Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 gru 2008, 09:18

Witam
Ja nie dostałam zdjęć od Kasiulki niech któraś podeśle proszę :ico_haha_01:

W sobotę pojechaliśmy zamówić małemu meble i łóżeczko i meble do pustego pokoju a potem odwiedzilismy teściów, wróciliśmy wczoraj więc andrzejek nie było a sylwester pewnie w domu jak rok temu spędzimy chyba, ze jeszcze coś wymyślimy :ico_noniewiem:

od rana słonko więc może będzie ładny dzień

A za tydzień mężuś wyjeżdza do Bombaju i trochę się martwię bo widziałyście co tam się działo ostatnio :ico_noniewiem:

Kasiulko- wszystkiego naj z okazji imienin :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

01 gru 2008, 09:58

Hej! Hej! Hej!

Na nowym watku juz 26.strona a ja dopiero pierwszy raz pisze :ico_wstydzioch:

Jakos na urlopie i po nim nie mialam czasu :ico_oczko: Zreszta po przyjezdzie z polski maz byl jeszcze pare dni w domu, wiec korzystalismy z rodzinnej atmosfery :ico_haha_01: (dopiero dzis poszedl do pracy :-) )

Nie wiem czy juz gratulowalam Kasi - ale jesli nie to :ico_brawa_01: dla Wiktorka.

Co do andrzejek - to ja dopiero wczoraj wieczorem dowiedzialam sie,ze sa :-D wiec siedzielismy sobie w domu :ico_oczko:

Na sylwestra planow tez nie mamy (a to nasza rocznica :ico_noniewiem: ) ale w zeszlym roku tez nigdzie nie bylismy i bylo fajnie :ico_oczko: Na bal to pewnie najwczesniej w przyszlym roku, gdy Filip bedzie troszke wiekszy :ico_haha_02: i jesli znajdzie sie ktos kto posiedzi z dzieciakami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 gru 2008, 10:14

Witam,

Mery fotki poszły ,daj znać czy doszły :ico_oczko: .Co do wyjazdu męża,to też bym się bała,ale może się troszkę uspokoi do czasu wyjazdu :ico_noniewiem:

Anetko,Riterciu-bardzo dziękuję :-)

u nas też ładnie,mam nadzieje,ze spacerek będzie super :-)

Barcik dopiero wstał ,leży i się śmieje i mnie straszy,mam nadzieję,że humor mu sie nie popsuje do wieczora .Uciekam szykować śniedanko

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

01 gru 2008, 10:52

a my wpadamy na momencik.Za kilka chwile idziemy na spacerek bo pogoda u nas przecudna.

Felicyty udał się pobyt w Polsce?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 gru 2008, 10:55

Witam!!!! :-) Imprezka się udała :ico_brawa_01: było super nawet tańczylismy :ico_brawa_01: Ale wczoraj mnie bolała głowa :ico_olaboga: To po szmpanach bo chyba 3 wypiłam z kolezanką :-D Dzieci tez się wyszalały, do 2 w nocy :ico_szoking: o 1 moja Matyldzia jeszcze tańczyła. POtem spały do 9 rano :-) A my walczyliśmy do 5 ma się kondyche :-D Ale jest dzis ładnie za oknem, swieci słonce ale 10 stopni to chyba niema Asiu :-) A ja niedostałam żadnych zdjęć ani filmików marzryb@onet.eu :567: Od rana dzis mam telefony kolezanka już o 7. 15 dzwoniła a druga o 7.45 czy żyjemy po imprezie :-D Wczoraj sąsiad przyszedł o 17 i się pyta co to za imprezy użądzamy do 5 rano :-D Oczywiście niechciał nas opieprzyc raczej się wprosić na następną :-D No ale w czwartek barbórka kolejna impreza :ico_brawa: Jedziemy do znajomych, u nas na slasku to tez się ją chucznie obchodzi :ico_brawa_01: Ja dzieciom na mikołaja też nie wiele kupołam Martynce tylko kapcie i słodycze a Matyldzi kubeczek do picia miseczke i łyzeczke musze im cos jeszcze dokupić :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 gru 2008, 12:55

Witam my też po andrzejkach :-D świętowaliśmy i w sobotni i w niedzielny wieczór :-) zabawa nam się udała mieliśmy jescze niezapowiedzianych gości :ico_brawa_01: Niki była u dziadlków i też dobrze się bawiła.
Pogoda u nas ładna a ja musze po urzędach latać :ico_noniewiem: trudno i tak bywa :-)
Mery - tez bym sie martwiła ale myśl że poprawi się tam sytuacja do wyjazdu męza
uciekam

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 gru 2008, 14:17

Witaj felicity.
Mery, nie martw się, będzie dobrze.
Mazia, zazdroszczę kondycji, dobrze że wszystko się udało.
Na mikołajki kupiłam Maciejowi plastikowe zwierzaki do zabawy, jest zachwycony, paczka kosztowała 12 zł :ico_haha_01: . A na Gwiazdkę nie wiem, co mu kupimy :ico_olaboga: , na pewno nie zabawki.
Maciuś ma małą nóżkę, rozmiar 23. Ale bardzo się cieszę, bo ostatnio sporo podrósł, we wrześniu miał 78 cm wzrostu, a obecnie 84, no i klocek się z niego robi.
Od jutra jesteśmy sami, aż do soboty. Mój jedzie służbowo do D. Trudno, przyzwyczaiłam się, wytrzymam.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 gru 2008, 14:35

Chloee widze że twój mały to tak jak moja taka małą nóżke ma no i gdzies tyle samo cm :-D Teraz własnie odemnie wyszła kolezanka z córka dziewczynka w wieku naszych maluchów ale ta to jest chudziudka :ico_olaboga: Ale nogi to ma długie jak modelka oooooooo o głowe była wyrzsza od mojej matyldzi :-) AAA Mery niemartw się bedzie oki. Ja też sie zawsze boje o męża jak gdzieś jedzie w delegacje, On się tam dobrze bawi a ja wiecznie się zamartwiam :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 gru 2008, 15:09

Maziu-zdjęcia juz Ci przesłałam a filmiki moze potem :-D :-D :-D


Bartek też ma malutką nóżkę jak wcześniej pisałam i jest niziutki jak mrówka


Edulitko-miłego biegania po urzędach :ico_oczko: ,przy takiej pogodzie to nawet w urzędach słoneczko czasem zaświeci :-D :-D :-D


TO WSZYSTKO DYKTOWAŁAM DOMINISIOWI,JAKIEKOLWIEK SKARGI ZGLASZAC DO NIEGO!!!

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 gru 2008, 16:53

Iwciu :-D no ładnie wysługujesz się synem :-D Za niedługo niebedziemy wiedziały kto do nas pisze :-D No to się ciesze ze moje dziecko nie jest jedyne, takie małe :-) Jeszcze nic nie doszło a le od Kasiulki dostałam :ico_brawa_01: Taki kochany Wiktorek no i oczywiscie jego starszy braciszek taki pomocny :-) Ojjj jak tak patrze na takie maleństwa to se mówie ja też chceeeeeeeee. Ale żeby było długo takie małe :-)

[ Dodano: 2008-12-01, 15:56 ]
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/5565 ... 1bf787aae0

[ Dodano: 2008-12-01, 15:57 ]
aaaaaaaaaa TO ty wysyłasz zdjęcia Wiktorka :-) Już zajażyłam, a ja myślałam że to Kasiulka a ty od swoich chłopaków :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość