Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 gru 2008, 10:10

I ja już witam rano.
Maluchy wstały pół godziny temu na mleko.

Mam pytanie- wasze dzieci też jeszcze piją mleko z butli? Kinga cały czas życzy sobie rano mleko przez smoka. Pewnie już czas ją odzwyczajać...

Pewnie po śniadaniu pójdziemy "do kaćolów" z chlebkiem. Jest pochmurno, ale nie pada i nie wieje.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 gru 2008, 10:44

Gabi, dobry pomysł.

Widzę,że już też skomentowałaś w temacie o zdjęciach naszych smerfów na nk.
Dziewczyny. to adres
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0


Myślę, że nikt się nie przyczepi, że aktywny link wklejam, ale to zbyt ważna sprawa, by bawić się w procedury.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 gru 2008, 12:15

witam was dziewczynki!!!
te konto z nk jest juz zablokowane..mam nadzieje ze zajmą sie tym szybko ... :ico_szoking: straszne
Aginko i Aniu zycze wam aby wszustkie wasze problemy sie rozwiązały!!! trzymam mocno kciuki!!!!
Aniu no ja tez mam te okropne hemoroidy..musze sie wybrac do lekarza i ja po jakas antykoncepcje!!!!

jeju..dziewczyny.....ja juz wymiękam z tymi moimi dzieciaczkami...Julcia jest taka maruda..spi bardzo malo....uspypiam ją wiezorem 2 godziny....pada dopiero ok 21 ....
a Mati płacze strasznie w nocy....budzi sie co chwile.....
a z markiem..no srednio.ostatnio mi zarzucil ze za malo sie zajmuje Matim....ze tylko Julcią...masakra......nawet mi sie nie chce komentowac jego zachowania....jesli tak dalej bedzie to nie wiem.......

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 gru 2008, 12:36

Gabi, dzieki Gabi..tez mam taką nadzieje

zablokowalam galerie na nk ale zastanawim sie nad uunieciem ich.....kurcze jak to sprawdziec czy nie ma gdzies moich zdjec.....ponioc dziewczyny z forum znajduja ich coraz wiecej

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 gru 2008, 12:54

ja wlasnie zaczelam przegladac te profile i jestem w szoku...az plakac sie chce

gabi wpisz w wyszukiwarce ne ma i ci sie wyswietli lista fikcyjnych profili i musisz u nich szukac

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 gru 2008, 15:30

Gabi pisze:Już wiem Iza, mało tego Ci "ludzie" mają kolejne takie profile wsrod znajomych, ale to jest po prostu szukanie igly w stogu siana :ico_placzek: Maja po 500 znajomych nieraz :ico_placzek:
To jacys chorzy ludzie!


no wlasnie!!!
wierzyc mi sie nie chce!!! nie moge nawet myslec o tym ze sa tacy okropni ludzi.wlasciwie to juz nie ludzie

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 gru 2008, 15:59

Dzien dobry :-) Ja na chwilke tylko.. Jakos niemam czasu ostatnio..A to obiadek,a to pobawic sie z dziecmi i tak jakos ucieka ten czas...
U mnie Ok,wlasnie teraz Nicolka spi,a Marcusek siedzi na podlodze i sie bawi :-)
A ja musze jeszcze opanierowac kotlety i juz mniej wiecej obiadek bedzie do tego ziemniaki ugotuje i ogorek kiszony moja ciotka mi dala takie dobre ogorki pycha :-)
Dzisiaj mi tez Nicolka pomagala trzaskac kotlety :-D ale fajnie trzymalam jej raczke i tak sobie razem je bilysmy te kotlety.. :-)
A i Marcusek coraz czesciej probuje wstawac.. i moze tez bedzie raczkowal.. w kazdym razie do tylu juz umie :-)
A Nicolka to mleka juz nie pila od 4 miesiaca zycia.. wypila moze z 10 ml i juz miala kupe w pampersie,a Marcusek ma 9 miesiecy i jeszcze pije sobie mleczko i smakuje mu jak niewiem ale to dobrze :-) I niech je pije jak chce dlugo..

Mama_Ania trzymam kciuki ze ci sie wszystko ulozy z mezem dobrze,i ze bedzie Ok.

A to na naszej klasie to ja jestem w szoku,ale moich dzieci nigdzie tam nie znalazlam i bogu dzieki za to.. Ja nie rozumiem jak takie cos mozna robic.. przeciez to jest chore!!! I to fakt to juz nie sa ludzie co takie cos robia..

Iza tobie tez sie ulozy.. Ah szkoda gadac.. Szkoda ze cie twoj maz nie wspiera tylko sie jeszcze dodatkowo zachowuje jak dziecko .. no ale mam nadzieje ze mu przejdzie.. i u ciebie bedzie Dobrze :-)

Ja na szczescie niemoge narzekac,Marcusek spi ladnie w nocy budzi sie tylko jak mu smoczek wypadnie i ja mu go dam i spi dalej,a dzisiaj to go sobie wzielam kolo siebie do lozka bo juz o 5 40 niechcial spacc,a ja mysle a to polezymy sobie i Marcusek zasnal sobie dalej do 7 40 :ico_oczko: :ico_haha_02:
A Nicolka tak samo jak ja uspie w nocy to spi cala noc ladnie i spokojnie .. a to pamietam ze jak Nicolka byla mala to tez miala kolki i bardzo ja meczyly przez pierwsze 3 miesiace .. ale w nocy spala spokojnie ..
No nic ja uciekam robic obiadek :-) Milego dnia papa

[ Dodano: 2008-12-02, 16:08 ]
A i jestem na chwilke jeszcze :-)
Marcusek niedawno zasnal,a Nicolka jeszcze sobie spi..
A jak sie dzieci obudza i zjedza i moj mezulek wroci z pracki to jedziemy na zakupy.. Lubie robic zakupy,tak fajnie wszyscy razem.. Jakos dzieci malo wtedy nam marudza i jest Ok.I powoli ida swieta ale najpierw Mikolaj bedzie :-) :ico_oczko:
A i zapomnialabym.. ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla waszych dzieci za piekne mowienie wierszow.. Ja to w szoku jestem jak opowiadacie..
Nicolka ostatnio powiedziala Opa(dziadek) chcesz to chcesz to.. to znaczylo ze dziadek Nicolce wszystko by dal i jak mala to zapamietala jak moj tesciu tak mowil do Nicolki chcesz to chcesz to.. :-D Nicolka zaczyna powoli ukladac zdania :-) Ostatnio mi powiedziala Daj to.. i super zaczyna mowic po polsku a czasami mi sie wydaje ze po niemiecku bardziej rozumie? Ciekawa mieszanka.. mam nadzieje ze moja Nicolka sie nie pogubi w tych jezykach.. :ico_oczko: Ale raczej nie,bo to bystra dziewczynka i da sobie rade,tak samo jak Marcusek ale Marcus jest jeszcze malutki.. a i juz ladnie powiedzial Mama i Papa(tata) albo Ala,bee,ble itd.. :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 gru 2008, 17:35

Cześć dizewczynki, widze że TU ruszyło, ja ciagle nie mam czasu, a poza tym nie mogę nacieszyć sie domkiem :-D
Teraz mam tak jak chcioał;am mieć.

Całuski wysyłam i postaram się WAS doczytac i opdisać.

[ Dodano: 2008-12-02, 22:58 ]
Mam pytanie- wasze dzieci też jeszcze piją mleko z butli? Kinga cały czas życzy sobie rano mleko przez smoka. Pewnie już czas ją odzwyczajać...

Aniu no mój Antek to juz od tak dawna nie pije mleczka z butli że juz nawet nie pamiętam....ostatnio chyba pił jak miał 6 miesięcy....ale mam tu kolezanke któorej synek ma ponad 3 lata i nadall pije z butli....

co do tych chhorych profili to jakiś koszmar, ja myślę ze t nie jest "naduzycie" tylko karalne przestępstwo i to powinno się zgłaszac na policję.
Ja bym tak zrobiła.

jeju..dziewczyny.....ja juz wymiękam z tymi moimi dzieciaczkami...Julcia jest taka maruda..spi bardzo malo....uspypiam ją wiezorem 2 godziny....pada dopiero ok 21 ....
a Mati płacze strasznie w nocy....budzi sie co chwile.....

Oj Izuś Twoje skarby to ncne marki pamiętam że z Matusiem to miałas tez takie prblemy ze spaniem. mam nadzieje że szybko tp minie.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

03 gru 2008, 00:08

witajcie
Mama_Ania pisze:o zdjęciach naszych smerfów na nk.

to sie w głowie nie mieści, galerie na NK mam juz dawno zablokowaną, dzisiaj założyłam hasło na blogu bo kto wie :ico_zly:
Ale żeście naskrobały wczoraj a mi jak na złośc net nie chciał sie włączyć
Mama_Ania pisze:Mam pytanie- wasze dzieci też jeszcze piją mleko z butli? Kinga cały czas życzy sobie rano mleko przez smoka. Pewnie już czas ją odzwyczajać...

Kacper pije 2 razy z butli, raz w nocy i do południa jak idzie na drzemkę, a za nic w świecie nie moge go tego oduczyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 gru 2008, 08:10

Witam - z pracy - oczywiście ....

Paulina446 pisze:Mama_Ania napisał/a:
Mam pytanie- wasze dzieci też jeszcze piją mleko z butli? Kinga cały czas życzy sobie rano mleko przez smoka. Pewnie już czas ją odzwyczajać...

Kacper pije 2 razy z butli, raz w nocy i do południa jak idzie na drzemkę, a za nic w świecie nie moge go tego oduczyć


u mnie Malwinka ze smoczka - pije w nocy sok .... w dzień pije z kupka z dziubkiem albo powoli ze zwykłego kubeczka .... a o Kapiku to nawet nie będę mówiła ....


Za to chyba dopadła nas grypa żołądkowa - Kapik wymiotował wcz0raj wieczorem i w nocy .... teraz tylko czeka aż złapie po kolei nas .... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość