BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

02 gru 2008, 13:56

Frydza ja widziała ale jakoś nie udało mi się znaleźć nic bulwersującego na nk, może lepiej, bo szkoda nerwów... pomylency i tak będą wśród nas i nic na to nie poradzimy....

będe trzymac jutro za was kciuki u ortopedy, ale pisałaś kiedyś że widzisz różnice, więc pewnie będzie dobrze :ico_oczko:

co do imienia to mi podobała się Nina, amój Tomuś zdecydowanie nie reflektuje :ico_noniewiem:
śmialiśmy się że Kalinka powinna mieć Malwinkę, ale czy to by nie była przesada?
a co myślicie o Kornelii, albo Lenie?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2008, 14:00

a co myślicie o Kornelii, albo Lenie?
bardzo ladne :-D



BeWu pisze:Frydza ja widziała ale jakoś nie udało mi się znaleźć nic bulwersującego na nk
ja znalazlam np zdjecia dzieci i pisze ze sa na smietniku kto je przygarnie???masakra co za chgorzy ludzie!! i np zdjecie dziewczynki i pisze fajne mam cycorki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
poblokowalam moja galerie dla obcych i skasowalam zdjecia Wiki np w wannie!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

02 gru 2008, 14:59

Witam Frydza byłaś już u lekarza???? No i ja też nic na naszej klasie nie znalazłam , może i dobrze tak jak pisze BeWu .
A tak pozatym to kochana moje gratulacje , mi bardzo podobają się Paulinka , Magda Malwinka też fajnie i dlaczego było by to przesadą no nie kapuję.

Juli każda z nas przechodziła przechodzi przez to samo ja czasami mam ochote wcisnąc przycisk STOP ale żeby zadziałał nie stety wciskam wciskam a dziewczyny dalej szaleją Wiki dalej ryczy i jest marudna .

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

02 gru 2008, 15:19

edzia przeczytaj sobie na głos: KALINA MALWINA heheheh

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 gru 2008, 16:01

BeWu pisze:Frydza ja widziała ale jakoś nie udało mi się znaleźć nic bulwersującego na nk, może lepiej, bo szkoda nerwów... pomylency i tak będą wśród nas i nic na to nie poradzimy....

no właśnie, durnie wszędzie są, ja dlatego nigdzie nie daje gołego Tomka, bo nigdy nie wiadomo kto to ogląda? :ico_olaboga: jakieś porombańcy...
BeWu gratuluję dziewczynki w brzuszki, będzie fajny babiniec w domu! :ico_brawa_01: imie Lena bardzo mi się podoba! a jak byłam z Tomkiem w ciąży i jak myślałam że dziewczynka to bardzo chciałam żeby była Majka! chociaż mojemu A wcale się to nie podobało :ico_oczko: Ale z chłopcem nie było żadnego problemu, miał być Tomek [po wujku] i już

Frydza napewno jest lepiej z nóżkami Wikusi...i dzięki Bogu że z Twoim siostrzeńcem wszystko ok...
ania1980 trzymam kciuki za Ciebie jeszcze tylko 4 dni, zobacz tylko 4 a było 9 miesięcy... ale te 4 dni to teraz wieczność nie...zobaczysz zleci i mała wyskoczy! :ico_oczko:


A ja dziś dopiero mam dzień do du...nie dość że wczoraj dostałam @ jakoś ledwo łaże [nogi mam jak z waty] to poszłam zTomkiem na spacerek krótki do tej znajomej co ma kwiaciarnie [po kartke dla teściowej bo ma 03.12 urodziny] i jak wracaliśmy to Tomek trzymał mnie za ręke i chciał barsdzo kamyczek i normalnie pociągnął mnie tak że i on i ja żeśmy leżeli... :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a na tych piepszonych chodnikach to nie jest moja pierwsza wywrotka!
Ale wiecie? nic nam się nie sało...troszke my się przestraszyli, ja na trzęsących nogach wróciłam do domu...
I tak mama zadzwoniła to jej się wyżaliłam. Jestem, tzn mam 1 stopień niepełnosprawności ale umiem chodzić [dosyć trudno] ale chodze...
co mam zamknąć się w domu i patrzeć przez szybke na świat!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Zła to ja jestem troche na siebie, bo jestem dosyć gapka, bo wszyscy mi powiedzą musisz uważać, a co ja robie? no pewnie że uważam...Troche też mnie wkurza że pewnie ludzie wszyscy widzieli i dopiero będzie gadanie :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: ... Ale to mnie raczej nie obchodzi...oj ale jestem wkurzona!na świat!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 gru 2008, 17:48

Agniecha, nie przejmuj się tym co ludzie powiedzą; jakiekolwiek komenatrze świadczą tylko o nich ...

BeWu, gratuluję córuni!!!!Jeśli chodzi o imię, to u nas dla młodszej córeczki wymyślił tatuś, a mamusia zaakceptowała :-D Mieliśmy kilka typów, ale długo nie potrafiliśmy zdecydować.

Frydza, jak po wizycie u ortopedy ???

Ze zdjęciami na nk straszna sprawa... trochę przejrzałam,ale nie mam czasu i siły i nie chcę się denerwować, więc nie będę szukać Helenki... z resztą, wszystkiego przewertować się nie da...

[ Dodano: 2008-12-02, 17:00 ]
Co do porodu, to im bliżej, tym mniej się boję :-D po prostu mam już dość brzucha, chcę zacząć dochodzić do siebie, kupować fajne ciuchy, przestać biegać co chwilkę do toalety i ogólnie czuć się jak piłka etc ... i chcę w końcu tulić Weroniczkę!!!! A te ostatnie dni dłużą się bardziej niż cała ciąża...
Obawiam sie troszkę, że Helenka będzie zazdrosna... Dziś ubierałyśmy łóżeczko dla Malutkiej, to Szpak tak się popłakał, że nie wiedziałam jak Ją uspokoić.
Dziś na kąpielkę przychodzi kumpela, która wraz z mężem w razie "W" ma się zaopiekować Helenką. Tzn tak ogólnie to opiekunka z Nią zostanie, ale w pon i czw wieczorem ma szkołę a w weekendy inne dzieci pod opieką, więc nie może.
Aha, któraś chyba pytała, czy rodzę z Krzysiem - TAK!!!! Nie wyobrażam sobie (On też nie), że mogłabym przejść przez to sama...

[ Dodano: 2008-12-02, 17:05 ]
Wow! Mamy już pierwsze grudniowe dzieciątko!!!!! Niunia urodziła się dziś przec cc (zaplanowane) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2008, 18:50

Witam :ico_oczko: wpadlam zobaczyc czy ostatnia listopadowka sie rozdwoila czyli Motylek a tu cisza :ico_oczko:

Kochane wizyte u ortopedy mamy jutro rano :ico_oczko:



agniecha772, jak na twoja niepelnosprawnosc to i tak dobrze sobie radzisz naprawde,nie jedna osoba na twoim miejscu by to olala i odpuscila i np nie wychodzila z domu itd!!Ludzi sie nie przejmuj niektorzy to debile,i wspolczuje upadku!!



ania1980, kochanienka bedzie dobrze,zobaczysz ze Wertoniczka szybko wyskoczy jak z procy i bedziecie ja tulic :-D super ze Krzys z Toba bedzie :-D


AAA Dominis juz w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: biedny caly dzien nic nie jadl,jak zobaczyl flache to sie caly trzasl do niej!!biedny malutki!!

[ Dodano: 2008-12-02, 17:51 ]
ania1980 pisze:Wow! Mamy już pierwsze grudniowe dzieciątko!!!!! Niunia urodziła się dziś przec cc (zaplanowane)
ekstraaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 gru 2008, 19:07

Kurde, wiedzialam, ze cos przegapilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Frydza, dobrze, ze Dominis już w domku! Czyli zabieg zakończył się skucesem! Niemniej jednak wyobrażam sobie co przeżyli Jego rodzice...

[ Dodano: 2008-12-02, 18:09 ]
Jeśli chodzi o ostatnia listopadówkę, to od wczoraj jest już grudniówka :-) Wczoraj miała ktg i zostawili Ją na patologii ciąży, bo malutkiemu skakało ciśnienie. I dziś Motylek miała skurcze, więc może już tuli synka!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 gru 2008, 22:53

ania1980 pisze:Dziś ubierałyśmy łóżeczko dla Malutkiej, to Szpak tak się popłakał, że nie wiedziałam jak Ją uspokoić.

kurcze to może być bolesne dla malutkiej... miała monopol na mamusie! a teraz trzeba będzie się podzielić, napewno to jest trudne, ja tego kompletnie nie rozumiem, bo jestem jedynaczką...więc zero doświadczenia ale zrozumienie duże :ico_oczko:
Frydzadzięki za miłe słowo i trzymam kciuki żeby jutro było dobrze u ortopedy!
Mnie już humor troszke się poprawił ale mam troche doła przez ten cholerny @ bo i mnie troche brzuch boli, i taka podkurzona jestem, dobrze że Tomek jest w miare spokojnym dzieciaczkiem...bo momentami to mi brak cierpliwości, mówie mu 16 raz że nie wolno właźić na krzesło bo może spaść, tzn aż tak mu nie zabraniam ale jak dziś mi wszedł na swoje krzesełko a potem na swój mały stoliczek, to troche mi skóra ścierpła, ale chciał kotleta, bo wczoraj narobiłam kotletów mielonych [chyba ze 40,tkie mniejsze na 1 ręke] chciałam zamroźić ale nie wiem czy będzie co? bo wczoraj Artur zjadł chyba połowe! Tomek wczoraj prawie 3, dziś nic nie chciał tylko kotleta dzis 23 szt...i jeszcze po kąpieli przed spaniem walnął kupke taką ładnie ufomowaną!!! :ico_nienie: :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: ]pewnie te kotlety! :ico_oczko:
dobra lece pod prysznic...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2008, 14:29

Dopiero jestem ufff
Bylismy dzis u otropedy na kontroli z Wikusia,ludzi i dzieci :ico_olaboga: godzine czekana i wyscig szczurow w kolejce kto pierwszy ten lepszy porabane to :ico_puknij:
Wiec jest duza poprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo miedzy nozki Wiki wchodzily wczesniej 2 palce a teraz 1 takze lekarz powiedzial ze super,szyny jeszcze zakladac i za pol roku do kontroli :-D
ale jestem dzis szczesliwa :-D

[ Dodano: 2008-12-03, 13:33 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości