Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 gru 2008, 14:09

Witam!
Ja szybciutko,pozniej Wam opisze detale.Wlasnie wrocilismy ze szpitala,Natalka miala zapalenie pluc :ico_placzek: Podejrzewali zapalenie opon mozgowych i zapalenie nerek :ico_noniewiem: malo mi dziecko nie umarlo,jezu jakim trzeba byc czujnym.....
Jak znajde chwile to opowiem wszystko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 gru 2008, 14:32

Ja szybciutko,pozniej Wam opisze detale.Wlasnie wrocilismy ze szpitala,Natalka miala zapalenie pluc Podejrzewali zapalenie opon mozgowych i zapalenie nerek malo mi dziecko nie umarlo,jezu jakim trzeba byc czujnym.....
Jak znajde chwile to opowiem wszystko
jezu miszka ale jak to zapalenie pluc :ico_placzek: matko jedyna dobrze ze jej lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 gru 2008, 14:38

witam!
boże miszka kochana współczuje wiem co przeżywałaś!!! uwierz mi że wiem!!
trzymam kciuki za Natalkę,aby jak najszybciej wyzdrowiała!! buziaczki dla niuni!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 gru 2008, 16:16

Miszka :ico_olaboga: boze co Was znowu spotkalo-dobrze ze pojechalas do szpitala :ico_sorki: biedna malenka Natalka :ico_placzek:
mam nadzieje ze bdzie juz tylko lepiej :ico_sorki: niech nam zdrowieje ksiezniczka szybciutko :ico_sorki: buziaki
boze mam nadzieje ze Iga nie ma zapalenia pluc :ico_sorki: ...niby wczoraj ja osuchali i nie ma :ico_sorki: ale kto to wie :ico_placzek: teraz sie zdenerwowalam :ico_olaboga:
Wiola a wiec Cie jednak wywolalam :ico_brawa_01: sliczny Twoj synio :ico_brawa_01: a jaki malenki :ico_brawa_01:
no i mam nadzieje ze jutro u lekarza pojdzie wszystko ok i bedziesz wracac juz do formy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 gru 2008, 17:29

Wlasnie wrocilismy ze szpitala,Natalka miala zapalenie pluc Podejrzewali zapalenie opon mozgowych i zapalenie nerek malo mi dziecko nie umarlo,jezu jakim trzeba byc czujnym.....
Jak znajde chwile to opowiem wszystko
miszak a trzymaj sie kochana będzie dobrze .
Wiola piekne malenstwo , masz racje nasze już takie duze :ico_haha_01: :ico_haha_01: z dnia na dzien się zmieniają .
Nocka przespana bardzo fajnie od 22 do 4 a potem co 2 godzinki wiec standardowo :ico_haha_01: wczorajsza kompiel poszła mi bardzo fajnie mały był zzachwycony tylko nie chciał spać i dopiero po 22 padnoł .
U nas dzisiaj bardzo fajna pogoda wiec zaliczyłam długi spacer Antek dzisiaj jakiś niespokojny :ico_olaboga: coś strasznie psika wiec nie wiem czy go katar nie chyta :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

02 gru 2008, 18:06

cześć dziewczynki
mimo że połowa listopada można???????

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 gru 2008, 18:34

JustynaiGabi,
jasne zapraszamy pochwal sie swoim szeczesciem bo go jeszcze nie widzialysmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiola piekne malenstwo , masz racje nasze już takie duze z dnia na dzien się zmieniają .
własnie ale ten czas leci :ico_sorki: ja juz nie moge sie doczekac kiedy maly zacznie tak prawdziwie gaworzyc :ico_brawa_01: najfajniejsze jest jak zacznie sos tam gugac i sie dziwi ze to z jego buźki takie slowka wychodza :-D
Wiola85 synio śliczny taki maluszek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

02 gru 2008, 18:37

muszę powgrywać dziś zdjęcia to pokaże Wam tego spóźnialskiego.......
ale powiem (dla wtajemniczonych) ze poród trwał błyskawicznie oczywiście dzięki znieczuleniu........

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 gru 2008, 19:05

JustynaGabi :ico_brawa_01: Witaj :ico_brawa_01:
super ze Ci tak szybko poszlo :ico_sorki:
no i czekamy na fotki malenstwa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

03 gru 2008, 14:03

witam dziewczynki! a co tu tak puuusto?
miszka jak Natalka? mam nadzieje że już lepiej,trzymam kciuki!!!!
u nas wszystko dobrze bez zmian ,tylko mały budzi sie czasem jeszcze w nocy ale odrazu zasypia,dzis przespal całą nie wiem od czego to zależy!
a moja córcia miała wczoraj koncert śpiewali kolędy!!! mnie neistety nie bylo bo za głośno tam było! :ico_placzek: ale mąż był robił zdjęcia! nasza córcia wyglądała pięknie no i śpiewała po norwesku! jak to dzieci szybko wchłaniają język! szkoda że mi tak nie idzie :ico_puknij: no ale trudno z czasem i ja sie naucze,pozdrawiam dziewczyny i zycze miłego dzionka! :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość