marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

02 gru 2008, 22:17

Kinga też od kilku dni chodzi, także zaczyna się zwiedzanie domu. A ze spaniem nie moge narzekać. Spi dwa razy po 1,5 godz w ciągu dnia a w nocy raz lub dwa sie przebudzi na chwilke napije się piciu i śpi dalej.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 gru 2008, 22:19

Przydałby się jakiś urlop żebym mogła pobyć z dzieckiem i rozkminić o co biega, bo tak z opowieści 3 babć i dziadka to niewiele można się dowiedzieć. Ale jeszcze tylko 13 dni pracy!!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 gru 2008, 22:30

no u nas tez bywaja dni ze nie spi, albo spi 15 minut, ale wtedy o 18.30 jest lulu. Pytam o ten pokoj bo zanim przenieslismy sie do osobnego to Lenka zaczela wstawac o 5 czego nie moglam zniesc, a od razu jak poszlismy spac do duzego pokoju zaczela spac do 8. Czasem bywa ze wstanie wczesniej ale 7 czy 6.30 znosze, a 5 - nie ma opcji. kilolek, obys wpadla na to w czym problem, a moze sam sie rozwiaze, moze to jakis kryzys.
A wasze dzieci gadaja przez sen? Bo dwa razy udalo mi sie obudzic bo Lenka gadala, weszlam do pokoju i ja obudzilam :ico_oczko: Z reszta ja tez podobno duzo gadam przez sen :ico_oczko: ostatnio rozprawialam o sytuacji politycznej (ale Marek niedoslyszal o czego sytuacje polityczna chodzi :ico_oczko: )

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

02 gru 2008, 23:33

cześć dziewczynki
Evik trzymam kciuki za szybciutki i malobelsny poród. Napewno będzie wszystko oki.
kilolek, biedni jestescie z Kubusiem. Ale ja Ciebie doskonale rozumiem bo jest dzien ze moja mala ziewa marudzi i nie da sie z nia wytrzymac a zanic nie da sie jej uspic. A jest dzien ze wogóel nie powiedzialabym że jest spiąca a ta w 2 minuty zasypia. generalnie od 3 dni Jula spi juz raz dziennie straszne to dla mnie ale coz mala rosnie wszystko sie zmienia. Niestety wieczorkiem rowniez nie chce chodzic spac sama dawniej ja nosiłam ale jost coraz cieższa i nie mam siły więc teraz turla sie po mnie i po łóżku az w końcu na ogól po 45 min zasypia. Myslalam ze jak bedzie juz raz spała to zaczenie chodzic spac wczesniej albo nie wiem szybciej zasypiac a tu nie ma poprawy jedyne co to mniej budzi sie w nocy.Ja musze sie przyznac że jak mala w nocy przewanie kolo 1 albo 2 wstaje i wola mama to ide i biore ja do nas do łóżka i wiecie że ona czasami jeszcze sparwdza czy jej nie donioslam najpierw roczka dotyka moja buzie pozniej Pawla i spi dalej. Czasami wstaje i sie przytula. Na ogól spimy do 9 czasmi do 8 więc nie jest żle.
A ja jutro znowu do kontroli z tymi uszami mama nadzieje ze juz jest wszystko dobrze i że skończy sie to łykanie leków.
Jutro tez pawel znowu w delegacje jedzie wiec zostaje z mała sama. W sobote i nedziele znowu studia i tak czas mi gdzies umyka. W niedziele bylsimy na pierwszych urodzinkacha u kolegi Julci i powiem wam ze smiac mi sie chce bo na pierwszym takim party kazdy dzicko siedzialo przy mamie i sie tam czyms bawilo a teraz przy kolejnym to kazde ucieka byle z dala od rodzica generalnie moja Jula jak tylko spuscilam oko z niaj do byla juz a kuchni a albo w przedpokoju mierzyla wszystkie buty. wrzuce kilka zdjęc małej pozdrawiam
Janiolek, ja pamietam o tym naszym spotakniu w Krakowie ale jakos ostatnio nie pojechalismy do tesciow bo sie pochorowali wiec nie chcelismy ryzykowac a teraz narazie to nie wiem kiedy tam zawiatamy chyba na swieta dopiero ale jak bede blizej juz cos wiedzial to napewno postaramy sie Was poznac osobiscie
Obrazek ulubione zabawki Julki
Obrazekz ciocią
Obrazek moja myszka
Obrazek
Obrazekchrupożerca
Obrazek
Obrazek
na urodzinkach z koleżanką
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2008, 00:00

no i ja jestem znowu :ico_oczko: wiecie co dziewczyny nie wiem czy u nas na forum jest coś takiego jak bazarek gdzie można coś oddać,kupić,sprzedać czyli takie nasze forumowe allegro a jeżeli nie ma to możne byśmy założyły przecież jest u nas tyle mam ze starszymi dziećmi i te które dopiero kompletują wyprawki czy potrzebują czegoś co akurat inna mamcia chce sprzedać :ico_oczko: nie wiem czy mnie rozumiecie o co mi chodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 00:01

anetkajur, tez pamietam, ale na swieta bede raczej w Sosnowcu. Nic sie nie martw, kiedys na pewno sie uda.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

03 gru 2008, 00:19

Ika, kiedyś była. Na starym serwerze. A czy teraz jjest?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2008, 00:29

kilolek pisze:A czy teraz jjest?
no właśnie nie wiem ja np chciałabym aby było coś takiego bym tam wrzuciła wszystko po Miłku a pieniądze zbieram na siostrę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 00:50

bylo jeszcze na tt ale chyba slabo dzialalo, w sumie mozna pomyslec

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2008, 00:58

Janiolek, ja to się w ogóle nie znam ty taka bardziej oblatana jesteś to pomyśl razem ze mną i wiesz do kogo trzeba się z tym zgłosić??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość