Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 gru 2008, 11:47

Do dzisiaj starałam się ją wzrokiem omijać, ale po nocnej schizie chyba jednak ją przeproszę i grzecznie dopakuję i zapnę :-D
noo i suprr i z głowy będzie :-)

ja miałam dziś powlec się do bankomatu, bo mam kawałek, ale tak się ostatnio broniłam przed zakupem butów zimowych, no i teraz zonk :-) na ten śnieg w adidaskach raczej nie poczłapię :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 gru 2008, 11:47

kasia1983, ja tez mam spakowaną torbe i kurde nie wszystko w nia weszlo ;| :ico_szoking:

ja juz gotuje zupcie :-D i sloninka sie podsmaza:)

kurcze ja juz tez tak chcialabym miec dzidzie przy cycku :-D...wogole w nocy mialam skurcz i choc bralam ten fenetrol to wzielam nospe tak jak kazali...

kurcze jaka piekna slonecza i ciepla pogoda :-D az szlak czlowieka bierze

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

02 gru 2008, 11:50

na ten śnieg w adidaskach raczej nie poczłapię :-D
Nawet nie próbuj!!! :ico_olaboga:
kurcze jaka piekna slonecza i ciepla pogoda :-D az szlak czlowieka bierze
Musisz klimat zmienić na czas do porodu, żeby Ciebie nie trafiało, że Ty w domu, a za oknem słońce... :-D
Spadam, kochane... Wlecę tu po zakupach :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 gru 2008, 11:54

ja też uciekam na zakupki i do koleżanki na małą herbatkę

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 gru 2008, 11:54

Karolina2411, no właśnie chcialam zamienic sie z ananke bo u niej śnieg :-D


ale balkon otworzyłam :-D i czuję sie jak na plaży :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 gru 2008, 12:10

Witajcie, ze mnie to chyba najwiekszy śpioch :ico_wstydzioch: Dopiero co od sniadanka odeszłam :ico_wstydzioch: dojadałam wczorajszą pastę jajeczną bo stwierdziłam, że nie będę gorsza. Tylko u mnie z pietruszką była.
Widzę, że czekamy na dalsze wieści od Motylka...ciekawe jak nasz Kasiulek.
Evik, bidulko znowu cos się Was czepnęło. I jeszcze takie miłe podejście pani z przychodni :ico_zly: Dużo zdróweczka dla Tymonka.
Osita, dla Carmen też zdróweczka. I dobrze, że napisałaś o tym termometrze bo ja już się na niego napaliłam.
Karolka, czasem się zastanawiam jaka nierozgarnieta babsko ze mnie. Panikowałam, że materaca odpoiwedniego nie znajdę, a wystarczyła przejżeć rozmiary innych łóżeczek :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: problem rozwiązany, materacyk bedzie pasował jak ulał. A z tym plamieniem, to mogą być już początki rozdwajania. Uważaj na siebie kochana.
Tosia, do głowy by mi nie przyszło, że można uciąć taki materac. Gratuluje, pomysłu i udanej realizacji. Też mam gryczano-kokosowy.
Ananke, smigaj po butki zimowe. Dzięki za info o zmiananch w regulaminie.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

02 gru 2008, 13:08

Ufff, doczłapałam się :-D
Wchodzę do jednego sklepu, a tam mnie dwie kobietki , ekspedientki witaja: Oooooooo, dzień dobry, ale pani zeszczuplała..... :-D :-D :-D Jaka pani dietę stosuje? :-D
Cały sklep w ryk... :-D :-D :-D No to mnie natchnęły kobitki :-D :-D :-D
Aniu, wcześniej już myślałam o tym, żebyś inny wymiar łóżeczka wybrała, ale nie chciałam nic sugerować, bo pomyślałam, że może tamto po prostu Tobie wizualnie najbardziej odpowiada i tyle... :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

02 gru 2008, 13:15

Hello dziewuchy:)))

Ale super kobitki nam sie rozdwajaja :-D

Evik-moze jak tak Cie brzuch bolałw nocy to były to skurcze przepowiadajace?A u Tymka moze to jest stulejka z tym siusiakiem?Moj siostrzeniec tez tak mial i w czasie kapieli trzeba bylo mu delikatnie naciagac skórke,moze naciagaj mu tak lekko i po tym smaruj oliwka tak jak Karola mowila.Moza przejdzie...

Osita-no Ty to masz juz tak rodzinnie w domu :ico_brawa_01: ,fajnie.No i dobrze ze powiedzialas o tym termometrze bo moj piekny tez taki chcial kupic ale wyperswaduje mu to z glowy:)

Karola-to mialas ładnego stracha :ico_noniewiem: ale Ty twarda kobitka i nie dasz sie:)),ja tez sobie tak stekam w nocy jak przekladam sie na drugi bok :-D

Tosia-Ty to pozno chodzisz spac i szybko wstajesz :ico_brawa_01: ,ja tam tez pozno chodze wstac ale za to rano to najlepiej mi sie spi :ico_haha_01: .Nie wstaje szybko bo i tak nie mam po co-jak chlop idzie do pracy a ja i tak nie mam nic do robienia bo musze lezec :-D

A wczoraj jakie jaja :ico_szoking: -ten moj powiedzial kumplowi zeby kupil bejce do łóżeczka,no i kumpel kupil jakas tam farbe co mu w praktikterze dali,no i tak sobie pomalowali ze wyszła straszna kupa :ico_szoking: i ten moj tak sie wkurzyl ze zamowil nowe łozeczko :-D .no trudno,teraz przynajmiej ma nauczke zeby takie rzeczy samemu kupowac :-) .No a jak mała sie wykluje to bedzie musiała spac w wózku :ico_oczko:
Koles przesle mi to łózeczko wiec przypuszczam ze dopiero za tydzien bedzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

02 gru 2008, 13:22

ten moj powiedzial kumplowi zeby kupil bejce do łóżeczka,no i kumpel kupil jakas tam farbe co mu w praktikterze dali
Nieeee, noooo, wieeeesz... Jak prosisz o bejcę, to bejcę, a nie farbę... W Praktikerze by się nie pomylili, tylko kumpel dał ciała... :ico_puknij: Ale fakt, ma to Twoje szczęście nauczkę na długo i to kosztowną w dodatku... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 gru 2008, 13:33

ale nie chciałam nic sugerować,
Kochana, na drugi raz sugeruj ile wlezie. Ma człowiek czasem klapki na oczach...ja się uparłam na ten poprzedni model bo faktycznie wizualnie mi bardzo odpowiadał, nawet mi do głowy nie przyszło przejrzeć wymiary pozostałych łóżek. Ale lepiej późno niż wcale...zamawiam ten w kolorysyce szaro-zielonej to mi do koloru ścian jeszcze podpasuje :ico_brawa_01:
no i tak sobie pomalowali ze wyszła straszna kupa
Własnie, chłop to chłop...ale mogli się zorientować, że coś jest nie tak przy pierwszych maznięciach pędzlem, może by się dało odratować łóżeczko. Ale co tu gdybać, mleko już się rozlało...Laurka bedzie miała nowe łóżeczko.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość