do pracy.

Ach nie opowiadałam wam jesteśmy bez samochodu bo w sobotę wjechała na stopie baba w Kubę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jakby nie mogła wjechać w połowie kwietnia. Bo i tak mamy zamiar sprzedać, ale teraz jesteśmy bez samochodu. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale żem sobie pojeździła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ale trudno się mówi :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2008, 15:23

Matko ale dobrze ze Kubie sie nic nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A teraz ta baba powinna Wam swoj samochod oddac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i caluski dla Milosza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu zdddddddddddddddddddddrowka :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 mar 2008, 16:08

No całe szczęście że nic mu się nie stało. Ale najśmieszniejsze to to, że jechało w tamtym samochodzie 5 osób ale najstarsza babinka prowadziła i to jeszcze jechali na pogrzeb to babcia się jeszcze zestresowała :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 mar 2008, 16:43

Witajcie.
Joasiu spóżnione życzenia dla Juli z okazji 8 miesiaczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu dla Milenki za raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla Miłosza za 6 latek :ico_tort:. Śliczne zdjęcie w podpisie Milenki z kwiatkami :ico_oczko:

Basiu dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków :-)

Kinga śliczna ta wasza Eliza :-D

Moniw wiem co to znaczy przeprowadzka z dzieckiem i współczuje.

Aniu świetne zakuki i fajna cena :-D

Małolata czekamy za nowymi fotkami.

Ula no to teraz zacznie sie bieganie za Pawełkiem :-D

U nas też ciągle coś sie dzieje. Teraz nasza Veronisia pochłania duzo wiecej czasu ciągle trzeba ją pilnować, z raczkowaniem to niebardzo jej wychodzi ,no i zarywamy nocki. Dzisiaj mała w nocy zaczeła płakać a jak ją wziełam do łóżka to odwróciła sie do mojego i zaczeła mu paluchy do oczu wkładać i wołać tata żeby sie obudził :-D a to była 3 w nocy.
A no i mamy nowych sąsiadów Polaków z dwójką dzieci.

Zaraz wkleje kilka nowych fotek

[ Dodano: 2008-03-14, 16:35 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-14, 16:37 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość