Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 mar 2008, 18:54

hej kochane po pracy

u mnie pogoda za oknem dzis znośna:)-przestało wiać,choć papduje i jest 11 stopni

kurcze moze macie racje,poczekam jeszcze i zobacze co kolejne usg przyniesie :ico_puknij:
Moj pierwszy syn nie nalezal do najmniejszych wazyl 3750 i 53 cm tylko krótki,był takim byczkiem hehe :ico_haha_01:

no coż,w koncu nie moge sie wzorowac na nim i kto wie,moze to drugie bedzie drobniejsze a jesli tak to nie powinnam miec najmniejszego problemu z porodem,wtedy rodzilam 2,5 godz a moj lekarz z Polski,bardzo dobry zreszta mowil zawsze (a prowadzil mnie od 17 roku zycia),ze nie bede miec nigdy problemu z porodami,bo mam tak wszystko ulozone,ze tylko rodzic-OBY :ico_sorki:

powiem Wam kochane,ze od tygodnia szukam na allegro lozeczka z materacem i calego do niego wyposazenia i nikt nie chce mi isc na reke i wyslac do Irlandii :ico_placzek:
I choc sa to nawet sklepy w ktorych pisze,ze zaplace za wszystko i dokupie wiele jeszcze innych rzeczy jakich maja w swojej ofercie to tez nie chca :ico_zly:
jestem zla i zalamana,tutaj nie ma takich lozeczek a jak sa to 2 razy drozsze a ja musze patrzec na koszta tez niestety
moze ktoras z Was zna albo slyszala o jakiejs firmie,ktora swiadczy tego typu uslugi??

sciskam mocno kazda z was uwazajac na brzuszek

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

13 mar 2008, 21:23

Hej Dziewczynki wpadam tylko na chwile i nie wiem kiedy zajrze znowu bo ostatnio dopadla mnie znow choroba mialam prawie 40 stopni goraczki od niedzieli leze plackiem! Jak poszlam do lekarza w poniedzialek z 38 stopniami to on mi zmierzyl i nie wiem jakim cudem wyszlo mu 36.6 baran :ico_olaboga: i kazal wracac do domu! We wtorek moj maz tadzwonil do mojej gin i jestem na antybiotykach powoli temperatura spada ale czuje sie bardo slabo!! :ico_olaboga: Strasznie balam sie o mojego Kacperka ale ginka uspokoila mnie ze jemu juz nic nie grozi ze mam odpczywac! Dzis rano mialam wizyte pojechalismy z mezem bo chcialam sie upewnic no i jest dobrze!! :ico_haha_02: Wyniki dobre jedynie mocz no ale to pewnie przez chprobe! Malutki rosnie wazy 1550 i slicznie wyglada :ico_haha_02:
emalia30, Nie przejmuj sie kochana mi tez mowila ze dzidzius jest duzo mniejszy niz powinien byc ale chyba zaczal nadrabiac :ico_haha_01: wiec z Twoim malenstwem tez jest wszystko w porzadku no i GRATULUJE synka bo chyba nawet nie zdazylam tego jeszcze zrobic :ico_wstydzioch:
Szpilka Witaj mamy ten sam termin porodu :ico_haha_01: i alych lokatorow tej samej plci!!
Oki dziewczynki caluje was wszystkie i odezwe sie jak tylko poczuje sie lepiej!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 mar 2008, 21:35

ewelinko kuruj sie kochana i goń to choróbsko gdzie piepsz rośnie !!!-dziekuje tez za slowa otuchy-tez tak mysle i mam nadzieje,ze nadrobi moj brzdąc :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 mar 2008, 23:40

witajcie kochane! spiesze z wiadomoscia ze moja mala Alusia wcale plci nie zmienila i nie bedzie Olusia :-D dzis bardzo wyraznie bylo widac cipulke, wiec nawet ja nie mialam juz watpliwosci... napisze wam jeszcze cos co wprawilo mnie w oslupienie...moje dziecie wcale nie jest "wielkoludem" tak jak wywnioskowala moja lekarka w szpitalu :ico_nienie: ( po badaniu brzucha miarka) ... wazy BARDZO prawidlowo, czyli 1750 gram (widzisz emalia... ta sama waga :-D ) i teoretycznie pani doktor zalozyla, ze waga przy porodzie bedzie sie wahac w granicach 3100 - 3500 :ico_oczko: a takie dzieciatko to raczej "wycisne" bez problemu :-D
poza tym wszystkie inne pomiary super, ruchliwa dzis pannica byla jak nigdy... (bawila sie raczkami :-D )
pani doktor rowniez powiedziala ze nasza Alusia jest bardzo z buziuni podobna do swojego braciszka:ico_szoking: ... tez dostrzeglam podobienstwo na fotce 4d :-) mam juz pewne wyobrazenie jak wyglada moje male sloneczko :ico_haha_01:

mam sliczne zdjecia z usg, ale to wam zaprezentuje dopiero jutro bo moj drugi komputer jest dzis zajety przez mezusia :ico_oczko:

Zulciu
, czekam na twoje fotki :-)
ewelina, zdrowiej nam, szybciutko i odzywaj sie czesciej :-) pozniej jak nam sie dzieciaczki porodza to moze nam brakowac czasu na wirtualne pogaduszki (ale mam nadzieje ze jednak nie :ico_sorki: :-D :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 mar 2008, 00:43

Witajcie,ja wpadłam tylko na chwilkę życzyć Wam dobrej nocki.
Ewelina83, Zdrowiej nam szybciutko :-)
emalia30, co do łóżeczka,to nie mogę Ci za bardzo pomóc.Trochę siedziałam w allegro,ale nic tam nie było.Może spróbuj na ebayu,albo na świstaku.
MONIKAB fr, Twoja Alusia tak jak moja Jula waży :ico_brawa_01: Co do fotek,to nie wiem kiedy wstawię,bo się z mężem poprztykałam i nie wiem kiedy się odbrazimy.
Pozdrawiam i do jutra.
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

14 mar 2008, 08:59

Ewelina83, dużo zdrówka. Kuruj się!!
MONIKAB fr, bardzo się cieszę, że Alusia się tak ślicznie rozwija. Waży tyle, co moja Ala :ico_haha_01:

Czekam na Wasze fotki.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 mar 2008, 09:28

Obrazek

ja do pracy zaraz ,ale ten weekend jest moj i moj syn bedzie mial jutro 9 latek,wiec torcik bede robic i znajomi przyjda jak i siostry :)

Moniczko gratuluje wiec zdrowej i ruchliwej corci i super,ze wszystko jest ok-to ile moje wazy to nie wiem jak mialam miesiac temu wage sprawdzana to powiedziano mi,ze maly wazy niecale kilo,wiec nie za duzo hm...

buziole kochane

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

14 mar 2008, 09:46

hej Majówki


Zulcia pisze:K@teczko a co u Ciebie?Czemu się nie odzywasz?Czasem podczytuję um.Mam nadzieję,że się nie gniewasz.Jak wynik cytologii?Pozdrawiam Cię cieplutko.


nie gniewam sie Zulciu
walcze z choróbskiem
mam mało czasu i sił :ico_placzek:

z hormonami cos u mnie nie teges 9ale nie wiem czy zrobiłam je w odpowiednich dniach cyklu :ico_olaboga: ) i do tego w cytologii tez cos wyszło nie tak.
W przysżłym tygodniu ide do ginka. Jak bede wiedziała na czym stoje, dam znac.
Buzka
pozdrawiam Was kochane :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 mar 2008, 10:16

witajcie kochane kolezanki
Zulcia, szczako , idziemy "leb w leb" :-D nasze pannice beda chyba o podobnej wadze...
a musze wam jeszcze napisac, ze podziwialismy wczoraj Alutki wloski :ico_haha_01:
zulcia, a z czym masz problem (jesli chodzi o te zdjecia) to moze uda mi sie ci jakos pomoc? nie ma co na facetow liczyc :ico_oczko:
emalia, nie przejmuj sie skarbie, przez ten miesiac nie jest wykluczone ze synus nie podwoil swojej wagi...mozliwe ze wazy teraz tyle co nasze dzieciaczki... a poza tym to mogli cos pokrecic z terminem porodu i dzieciatko moze byc mlodsze, wiec ma prawo wazyc mniej :-) jesli z serduszkiem jest wszystko ok, pozostale narzady wewnetrzne sa w porzadku, mozg itd... to waga jest najmniejszym problemem... jeszcze chlopak podrosnie :-)
a dla twojej starszej pociechy najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe z okazji urodzinek :ico_tort:
k@teczk@ trzymam kciuki za pomyslnosc badan :ico_pocieszyciel: napewno wszystko bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 mar 2008, 12:05

Witajcie
K@tk@, główka do góry,będzie dobrze!
MONIKAB fr, problem mam ze wszystkim :ico_wstydzioch: ani kabla nie podłącze,ani nie zgram fotek.Ech,wstyd się przyznać,ale ja i komputer to raczej dobranej pary nie tworzymy.
A ja zaprowadziłam moją córcię do przedszkola i poszłam zrobić badania.I pewnie będę musiała ze 2 razy w tyg. na KTG jeździć do szpitala.
emalia30, Obrazek
dla Kacperka,prawdziwy mężczyzna z niego!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość